Opolski Związek Skata: Skat > Wyniki > Grand Prix Opolszczyzny > GP OZSkat 2019 klasyfikacja po 4 turniejach
Grand Prix Opolskiego Związku Skata na 2019 rok po 4 turniejach






IV OGP
L.p. Nazwisko, imię Klub GP Z gry
7.04.2019
GP z gry
1 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 414 9850 136 3176
2 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 356 10504 110 2882
3 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 348 9007 94 2761
4 Hadamek Józef KOMAX Borki – Opole 324 10474 54 2362
5 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 324 10424 104 2855
6 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 308 9973 36 1933
7 Bunar Kazimierz KSS Pawonków 294 9488 18 1473
8 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 292 10089 96 2780
9 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 278 9702 28 1740
10 Gorzel Norbert LZS Leśnica 276 9684 58 2412
11 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 272 9768 78 2578
12 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 272 8103

13 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 263 9522 76 2572
14 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 260 9196 126 3015
15 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 260 9118 28 1731
16 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 244 8944 107 2867
17 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 241 9133 36 1933
18 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 241 9039 120 2989
19 Szymura Piotr ZAWISZA Stara Kuźnia 234 9248 38 1951
20 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 234 9243 40 2024
21 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 226 9113 44 2116
22 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 226 9003 68 2541
23 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 214 9028 48 2231
24 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 211 8559 52 2332
25 Byczek Stanisław LZS Kujawy 204 8307 30 1773
26 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 199 8891 54 2353
27 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 199 7719 26 1658
28 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 198 8956 52 2328
29 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 196 8753 40 2007
30 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 193 8914 50 2270
31 Skrobek Krystian LZS Kujawy 190 8383 38 1959
32 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 190 5489 100 2839
33 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 187 8577 40 2009
34 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 185 7786 8 1218
35 Kandzia Lidia KOMAX Borki - Opole 182 7098 84 2646
36 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 175 8035 14 1361
37 Piątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 172 8424 34 1882
38 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 172 5878 48 2214
39 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 171 7054 67 2523
40 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 162 6898

41 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 149 7516 60 2422
42 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 147 6743 1 719
43 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 144 7667 36 1903
44 Wieja Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 142 7623 42 2069
45 Brand Roman LZS Ligota Dolna 139 7249 1 742
46 Wieczorek Marcin KOMAX Borki - Opole 134 5007

47 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 130 7377 30 1768
48 Kukowka Henryk KSS Pawonków 130 6321 38 1982
49 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 126 5995 48 2223
50 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 126 4519

51 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 125 6186 55 2378
52 Piątek Marek ZAWISZA Stara Kuźnia 118 6023 34 1887
53 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 117 2965 117 2965
54 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 113 6297 14 1387
55 Pisula Eugeniusz Małapanew Ozimek 113 4695

56 Wanat Edward KOMAX Borki - Opole 110 5818 12 1325
57 Brynza Krystian LZS Kujawy 107 6447 34 1856
58 Żurad Robert KOMAX Borki - Opole 101 5384

59 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 100 5546

60 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 90 5329

61 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 88 5250 12 1305
62 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy – Opole 82 4112

63 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 82 4083 48 2222
64 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 82 2624 82 2624
65 Lakota Jerzy RAMSCH Chrzowice 80 4037

66 Machoń Jarosław KS Skat - Lub Kochcice 76 3924

67 Respondek Jan KSS Pawonków 72 3855

68 Wotka Karol LZS Otmice 72 2546 72 2546
69 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 68 4761 30 1779
70 Nowak Bernard LZS Kujawy 68 3741 42 2086
71 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy - Opole 64 5642 10 1298
72 Kuźniak Przemysław KS Skat - Lub Kochcice 64 3636

73 Michalak Zenon LZS Ligota Dolna 56 3472 38 1996
74 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle 54 3399

75 Mateja Józef KOMAX Borki - Opole 50 3292 46 2172
76 Jończyk Franciszek KOMAX Borki - Opole 50 2273

77 Piechota Henryk LZS Otmice 50 2253 50 2253
78 Krawczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice 48 2236

79 Pluta Stanisław Małapanew Ozimek 47 3162

80 Kowolik Herbert Małapanew Ozimek 46 2180

81 Michna Janusz KS Szczedrzyk 44 2112

82 Loch Hubert KS Szczedrzyk 42 2099

83 Grzywa Teofil LZS Kujawy 40 2044

84 Gruszka Monika SWORNICA Czarnowąsy – Opole 38 1956

85 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn 34 1862

86 Sykoś Joachim Małapanew Ozimek 34 1861

87 Rudolf Werner KS Szczedrzyk 32 1846

88 Udolf Kazimierz KS Szczedrzyk 32 1820

89 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 28 1700

90 Sklorz Roman KOMAX Borki – Opole 24 1639 24 1639
91 Dras Gothard Ludwik KOMAX Borki - Opole 22 1581

92 Wiesbach Joachim KS Szczedrzyk 20 1512

93 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 16 1434

94 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice 16 1429

95 Gola Joachim KS Szczedrzyk 14 1360

97 Kubiczek Piotr RAMSCH Chrzowice 12 1300

98 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 10 1250

99 Morawiec Jacek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 2 1706

100 Polednia Alfred KOMAX Borki - Opole 1 966

101 Mencler Jan LZS Kujawy 1 930

102 Kozołup Antoni DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1 516 1 516