Lista wyników

 



Grand Prix PZSkat 2020 Klasyfikacja po 1 turnieju
M-e Nazwisko i Imię Klub GP S U M A
razem Z gry w
1 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 212 3333 28
2 Mietelski Zdzisław SILESIA Tarnowskie Góry 205 3183 31
3 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 194 2934 27
4 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 191 2873 22
5 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. 188 2804 30
6 Szymura Piotr K.S.KAROLINKA Gogolin 187 2802 28
7 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 182 2743 29
8 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 181 2730 25
9 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze 178 2698 27
10 Skrzypulec Stanisław OSP Lędziny 177 2694 23
11 Buczkowski Czesław Sokół Wola 176 2681 26
12 Rogoziński Kazimierz INSTALATOR 4 ASY Bytom 175 2678 21
13 Sodzawiczny Dariusz 4 KORONY MDK Szopienice 174 2667 27
14 Mincer Piotr 06 KLEOFAS Katowice 173 2665 26
15 Piecha Ireneusz OSP Lędziny 172 2662 29
16 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. 171 2655 23
17 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 170 2653 26
18 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 167 2643 27
19 Hadamek Józef K.S.KAROLINKA Gogolin 166 2643 23
20 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze 165 2641 24
21 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice 164 2639 26
22 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 163 2617 23
23 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. 162 2609 29
24 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów 159 2599 24
25 Pogorzałek Piotr SZOMBIERKI Bytom 158 2591 23
26 Wieczorek Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 157 2590 23
27 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice 156 2579 28
28 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 155 2573 25
29 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 154 2565 22
30 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 153 2558 28
31 Bilgoń Jan SKAT KLUB Kobiór 150 2548 27
32 Olszak Piotr KS CHSM Chorzów 149 2545 23
33 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry 148 2543 30
34 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 147 2536 20
35 Szatkowski Leszek Krajna Złotów 146 2523 29
36 Noras Wiktor Sokół Wola 145 2521 28
37 Żołneczko Adam DĄBKI Mościska 144 2515 25
38 Bartas Piotr SK Wyry 143 2512 24
39 Warzyc Stefan ZAWISZA Stara Kuźnia 142 2512 19
40 Maśka Mirosław KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 141 2504 23
41 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 138 2495 24
42 Jaworek Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice 137 2483 29
43 Pawela Andrzej WOKiR Połomia 136 2482 25
44 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 135 2479 24
45 Szafarz Roman TĘCZA Tychy 134 2476 21
46 Bryłka Ernest KS KUŹNIA Zawadzkie 133 2475 22
47 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice 132 2474 23
48 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 129 2448 23
49 Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy 128 2441 20
50 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice 127 2439 21
51 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. 126 2435 23
52 Hallek Joachim KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 125 2424 23
53 Tetla Marian ASY WISUS Żory 124 2420 24
54 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany 123 2405 23
55 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny 122 2403 22
56 Dąbrowski Leszek OSP Lędziny 119 2391 23
57 Sitko Leonardo Sokół Wola 118 2382 13
58 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 117 2362 24
59 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 115 2356 20
60 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 116 2356 23
61 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom 114 2356 17
62 Hadasik Waldemar GOL-BAR Tychy 113 2351 22
63 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny 110 2343 25
64 Krzymiński Henryk OSP Lędziny 109 2342 20
65 Koziorz Grzegorz OSP Lędziny 108 2340 25
66 Molenda Andrzej Suble Tychy 107 2322 20
67 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 106 2320 20
68 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice 105 2319 27
69 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 104 2316 23
70 Beberok Józef CEZAB Piasek 103 2310 21
71 Wszeborowski Dariusz KS CHSM Chorzów 102 2305 19
72 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. 99 2293 25
73 Kiciński Jerzy ZAGŁOBA Tychy 98 2293 20
74 Dziubanda Włodzimierz GOL-BAR Tychy 97 2288 23
75 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 96 2279 21
76 Roter Eugeniusz BUK Rudy 95 2277 22
77 Kurzyp Henryk KS FILIP 94 2275 21
78 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry 93 2271 30
79 Baran Krzysztof GOL-BAR Tychy 92 2268 26
80 Wodarska Jolanta TUZY HALEMBA Ruda Śl. 91 2262 19
81 Noras Szymon OSP Lędziny 90 2261 23
82 Pietryja Feliks KIBIC Studzionka 89 2253 21
83 Musik Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry 88 2252 20
84 Bąk Andrzej brak w spisie 85 2245 19
85 Błaszczyk Roman MDK BOLKO Łaziska G. 84 2240 22
86 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 83 2239 24
87 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 82 2235 21
88 Mrzyk Jacek KIBIC Studzionka 81 2220 22
89 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. 80 2217 26
90 Pietrzyk Andrzej 06 KLEOFAS Katowice 79 2212 18
91 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy 78 2209 16
92 Miarka Ludwig SK Wyry 75 2195 23
93 Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów 74 2186 19
94 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry 72 2182 21
95 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 73 2182 22
96 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice 71 2178 22
97 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik 70 2177 22
98 Madera Joachim KOMAX OPOLE - Borki 69 2175 19
99 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 68 2166 18
100 Mordak Mariusz U JANA Tychy 67 2159 29
