Lista wyników

 



I Grand Prix Opolskiego Związku Skata 2020
Gospodarz zawodów: OZSkat Opole


w dniu: 6.01.2020

Sędzia – Paweł Kiszka
Kierownictwo Marek Wyszkowski

Sekretariat: Franciszek Świtała
Mce Nazwisko, imię Klub GP suma
1 Seria 2 Seria 3 Seria
z gry w Z gry w Z gry w Z gry w
1 Czernikarz Andrzej Instalator 4 Asy Bytom
3413 28 1183 10 1176 10 1054 8
2 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 140 3394 32 1308 11 897 10 1189 11
3 Maciej Tadeusz Gran Szamocin
3221 33 1236 14 931 10 1054 9
4 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl.
3092 32 902 13 1247 11 943 8
5 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 114 2953 28 789 9 1149 10 1015 9
6 Świtała Antoni KS Kuźnia Zawadzkie 109 2928 31 798 9 1335 13 795 9
7 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 104 2899 29 1189 11 526 8 1184 10
8 Sikora Henryk Instalator 4 Asy Bytom
2842 27 1069 11 628 7 1145 9
9 Kazimierowski Stanisław Gran Szamocin
2825 25 933 8 884 9 1008 8
10 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 96 2825 23 1050 9 823 5 952 9
11 Płaszczyk Kazimierz KW Wujek Katowice
2802 24 677 5 1345 13 780 6
12 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 86 2698 32 337 9 1335 14 1026 9
13 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 84 2693 25 1223 9 674 7 796 9
14 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 82 2688 32 809 7 826 13 1053 12
15 Sadzawiczny Dariusz 4 Korony Katowice
2677 32 488 8 1433 14 756 10
16 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 76 2638 27 1144 11 324 5 1170 11
17 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 74 2614 24 1168 11 748 7 698 6
18 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 70 2589 22 1182 10 500 6 907 6
19 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 69 2583 22 1046 9 470 5 1067 8
20 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 68 2561 19 843 7 1212 8 506 4
21 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 67 2551 30 800 9 1061 11 690 10
22 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 62 2490 26 670 8 1150 8 670 10
23 Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 61 2485 22 1093 8 812 7 580 7
24 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 60 2484 27 1024 8 512 9 948 10
25 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 59 2461 22 600 7 1001 9 860 6
26 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 56 2424 27 173 7 1357 13 894 7
27 Machoń Jarosław KS Skat - Lub Kochcice 54 2374 20 1228 10 412 3 734 7
28 Gorzel Norbert LZS Leśnica 54 2371 24 484 7 602 4 1285 13
29 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 54 2366 20 467 4 791 7 1108 9
30 Rożeński Ryszard KS Karolinka Gogolin 54 2364 20 407 4 1006 8 951 8
31 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 54 2352 22 355 3 996 8 1001 11
32 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny
2341 23 545 6 979 8 817 9
33 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice
2338 26 1296 13 395 6 647 7
34 Derda Ireneusz Olesno
2307 25 874 8 355 5 1078 12
35 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 50 2298 20 377 5 696 6 1225 9
36 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 50 2291 20 188 2 1060 10 1043 8
37 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 50 2284 22 1205 9 443 4 636 9
38 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 50 2283 19 1061 8 752 5 470 6
39 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 50 2271 29 1337 13 48 6 886 10
40 Kuźniak Przemysław KS Skat - Lub Kochcice 50 2270 21 1005 8 765 6 500 7
41 Kokot Eugeniusz Instalator 4 Asy Bytom
2220 23 611 7 928 9 681 7
42 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 48 2213 23 612 6 429 6 1172 11
43 Wikarek Damian Instalator 4 Asy Bytom
2198 23 562 6 1216 13 420 4
44 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 46 2192 21 795 4 1081 9 316 8
45 Robok Jacek Olesno
2179 21 869 7 742 8 568 6
46 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy - Opole 46 2175 20 62 2 1263 10 850 8
47 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 46 2165 16 743 7 714 6 708 8
