Lista wyników

 



Drużynowy Puchar Polski – Okręg Opole Kolonowskie 09.02.2020 r.
miejsce Drużyna pkt Nazwisko i imię Seria I Seria II Seria III Suma
1 Nitron Krupski Młyn 11115 Samol Krzysztof 939 1147 1293 3379
Kaszuba Piotr 1307 814 798 2919
Kocot Andrzej 961 1157 655 2773
Dubiel Zbigniew 674 424 946 2044
2 KS Kuźnia Zawadzkie 10832 Świtała Antoni 1470 1388 346 3204
Ludwig Józef 1205 1115 865 3185
Dybowski Leopold 956 751 954 2661
Bryłka Ernest 357 689 736 1782
Świtała Franciszek



3 DK STRZELEC
Strzelce Opolskie
10387 Wyszkowski Marek 1013 1315 1141 3469
Stanulla Jerzy 809 1144 1171 3124
Zwoliński Eugeniusz 233 1030 635 1898
Skrzypczyk Franciszek 731 552 613 1896
4 LZS Ligota Dolna I 9078 Pilawa Joachim 1282 656 915 2853
Knopik Józef 800 1099 855 2754
Bonk Norbert 790 646 592 2028
Kowalczyk Bogdan 404 434 605 1443
Wodniok Bernard



5 KSS Ramsch Chrzowice 8957 Sojka Zbigniew 752 924 967 2643
Żmuda Hubert 708 784 908 2400
Loga Krystian 609 1142 263 2014
Jarosz Joachim 487 565 848 1900
Malek Alfred



6 Lech Kędzierzyn Koźle 8681 Biernacki Zdzisław 897 666 1205 2768
Rączkowski Mieczysław 815 681 1083 2579
Trzeciakowski Jerzy 1080 662 727 2469
Goncerzewicz Roman 93 432 340 865
7 KSS Pawonków 8666 Respondek Jan 1181 869 792 2842
Słociński Adam 570 932 712 2214
Kukowka Henryk 514 371 1065 1950
Mańczyk Piotr 696 626 338 1660
8 KS SKAT - LUB Kochcice I 8515 Koziorowski Marian 924 930 690 2544
Kuźniak Przemysław 1058 248 858 2164
Koziorowski Piotr 888 531 490 1909
Machoń Jarosław 804 584 510 1898
9 LZS Otmice 8348 Kuczera Leon 1180 751 694 2625
Rzepka Józef 1166 241 958 2365
Wotka Karol 837 116 885 1838
Piechota Henryk 1012 303 205 1520
10 LZS Leśnica 8219 Wojtala Alfred 607 947 825 2379
Cepko Zygmunt 766 808 704 2278
Pietrzyk Józef 612 483 712 1807
Gorzel Norbert 758 945 52 1755
11 Skat Kolonowskie 8193 Pudełek Józef 1460 233 973 2666
Szymik Jan 976 588 689 2253
Deptała Leon
695 1185 1880
Dzierżawa Zygmunt 781
132 913
Kościelny Roman 514 -33
481
12 LZS ZAWISZA Stara Kuźnia 8171 Piątek Marcin 813 1064 713 2590
Cieślik Gerard 354 850 1025 2229
Piątek Marek 477 812 917 2206
Czerepak Bolesław 458 256 432 1146
13 KS Karolinka Gogolin 7945 Hadamek Józef 836 510 1322 2668
Wieja Piotr 690 569 777 2036
Szymura Piotr 782 530 521 1833
Rożeński Ryszrad 294 558 556 1408
14 Nitron Krupski Młyn II 7643 Imach Marek 1042 988 920 2950
Rybka Edward 799 501 1056 2356
Jaworek Józef 1114 338 31 1483
Pilarski Ryszard 311 701 -158 854
15 KOMAX Opole Borki 7603 Kandzia Lidia 562 739 798 2099
Jończyk Franciszek 515 611 776 1902
Wanat Edward 826 583 482 1891
Lisek Teodor 337 808 566 1711
16 KS Szczedrzyk 7574 Loch Hubert 583 1386 587 2556
Udolf Kazimierz 582 679 536 1797
Michna Janusz 536 836 398 1770
Gola Joachim 528 694 229 1451
17 Victoria Tranzyt Chróścice 7479 Nowak Jan 788 847 1330 2965
Szymski Marcin 776 611 267 1654
Siedlecki Bronisław 321 278 986 1585
Glied Joachim 581 444 250 1275
18 LZS Kujawy 7299 Nowak Bernard 1002 588 572 2162
Barysz Marcin 667 1069 396 2132
Mencler Jan 937 617 497 2051
Brynza Krystian 5 334 615 954
19 LZS Swornica Opole Czarnowąsy 6654 Kesner Waldemar 764 723 724 2211
Gladki Jan 392 720 676 1788
Gruszka Alfons -34 696 1111 1773
Dzierzawa Josef-Paul -4 487 399 882
20 LZS Ligota Dolna II 6424 Brand Roman 835 658 706 2199
Gigiel Wacław 656 721 395 1772
Morawiec Bronisław 656 565 380 1601
Wierzanicki Jerzy 165 72 615 852
21 KS SKAT - LUB Kochcice II 6375 Krawczyk Ryszard 737 882 416 2035
Kędzia Stanisław 915 483 306 1704
Szimber Andrzej 1200 -46 268 1422
Skubała Roman 398 432 384 1214

Kolonowskie_09.02.2020_1_miejsce_nitron.jpg