101 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. 66 2156 23
102 Grabowski Andrzej KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 66 2151 18
103 Zacha Stefan RKS Rybnik 20 64 2145 25
104 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 64 2142 21
105 Kwaśniok Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 64 2140 18
106 Skotnica Alojzy TS Pszczyna 64 2138 22
107 Motyl Andrzej SK BARBARA Chorzów 64 2136 22
108 Feliks Marek OSP Lędziny 64 2134 20
109 Zielewski Ludwik U JANA Tychy 64 2123 19
110 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 64 2121 21
111 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 64 2117 18
112 Król Piotr RKS Rybnik 20 64 2116 18
113 Tabath Damian ASY WISUS Żory 64 2103 20
114 Duda Edward BUK Rudy 62 2099 21
115 Bryła Artur KS Skat - Lub Kochcice 62 2098 23
116 Stawowy Bodgan Sokół Wola 62 2096 19
117 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin 62 2095 23
118 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom 62 2093 18
119 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 62 2093 16
120 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 62 2093 21
121 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. 62 2078 26
122 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. 62 2076 21
123 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze 62 2076 16
124 Staniewski Krzysztof Suble Tychy 62 2066 21
125 Smaluch Jan POKÓJ Ruda Śl. 62 2062 23
126 Sweryd Marek TS Pszczyna 60 2048 21
127 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom 60 2047 20
128 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 60 2047 17
129 Kowalski Jerzy GOL-BAR Tychy 60 2045 16
130 Ceglarek Jerzy CEZAB Piasek 60 2042 20
131 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. 60 2041 18
132 Niesyto Marek 2 Sokół Wola 60 2039 20
133 Kania Piotr SK Wyry 60 2037 17
134 Adamczyk Rajmund PIAST Leszczyny 60 2037 16
135 Gawiński Piotr INSTALATOR 4 ASY Bytom 60 2036 20
136 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 60 2036 17
137 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny 60 2033 21
138 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin 60 2031 22
139 Rożeński Ryszard K.S.KAROLINKA Gogolin 60 2030 19
140 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. 60 2029 21
141 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 60 2028 18
142 Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 60 2026 21
143 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice 60 2013 25
144 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory 60 2012 26
145 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 60 2012 19
146 Kukuła Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 60 2003 24
147 Szewczyk Mirosław JORDAN Kończyce Zabrze 60 2000 24
148 Kubica Grzegorz LEŚNA Bieruń 58 1997 19
149 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 58 1992 19
150 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory 58 1990 25
151 Sornek Krzysztof SK Wyry 58 1988 17
152 Kuchmacz Marcin AMICUS KWK STASZIC Katowice 58 1981 21
153 Marczak Stanisław POKÓJ Ruda Śl. 58 1978 17
154 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 58 1976 16
155 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 58 1974 16
156 Kania Aleksander SILESIA Tarnowskie Góry 58 1971 18
157 Klemensiewicz Jan OSP Lędziny 58 1966 21
158 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory 58 1959 22
159 Sławicki Sebastian OSP Lędziny 58 1958 20
160 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. 58 1953 20
161 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 58 1953 14
162 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany 56 1949 16
163 Luberta Piotr LWSM Knurów 56 1943 18
164 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór 56 1942 19
165 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 56 1937 23
166 Paździor Henryk ASY WISUS Żory 56 1934 16
167 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice 56 1927 23
168 Szulik Mirosław LKS Lyski 56 1923 22
169 Płaza Franciszek 06 KLEOFAS Katowice 56 1915 21
170 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom 56 1912 25
171 Broda Jarosław MDK POŁUDNIE Katowice 56 1910 23
172 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 56 1908 22
173 Czerepak Bolesław ZAWISZA Stara Kuźnia 56 1907 19
174 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 56 1902 21
175 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła 54 1896 25
176 Tkocz Mieczysław KS CHSM Chorzów 54 1894 17
177 Szeliga Stanisław GÓRNIK Wesoła 54 1888 22
178 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ 54 1885 20
179 Strzyż Henryk SILESIA Tarnowskie Góry 54 1882 19
180 Faruga Jan TS Pszczyna 54 1876 17
Miejsca pozostałych zawodników Okręgu Opole
186 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 54 1866 18
189 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 54 1862 22
203 Dybowski Leopold KS KUŹNIA Zawadzkie 52 1810 23
220 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 48 1739 20
221 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 48 1734 23
222 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 48 1734 16
225 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 48 1729 22
232 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 48 1701 14
241 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 46 1666 17
244 Imach Marek NITRON Krupski Młyn 44 1645 18
257 Machoń Jarosław KS Skat - Lub Kochcice 42 1585 16
281 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 38 1457 15
295 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 36 1423 17
307 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 32 1348 15
308 Brand Roman LZS Ligota Dolna 32 1347 10
312 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 32 1316 18
327 Wierzawicki Jerzy LZS Ligota Dolna 28 1210 12
332 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 26 1181 14
337 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 24 1146 16
339 Kukowka Henryk KSS Pawonków 24 1131 11
340 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 24 1129 11
344 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 24 1109 16
