Opolski Związek Skata: Skat > Wyniki > Grand Prix Polski > Klasyfikacja po 3 turniejach GP PZSkat
Grand Prix PZSkat 2019 Klasyfikacja po 3 turniejach - ogólna
M-e Nazwisko i Imię Klub GP S U M A
razem Z gry w
1 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry 463 7937 64
2 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice 445 7782 77
3 Mordak Mariusz U JANA Tychy 436 7833 80
4 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice 418 7586 71
5 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 414 7645 79
6 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny 409 5606 56
7 Szczepaniak Wojciech BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 396 7223 83
8 Segeth Krzysztof OSP Lędziny 393 7594 65
9 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 393 7238 71
10 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny 383 7372 65
11 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice 381 6987 72
12 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. 379 7294 70
13 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 378 7419 76
14 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 375 7285 76
15 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów 370 7430 72
16 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 370 6792 65
17 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 367 7016 74
18 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 363 6643 66
19 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin 361 7418 63
20 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 361 6770 71
21 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 354 4944 46
22 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 350 7215 64
23 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom 346 7155 64
24 Kukuła Bogdan FERDYNAND MDK Bogucice 346 5521 52
25 Szafarz Roman TĘCZA Tychy 342 7608 69
26 Skrzypczyk Henryk KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 339 6677 68
27 Tkocz Mieczysław KS CHSM Chorzów 336 7052 69
28 Szatkowski Leszek Krajna Złotów 334 6965 66
29 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze 331 6940 67
30 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice 329 6901 60
31 Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany 328 7248 68
32 Tkocz Brunon MDK BOLKO Łaziska G. 326 6719 59
33 Herman Paweł OSP Lędziny 323 6587 61
34 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice 316 6965 81
35 Balcar Krystian WOKiR Połomia 310 6608 60
36 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom 309 6848 66
37 Parkitny Rafał SZOMBIERKI Bytom 308 6735 59
38 Hornik Edward AMICUS KWK STASZIC Katowice 307 6938 60
39 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. 305 6791 68
40 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 305 4452 45
41 Falęcik Andrzej BAZYL Tychy 302 6632 54
42 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 302 6610 57
43 Kukowka Henryk KSS Pawonków 301 6508 52
44 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. 298 6903 65
45 Piekorz Czesław UNIA Bieruń 296 6860 68
46 Olszak Piotr KS CHSM Chorzów 295 6749 68
47 Mielcarek Karol UNIA Bieruń 294 6669 66
48 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. 293 6439 57
49 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła 292 6864 62
50 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 290 6621 68
51 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 290 6488 74
52 Baran Krzysztof GOL-BAR Tychy 290 6435 65
53 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 289 6927 63
54 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 288 6422 58
55 Dąbrowski Leszek OSP Lędziny 287 6689 55
56 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. 287 6672 64
57 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 284 6686 59
58 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 284 6668 62
59 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 284 6254 70
60 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 284 5055 58
61 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów 283 6501 58
62 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 283 6427 70
63 Łapuszek Marcin SK Wyry 282 6539 65
64 Kudelski Grzegorz SK BARBARA Chorzów 277 6504 71
65 Maroński Jan KS CHSM Chorzów 277 6302 72
66 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom 277 6167 50
67 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie 276 6875 69
68 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 276 6695 68
69 Piersiak Piotr ASY WISUS Żory 276 6400 61
70 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom 275 6313 70
71 Szulik Mirosław LKS Lyski 275 6075 64
72 Mietelski Zdzisław SILESIA Tarnowskie Góry 274 6549 64
73 Pietrzyk Andrzej 06 KLEOFAS Katowice 273 6288 58
74 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory 272 6335 67
75 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów 271 6707 64
76 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy 270 6482 72
77 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice 268 6505 70
78 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 268 6440 69
79 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom 268 6254 67
80 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 267 5767 60
81 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice 266 5187 53
82 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 265 6416 76
83 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory 265 6184 66
84 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy 262 6277 62
85 Beczała Andrzej TS Pszczyna 262 4491 38
86 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry 261 5903 63
87 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin 259 5894 60
88 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry 258 5780 71
89 Mayer Zbigniew CEZAB Piasek 257 6146 63
90 Gryszczyk Józef SZOMBIERKI Bytom 256 6329 67
91 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. 254 5894 58
92 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 252 6580 67
93 Piekarski Bogusław GRIN Siemianowice Śl. 252 6131 69
94 Wojaczek Łukasz LKS Lyski 251 5002 50
95 Segeth Lidia UNIA Bieruń 249 6518 53
96 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy 249 6330 68
97 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory 249 5967 54
98 Niewrzoł Arkadiusz S.C. STRAŻAK Głożyny 249 5380 57
99 Hallek Joachim KS ŁABĘDY Gliwice 248 5939 49
100 Kuchmacz Marcin AMICUS KWK STASZIC Katowice 246 5879 67
101 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze 245 5655 66
102 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 240 5979 53
103 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 238 5464 62
104 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory 238 4997 59
105 Bilgoń Jan SKAT KLUB Kobiór 238 4733 46
106 Paździor Tomasz CEZAB Piasek 234 6302 72
107 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. 233 5856 66
108 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 233 4819 64
109 Foryś Wacław Sokół Wola 232 6026 60
