IV Grand Prix Polskiego Związku Skata – 18.05.2019 r. Bojszowy
Gospodarz: Okręg Tychy Miasto

Andrzej Molenda
Sędziowie:T.Żogała, R.Jucha, H.Łapa Sekretariat: D.Papkala., J.Papkala
M-e Nazwisko i Imię Klub GP S U M A 1 Seria 2 Seria
razem Z gry w Z gry w Z gry w
1 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 206 3152 30 1673 16 1479 14
2 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 201 3093 30 1447 15 1646 15
3 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory 198 3046 26 1472 13 1574 13
4 Wilczek Rajmund KS ŁABĘDY Gliwice 197 3011 30 1588 15 1423 15
5 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy 196 3000 20 1731 10 1269 10
6 Tabath Damian ASY WISUS Żory 193 2968 24 1752 13 1216 11
7 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny 190 2909 26 1631 14 1278 12
8 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry 189 2904 23 1332 10 1572 13
9 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany 186 2897 24 1113 10 1784 14
10 Brania Bogdan KS FILIP 185 2887 25 1644 15 1243 10
11 Tuczykont Bernard KS ŁABĘDY Gliwice 184 2882 29 1052 10 1830 19
12 Piekorz Czesław UNIA Bieruń 179 2791 29 1179 13 1612 16
13 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry 178 2760 25 1570 15 1190 10
14 Świerkot Eugeniusz ASY WISUS Żory 175 2741 20 1815 10 926 10
15 Jasiński Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 174 2733 25 1306 12 1427 13
16 Baran Krzysztof GOL-BAR Tychy 173 2723 26 1280 13 1443 13
17 Fizia Józef WALET Pawłowice 170 2689 27 1455 15 1234 12
18 Mayer Zbigniew CEZAB Piasek 169 2678 23 1314 12 1364 11
19 Kuchmacz Marcin AMICUS KWK STASZIC Katowice 166 2639 28 789 11 1850 17
20 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 165 2621 26 1112 12 1509 14
21 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór 164 2620 23 1599 13 1021 10
22 Drzyzga Janusz OSP Lędziny 163 2605 27 1208 13 1397 14
23 Falęcik Andrzej BAZYL Tychy 162 2605 23 1198 13 1407 10
24 Bulak Ryszard LKS Górki Śl. 161 2603 24 1276 11 1327 13
25 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny 158 2574 23 1035 10 1539 13
26 Staniewski Krzysztof PIEKUŚ SUBLE Tychy 157 2570 22 1189 11 1381 11
27 Kokot Eugeniusz SAKOP 4 ASY Bytom 156 2565 25 1376 13 1189 12
28 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany 155 2557 24 1470 15 1087 9
29 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 154 2556 27 1600 15 956 12
30 Ceglarek Jerzy CEZAB Piasek 151 2543 26 1635 15 908 11
31 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 150 2537 24 812 10 1725 14
32 Segeth Lidia UNIA Bieruń 149 2529 21 1242 10 1287 11
33 Bobla Rafał LEŚNA Bieruń 148 2528 22 1198 10 1330 12
34 Szafraniec Adrian Skat Klub Woszczyce 147 2520 25 1270 13 1250 12
35 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany 146 2518 21 1276 11 1242 10
36 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice 145 2515 22 1280 10 1235 12
37 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 142 2462 28 1401 16 1061 12
38 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. 141 2461 25 1258 13 1203 12
39 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 140 2456 25 1208 13 1248 12
40 Rozmus Eugeniusz Sokół Wola 139 2452 25 1578 16 874 9
41 Foryś Wacław Sokół Wola 136 2418 23 1399 13 1019 10
42 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 133 2397 23 688 8 1709 15
43 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 132 2396 27 1093 13 1303 14
44 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 131 2384 26 1312 14 1072 12
45 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. 130 2369 22 1323 11 1046 11
46 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice 129 2366 23 1396 14 970 9
47 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. 128 2350 23 788 9 1562 14
48 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry 127 2350 22 1023 10 1327 12
49 Sitko Leonardo Sokół Wola 124 2336 23 1276 11 1060 12
50 Beczała Andrzej TS Pszczyna 123 2336 20 1182 9 1154 11
Miejsca zawodników Okręgu Opole
55 Wieja Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 116 2299 23 1336 12 963 11
60 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 111 2276 25 1138 10 1138 15
69 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 100 2224 16 1378 12 846 4
79 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 88 2192 24 1373 14 819 10
90 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 75 2149 21 1247 11 902 10
94 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 71 2115 21 1567 14 548 7
99 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 64 2096 19 1205 10 891 9
100 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 63 2095 20 1352 12 743 8
113 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 60 2035 22 688 8 1347 14
114 Kukowka Henryk KSS Pawonków 60 2032 17 1098 11 934 6
125 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 58 1994 23 981 11 1013 12
133 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 58 1960 21 1072 11 888 10
145 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 54 1893 20 532 6 1361 14
166 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 52 1826 17 1043 9 783 8
176 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 50 1797 21 792 11 1005 10
181 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 50 1778 21 667 8 1111 13
182 Jończyk Franciszek KOMAX Borki - Opole 50 1775 16 568 7 1207 9
187 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 50 1758 22 945 10 813 12
195 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 48 1742 17 829 7 913 10
197 Imach Marek NITRON Krupski Młyn 48 1735 15 849 8 886 7
199 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 48 1729 21 675 10 1054 11
225 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 42 1597 17 955 9 642 8
234 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 42 1577 16 789 7 788 9
237 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 42 1558 20 764 8 794 12
243 Szymura Piotr ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 40 1529 15 869 8 660 7
245 Hadamek Józef KOMAX Borki - Opole 40 1513 14 1089 9 424 5
251 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 38 1466 14 518 6 948 8
252 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 38 1461 15 840 8 621 7
256 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 36 1431 12 1013 8 418 4
257 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 36 1430 18 552 10 878 8
269 Madera Joachim KOMAX Borki - Opole 34 1381 17 449 6 932 11
275 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 32 1340 19 967 10 373 9
280 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 32 1307 14 871 8 436 6
296 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 22 1024 13 893 6 131 7
308 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 21 867 14 875 8 -8 6