Opolski Związek Skata: Skat > Wyniki > Grand Prix Polski > III GP PZSkat - Racibórz
III Grand Prix Polskiego Związku Skata – 13.04.2019 r. Racibórz
Gospodarz: Okręg Śląsk Południe

Józef Armatys
Sędziowie: St. Niemiec,,A.Huwer, J.Sobik Sekretariat: J.Rusin., J.Papkala
M-e Nazwisko i Imię Klub GP S U M A 1 Seria 2 Seria
razem Z gry w Z gry w Z gry w
1 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice 208 3237 29 1771 15 1466 14
2 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin 201 3059 26 1288 11 1771 15
3 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 198 3040 25 1379 11 1661 14
4 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry 193 2931 26 1511 15 1420 11
5 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice 192 2916 29 1412 13 1504 16
6 Mordak Mariusz U JANA Tychy 191 2900 29 1446 13 1454 16
7 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów 188 2884 28 1689 16 1195 12
8 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 185 2836 24 1502 13 1334 11
9 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice 184 2816 26 1423 13 1393 13
10 Hornik Edward AMICUS KWK STASZIC Katowice 183 2802 25 1711 17 1091 8
11 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice 178 2718 27 1484 14 1234 13
12 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry 177 2717 22 1565 12 1152 10
13 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice 176 2708 28 1452 14 1256 14
14 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin 173 2693 25 1275 11 1418 14
15 Piekorz Czesław UNIA Bieruń 172 2674 27 1302 14 1372 13
16 Pietrzyk Andrzej 06 KLEOFAS Katowice 171 2666 24 1155 11 1511 13
17 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 168 2645 27 1533 16 1112 11
18 Dąbrowski Leszek OSP Lędziny 167 2639 20 965 9 1674 11
19 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. 166 2628 26 1516 14 1112 12
20 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze 165 2608 26 1148 11 1460 15
21 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 162 2583 21 1726 14 857 7
22 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 161 2575 22 1263 10 1312 12
23 Herman Paweł OSP Lędziny 160 2573 21 1097 8 1476 13
24 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 159 2553 26 1512 14 1041 12
25 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 156 2532 24 1207 11 1325 13
26 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 155 2520 25 1233 11 1287 14
27 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 154 2518 27 1047 12 1471 15
28 Mayer Zbigniew CEZAB Piasek 153 2514 26 1483 16 1031 10
29 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 152 2514 25 1265 13 1249 12
30 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 149 2498 23 1015 10 1483 13
31 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 148 2488 28 1327 15 1161 13
32 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 147 2486 24 1361 14 1125 10
33 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 146 2485 26 1321 13 1164 13
34 Tkocz Mieczysław KS CHSM Chorzów 145 2469 22 1220 11 1249 11
35 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów 144 2463 23 1530 14 933 9
36 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany 143 2463 22 1144 12 1319 10
37 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 142 2460 18 1374 9 1086 9
38 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 141 2451 32 1530 16 921 16
39 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. 138 2448 17 1241 15 1207 2
40 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy 137 2447 23 1013 10 1434 13
41 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 136 2440 25 1035 12 1405 13
42 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny 135 2435 21 1156 11 1279 10
43 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 134 2433 20 1081 10 1352 10
44 Parkitny Rafał SZOMBIERKI Bytom 133 2423 20 1625 11 798 9
45 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 132 2420 25 1144 13 1276 12
46 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. 131 2407 25 1287 15 1120 10
47 Mielcarek Karol UNIA Bieruń 128 2387 24 1471 14 916 10
48 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom 127 2385 21 1409 12 976 9
49 Szulik Mirosław LKS Lyski 126 2382 22 1188 13 1194 9
50 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. 125 2379 23 1246 13 1133 10
Miejsca zawodników Okręgu Opole
57 Kukowka Henryk KSS Pawonków 119 2362 21 904 10 1458 11
60 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 113 2338 20 1135 9 1203 11
65 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 108 2302 30 1251 17 1051 13
74 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 95 2240 26 1006 12 1234 14
79 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 90 2210 23 1076 12 1134 11
101 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 66 2163 18 924 8 1239 10
107 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 64 2148 19 984 8 1164 11
108 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 64 2147 22 917 7 1230 15
113 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 64 2130 23 741 10 1389 13
117 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 64 2108 22 1116 13 992 9
134 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn 60 2007 20 1451 13 556 7
135 Brand Roman LZS Ligota Dolna 60 2005 16 1058 7 947 9
154 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 56 1929 24 1288 14 641 10
164 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 54 1880 15 1142 9 738 6
165 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 54 1878 17 844 8 1034 9
178 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 52 1831 20 1202 14 629 6
186 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 52 1806 18 538 6 1268 12
187 Wanat Edward KOMAX Borki - Opole 52 1802 19 714 7 1088 12
189 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 50 1792 24 480 10 1312 14
193 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 50 1779 20 670 8 1109 12
201 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 50 1756 26 1073 12 683 14
206 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 48 1732 22 991 11 741 11
207 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 48 1720 19 995 11 725 8
209 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn 48 1718 16 879 7 839 9
212 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 48 1710 23 651 12 1059 11
215 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 46 1690 19 536 6 1154 13
240 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 42 1590 19 764 8 826 11
255 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 40 1547 15 642 6 905 9
274 Hadamek Józef KOMAX Borki - Opole 38 1457 22 926 12 531 10
278 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 36 1435 18 849 8 586 10
282 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 36 1401 19 1135 12 266 7
286 Madera Joachim KOMAX Borki - Opole 34 1383 19 917 10 466 9
294 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 32 1335 17 360 5 975 12
297 Wieja Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 32 1307 17 561 8 746 9
302 Szymura Piotr ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 30 1284 15 456 6 828 9
320 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 26 1171 14 629 9 542 5
336 Kuźniak Przemysław KS Skat - Lub Kochcice 22 1024 17 723 9 301 8
342 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 21 916 17 936 12 -20 5
350 Jończyk Franciszek KOMAX Borki - Opole 21 658 9 366 6 292 3