110 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów 231 5929 69
111 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 230 5889 64
112 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 229 5913 55
113 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. 229 4722 41
114 Noras Wiktor Sokół Wola 229 4322 42
115 Grolik Adam SKAT KLUB Kobiór 228 6019 59
116 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice 228 4666 52
117 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 227 5672 66
118 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany 226 5096 60
119 Stawowy Bodgan Sokół Wola 224 6109 58
120 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 224 5984 62
121 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 224 5741 58
122 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór 222 6278 69
123 Skotnica Alojzy TS Pszczyna 220 5915 63
124 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. 219 6601 56
125 Piela Henryk KS CHSM Chorzów 219 5802 65
126 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 219 5692 53
127 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 218 5526 63
128 Sitko Leonardo Sokół Wola 217 4681 49
129 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze 216 4513 51
130 Klenczar Stanisław Sokół Wola 216 3912 36
131 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 215 6137 70
132 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice 215 3988 52
133 Sweryd Marek TS Pszczyna 213 6187 75
134 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór 213 5413 54
135 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 212 6343 70
136 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice 210 6492 61
137 Niemiec Stanisław ASY WISUS Żory 206 3907 40
138 Maśka Mirosław KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 205 6488 62
139 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 203 4413 39
140 Kokot Eugeniusz SAKOP 4 ASY Bytom 201 3976 34
141 Bulak Ryszard LKS Górki Śl. 199 5937 52
142 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. 199 5735 68
143 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory 198 5315 55
144 Wieczorek Andrzej 2 STAL Chełm Śl. 198 4452 43
145 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice 196 5986 65
146 Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy 196 4546 47
147 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 196 3711 30
148 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. 195 5783 62
149 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice 194 4914 57
150 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 192 6345 67
151 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice 192 5687 60
152 Wanat Edward KOMAX Borki - Opole 192 4322 40
153 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 190 5377 57
154 Hałacz Janusz ASY WISUS Żory 189 5855 59
155 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 189 5761 56
156 Trybus Jan BAZYL Tychy 188 5390 41
157 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. 186 5375 64
158 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice 185 5464 47
159 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice 184 5669 60
160 Żołneczko Adam DĄBKI Mościska 183 4509 46
161 Szweda Michał BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 183 4283 45
162 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 182 5310 50
163 Brand Roman LZS Ligota Dolna 181 5931 52
164 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy 181 5774 54
165 Sornek Krzysztof SK Wyry 180 6013 58
166 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 180 3927 34
167 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 178 6054 59
168 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. 178 4510 63
169 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 178 2760 30
170 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 177 5194 54
171 Żołneczko Sebastian CEZAB Piasek 176 5947 58
172 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 176 3201 36
173 Łogasz Roman ASY WISUS Żory 174 5868 63
174 Beberok Józef CEZAB Piasek 174 5458 65
175 Tomkowicz Jarosław BAZYL Tychy 174 5189 55
176 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany 173 5745 52
177 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry 173 5325 53
178 Kowalczyk Józef SAKOP 4 ASY Bytom 172 5859 56
179 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 171 5716 62
180 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry 171 5269 55
Miejsca pozostałych zawodników Okręgu Opole
181 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 171 4849 57
199 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 162 5070 53
201 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 160 5599 52
217 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 154 3663 34
226 Madera Joachim KOMAX Borki - Opole 148 5285 61
236 Szymura Piotr ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 144 5161 64
237 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 142 5134 56
240 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 142 5101 59
254 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 137 3483 35
260 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 135 4776 56
269 Kuźniak Przemysław KS Skat - Lub Kochcice 131 3379 39
278 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 124 4732 58
281 Hadamek Józef KOMAX Borki - Opole 123 3725 44
285 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 122 4513 45
295 Machoń Jarosław KS Skat - Lub Kochcice 118 2576 27
309 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 110 4293 61
312 Imach Marek NITRON Krupski Młyn 110 3810 42
323 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 104 4153 47
335 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 100 3548 44
361 Jończyk Franciszek KOMAX Borki - Opole 84 3178 39
369 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn 82 3089 34
378 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 78 3034 37
382 Roskosz Adrian RAMSCH Chrzowice 77 2248 22
390 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 74 2857 41
394 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle 72 2818 34
399 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 65 2543 38
400 Wieja Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 64 2628 26
404 Bryła Artur KS Skat - Lub Kochcice 63 2484 36
406 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 62 2079 25
408 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 62 2061 18
412 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn 60 2007 20
416 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 56 2463 24
417 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 56 1940 18
423 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 54 1876 18
432 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 46 1690 19
444 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 42 1573 15
468 Osadnik Karol KS Skat - Lub Kochcice 28 1245 12
473 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 28 1207 16