352 Jończyk Franciszek KOMAX OPOLE - Borki 22 1007 11
356 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 21 944 8
363 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 21 843 15
Grand Prix PZSkat 2019 po 1 turnieju - kobiety
M-e Nazwisko i Imię Klub GP S U M A
razem Z gry w
1 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice 156 2579 28
2 Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy 128 2441 20
3 Wodarska Jolanta TUZY HALEMBA Ruda Śl. 91 2262 19
4 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny 60 2033 21
5 Gajda Monika LKS FORTECA Świerklany 42 1590 19
6 Segeth Lidia UNIA Bieruń 30 1284 22
7 Bucka Ewa AMICUS KWK STASZIC Katowice 21 394 11
Grand Prix PZSkat 2019 po 1 turnieju - juniorzy
M-e Nazwisko i Imię Klub GP S U M A
razem Z gry w
1 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 129 2448 23
2 Żołneczko Franciszek DĄBKI Mościska 23 1072 7
3 Niesyto Grzegorz OSP Lędziny 21 950 16
Grand Prix PZSkat 2019 po 1 turnieju – seniorzy
M-e Nazwisko i Imię Klub GP S U M A
razem Z gry w
1 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. 285 2934 27
2 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 282 2804 30
3 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 279 2743 29
4 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze 266 2730 25
5 Buczkowski Czesław Sokół Wola 264 2698 27
6 Rogoziński Kazimierz INSTALATOR 4 ASY Bytom 254 2681 26
7 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze 253 2678 21
8 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów 242 2641 24
9 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 238 2599 24
10 Noras Wiktor Sokół Wola 235 2558 28
11 Warzyc Stefan ZAWISZA Stara Kuźnia 229 2521 28
12 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 229 2512 19
13 Szafarz Roman TĘCZA Tychy 229 2479 24
14 Bryłka Ernest KS KUŹNIA Zawadzkie 226 2476 21
15 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice 225 2475 22
16 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. 225 2439 21
17 Tetla Marian ASY WISUS Żory 219 2435 23
18 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany 216 2420 24
19 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 215 2405 23
20 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 214 2356 20
21 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom 210 2356 23
22 Molenda Andrzej Suble Tychy 207 2356 17
23 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice 205 2322 20
24 Beberok Józef CEZAB Piasek 203 2319 27
25 Dziubanda Włodzimierz GOL-BAR Tychy 201 2310 21
26 Kurzyp Henryk KS FILIP 197 2288 23
27 Pietryja Feliks KIBIC Studzionka 196 2275 21
28 Musik Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry 192 2253 21
29 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 191 2252 20
30 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. 187 2239 24
31 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy 186 2217 26
32 Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów 184 2209 16
33 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry 182 2186 19
34 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 182 2182 21
35 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. 176 2166 18
36 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 173 2156 23
37 Kwaśniok Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 173 2142 21
38 Skotnica Alojzy TS Pszczyna 170 2140 18
39 Zielewski Ludwik U JANA Tychy 167 2138 22
40 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 165 2123 19
41 Tabath Damian ASY WISUS Żory 156 2121 21
42 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin 154 2103 20
43 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 149 2095 23
44 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 145 2093 16
45 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. 144 2093 21
46 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. 143 2078 26
47 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze 140 2076 21
48 Smaluch Jan POKÓJ Ruda Śl. 139 2076 16
49 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 137 2062 23
50 Kowalski Jerzy GOL-BAR Tychy 194 2047 17
51 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. 188 2045 16
52 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin 182 2041 18
53 Rożeński Ryszard K.S.KAROLINKA Gogolin 181 2031 22
54 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. 178 2030 19
55 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 176 2029 21
56 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory 175 2028 18
57 Marczak Stanisław POKÓJ Ruda Śl. 165 2012 26
58 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 159 1978 17
59 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór 153 1974 16
60 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 145 1942 19
61 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 142 1937 23
62 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice 135 1902 21
63 Zowada Jerzy MDK Kalety 134 1860 18
64 Gorzelak Ryszard MDK Kalety 133 1855 20
65 Grzyb Piotr KS CHSM Chorzów 127 1776 16
66 Więcek Jan MDK Kalety 126 1756 22
67 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry 124 1733 21
68 Kowalczyk Piotr SILESIA Tarnowskie Góry 123 1675 18
Miejsca pozostałych zawodników Okręgu Opole
186 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 54 1866 18
189 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 54 1862 22
203 Dybowski Leopold KS KUŹNIA Zawadzkie 52 1810 23
232 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 48 1701 14
241 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 46 1666 17
281 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 38 1457 15
295 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 36 1423 17
307 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 32 1348 15
327 Wierzawicki Jerzy LZS Ligota Dolna 28 1210 12
339 Kukowka Henryk KSS Pawonków 24 1131 11
340 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 24 1129 11
344 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 24 1109 16
352 Jończyk Franciszek KOMAX OPOLE - Borki 22 1007 11