V Grand Prix Opolskiego Związku Skata 2019 – Żędowice
Gospodarz zawodów: OZSkat Opole


w dniu: 1.09.2019

Sędzia – Paweł Kiszka
Kierownictwo Franciszek Świtała

Sekretariat: Franciszek Świtała
Mce Nazwisko, imię Klub GP GP Ssuma 1 Seria 2 Seria 3 Seria
w Z gry w Z gry w Z gry w
1 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 144 3366 35 1009 10 1349 13 1008 12
2 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 130 3124 33 832 9 1118 13 1174 11
3 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 124 3053 29 1213 9 850 10 990 10
4 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 115 2932 26 929 9 1039 8 964 9
5 Jakubczak Henryk RSM Ruda Śląska
2886 24 761 5 1173 11 952 8
6 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 105 2811 24 781 8 656 7 1374 9
7 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 98 2729 26 770 5 633 9 1326 12
8 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 94 2685 27 1151 11 504 5 1030 11
9 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 92 2651 23 1002 8 732 7 917 8
10 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 88 2649 25 694 7 574 7 1381 11
11 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 86 2614 21 915 7 924 8 775 6
12 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 82 2567 26 1029 10 1176 11 362 5
13 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 78 2545 22 842 7 911 9 792 6
14 Wieja Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 74 2470 24 810 6 604 9 1056 9
15 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 70 2413 23 782 7 912 7 719 9
16 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 66 2399 24 494 4 1194 12 711 8
17 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 62 2327 16 775 5 1112 8 440 3
18 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 60 2326 24 557 7 557 6 1212 11
19 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 57 2276 24 537 6 1119 10 620 8
20 Byczek Stanisław LZS Kujawy 56 2266 29 641 11 975 10 650 8
21 Uszko Stanisław RSM Ruda Śląska
2210 25 586 8 869 8 755 9
22 Piątek Marek Zawisza Stara Kuźnia 48 2111 21 318 5 901 8 892 8
23 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 47 2108 18 1382 11 354 4 372 3
24 Cieślik Gerard Zawisza Stara Kuźnia 46 2101 19 876 7 453 5 772 7
25 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 43 2091 17 451 5 800 9 840 3
26 Kukowka Henryk KSS Pawonków 42 2072 23 751 10 802 8 519 5
27 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy - Opole 42 2071 17 881 7 742 7 448 3
28 Barysz Marcin LZS Kujawy 42 2055 18 624 5 997 8 434 5
29 Gorzel Norbert LZS Leśnica 40 2047 20 961 8 692 7 394 5
30 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 40 2040 26 670 9 928 11 442 6
31 Pawłowski Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 40 2035 22 676 8 413 5 946 9
32 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 40 2020 21 182 5 1084 9 754 7
33 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 40 2004 20 632 5 937 10 435 5
34 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 38 1952 21 441 5 368 6 1143 10
35 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 36 1938 22 994 9 706 9 238 4
36 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 36 1929 23 995 9 680 8 254 6
37 Bunar Kazimierz KSS Pawonków 36 1900 24 610 8 262 6 1028 10
38 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 34 1898 20 1206 11 606 5 86 4
39 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 34 1894 18 496 5 245 2 1153 11
40 Piątek Marcin Zawisza Stara Kuźnia 34 1885 20 709 7 162 4 1014 9
41 Bonk Joachim RSM Ruda Śląska
1871 23 758 9 655 7 458 7
42 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 32 1841 25 683 7 823 10 335 8
43 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 32 1815 13 640 4 558 4 617 5
44 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 32 1803 21 522 9 752 7 529 5
45 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 30 1750 21 300 6 680 7 770 8
46 Żogała Tadeusz LKS Jedność 32 Przyszowice
1677 15 650 8 544 4 483 3
47 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 24 1648 22 712 7 296 8 640 7
48 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 22 1559 16 229 3 565 6 765 7
49 Tadeusz Maciej Gran Szamocin
1529 20 67 5 830 7 632 8
50 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 20 1514 15 651 7 676 5 187 3
51 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 20 1513 18 403 7 474 6 636 5
52 Jurczyk Andrzej RSM Ruda Śląska
1421 21 918 10 449 7 54 4
53 Brynza Krystian LZS Kujawy 14 1386 15 578 5 476 3 332 7
54 Respondek Jan KSS Pawonków 14 1351 17 718 10 270 3 363 4
55 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 12 1302 25 410 7 941 11 -49 7
56 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 10 1270 15 345 5 692 7 233 3
57 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 8 1228 20 402 8 289 3 537 9
58 Szymura Piotr Zawisza Stara Kuźnia 2 1012 15 684 6 323 4 5 5
59 Hadamek Józef KOMAX Borki - Opole 1 926 21 716 8 180 4 30 9