48 Kukuła Bogdan 4 Korony Katowice
2160 29 913 9 831 13 416 7
49 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl.
2151 22 711 8 808 8 632 6
50 Paliwoda Andrzej Olesno
2113 23 1127 13 479 5 507 5
51 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 44 2104 23 684 8 520 8 900 7
52 Piątek Marek ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 44 2104 26 888 9 383 7 833 10
53 Noga Leszek Instalator 4 Asy Bytom
2102 31 -271 8 1005 10 1368 13
54 Byczek Stanisław KS Karolinka Gogolin 44 2100 26 900 10 616 6 584 10
55 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 42 2083 21 880 8 202 6 1001 7
56 Krawczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice 42 2059 18 256 4 795 5 1008 9
57 Nowak Bernard LZS Kujawy 42 2054 17 705 6 414 4 935 7
58 Brand Roman LZS Ligota Dolna 40 2047 19 995 8 434 4 618 7
59 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy - Opole 40 2030 22 533 7 693 11 804 4
60 Żurad Mariusz Dębska Kuźnia
2029 16 848 7 709 7 472 2
61 Pluta Zbigniew Małapanew Ozimek 38 1984 21 529 5 1013 9 442 7
62 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 38 1976 20 726 7 613 6 637 7
63 Loch Hubert KS Szczedrzyk 36 1939 28 989 13 654 10 296 5
64 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 36 1921 19 925 10 574 4 422 5
65 Kukowka Henry KSS Pawonków 36 1905 16 527 6 658 4 720 6
66 Wieczorek Marcin KOMAX Borki - Opole 34 1898 21 417 4 730 9 751 8
67 Matuszek Jerzy KS Karolinka Gogolin 34 1892 18 586 7 660 6 646 5
68 Bortel Henryk CHEMIK Siemianowice Śl.
1851 18 543 6 873 8 435 4
69 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 32 1824 24 -239 3 940 11 1123 10
70 Smigiel Janusz Skat Klub RSM Ruda Śl.
1821 18 430 5 1263 10 128 3
71 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 32 1813 22 449 5 651 10 713 7
72 Pluta Stanisław Małapanew Ozimek 30 1797 16 691 7 388 3 718 6
73 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 30 1788 20 623 8 821 7 344 5
74 Loch Marcin Krasiejów
1784 18 893 7 405 4 486 7
75 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 30 1771 18 1121 11 264 4 386 3
76 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 30 1752 14 752 5 383 4 617 5
77 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 26 1693 24 700 8 674 10 319 6
78 Brynza Krystian LZS Kujawy 26 1679 18 599 7 447 4 633 7
79 Rother Krzysztof KOMAX Borki - Opole 24 1641 19 581 6 500 5 560 8
80 Respondek Krzysztof SKAT Kolonowskie 24 1640 11 502 4 718 4 420 3
81 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 24 1633 21 918 9 373 5 342 7
82 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny
1598 22 312 5 480 7 806 10
83 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin 22 1586 14 281 2 335 3 970 9
84 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze
1580 14 286 2 804 6 490 6
85 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 20 1546 20 322 6 601 6 623 8
86 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 20 1544 26 462 10 -8 6 1090 10
87 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 20 1521 19 796 10 423 6 302 3
88 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 20 1515 21 513 6 176 8 826 7
89 Gruszka Monika SWORNICA Czarnowąsy - Opole 18 1464 14 536 6 462 3 466 5
90 Żurad Robert KomaX Borki – Opole 16 1449 17 764 6 181 6 504 5
91 Piątek Marcin ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 16 1409 15 246 3 699 8 464 4
92 Kowolik Herbert Małapanew Ozimek 16 1402 14 944 7 234 3 224 4
93 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 14 1394 16 332 4 304 5 758 7
94 Woszko Mateusz Daniec
1381 15 97 3 694 7 590 5
95 Skrobek Krystian LZS Kujawy 12 1320 16 264 6 421 4 635 6
96 Pisula Eugeniusz Małapanew Ozimek 4 1123 14 298 4 624 6 201 4
97 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 2 1012 13 274 4 466 4 272 5
98 Lakota Jerzy SWORNICA Czarnowąsy - Opole 1 983 18 408 6 188 5 387 7
99 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 1 955 15 654 8 237 4 64 3
100 Mateja Józef KomaX Borki – Opole 1 938 24 195 8 706 9 37 7
101 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 1 589 15 90 4 719 7 -220 4