476 Mateja Józef KOMAX Borki - Opole 24 1145 14
482 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 22 1016 19
484 Kesner Waldemar KOMAX Borki - Opole 21 940 16
493 Morawiec Jacek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 21 470 18
Grand Prix PZSkat 2019 po 3 turniejach – kobiety
484 Kesner Waldemar KOMAX Borki - Opole GP S U M A
razem Z gry w
1 Segeth Lidia UNIA Bieruń 249 6518 53
2 Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy 196 4546 47
3 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice 192 5687 60
4 Gajda Monika LKS FORTECA Świerklany 163 5024 58
5 Bucka Ewa AMICUS KWK STASZIC Katowice 154 4093 44
6 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny 142 5131 53
7 Węgrzyk Bożena OSP Lędziny 82 3086 36
8 Olczak Agata TĘCZA Tychy 74 2920 29
9 Hejnosz Grażyna OSP Lędziny 26 1180 12
Grand Prix PZSkat 2019 po 3 turniejach - juniorzy
M-e Nazwisko i Imię Klub GP S U M A
razem Z gry w
1 Krzywoń Karol AMICUS KWK STASZIC Katowice 381 6987 72
2 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 379 7294 70
3 Krzywoń Paweł AMICUS KWK STASZIC Katowice 378 7419 76
4 Krzywoń Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice 370 7430 72
5 Palmer Robert BUK Rudy 361 6770 71
Grand Prix PZSkat 2019 po 3 turniejach – seniorzy
M-e Nazwisko i Imię Klub 350 7215
346 7155 64
1 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice 342 7608 69
2 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. 331 6940 67
3 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 326 6719 59
4 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów 310 6608 60
5 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 307 6938 60
6 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 305 4452 45
7 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 302 6610 57
8 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom 301 6508 52
9 Szafarz Roman TĘCZA Tychy 298 6903 65
10 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze 293 6439 57
11 Tkocz Brunon MDK BOLKO Łaziska G. 290 6488 74
12 Balcar Krystian WOKiR Połomia 289 6927 63
13 Hornik Edward AMICUS KWK STASZIC Katowice 284 6686 59
14 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 284 6668 62
15 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 284 6254 70
16 Kukowka Henryk KSS Pawonków 284 5055 58
17 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. 277 6167 50
18 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. 276 6400 61
19 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 275 6313 70
20 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 271 6707 64
21 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 270 6482 72
22 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 268 6440 69
23 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 268 6254 67
24 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 267 5767 60
25 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom 265 6184 66
26 Piersiak Piotr ASY WISUS Żory 259 5894 60
27 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom 256 6329 67
28 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów 254 5894 58
29 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy 249 6330 68
30 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 240 5979 53
31 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom 238 4997 59
32 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 229 5913 55
33 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory 229 4722 41
34 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin 229 4322 42
35 Gryszczyk Józef SZOMBIERKI Bytom 227 5672 66
36 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. 226 5096 60
37 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy 224 5984 62
38 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 224 5741 58
39 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory 220 5915 63
40 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 219 5692 53
41 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. 218 5526 63
42 Noras Wiktor Sokół Wola 216 4513 51
43 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 212 6343 70
44 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany 206 3907 40
45 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 199 5735 68
46 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław 195 5783 62
47 Skotnica Alojzy TS Pszczyna 194 4914 57
48 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 192 5687 60
49 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 192 4322 40
50 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze 188 5390 41
51 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 186 5375 64
52 Niemiec Stanisław ASY WISUS Żory 185 5464 47
53 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. 182 5310 50
54 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. 181 5774 54
55 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice 178 6054 59
56 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice 177 5194 54
57 Wanat Edward KOMAX Borki - Opole 174 5458 65
58 Trybus Jan BAZYL Tychy 172 5859 56
59 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. 171 5269 55
60 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice 170 5815 62
61 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 118 4007 33
62 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy 116 3907 40
63 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 114 3922 42
64 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 114 3906 40
65 Beberok Józef CEZAB Piasek 114 2390 20
66 Kowalczyk Józef SAKOP 4 ASY Bytom 112 3883 45
67 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry 112 3845 38
68 Breguła Zygmunt KS ŁABĘDY Gliwice 110 3806 37
Miejsca pozostałych zawodników Okręgu Opole
84 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 154 3663 34
92 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 142 5134 56
94 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 142 5101 59
100 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 137 3483 35
107 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 124 4732 58
121 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 110 4293 61
139 Jończyk Franciszek KOMAX Borki - Opole 84 3178 39
143 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn 82 3089 34
148 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 74 2857 41
156 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 62 2061 18
158 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn 60 2007 20
159 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 56 1940 18
163 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 54 1876 18
166 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 46 1690 19
180 Osadnik Karol KS Skat - Lub Kochcice 28 1245 12
184 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 28 1207 16
187 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 22 1016 19
191 Morawiec Jacek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 21 470 18