Opolski Związek Skata: Skat > Wyniki > Grand Prix Polski > Klasyfikacja po 4 turniejach GP PZSkat
Grand Prix PZSkat 2019 Klasyfikacja po 4 turniejach
M-e Nazwisko i Imię Klub GP S U M A
razem Z gry w
1 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny 599 8515 82
2 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry 507 9582 78
3 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 496 9773 98
4 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice 493 9525 100
5 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 487 7341 69
6 Mordak Mariusz U JANA Tychy 484 9576 99
7 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin 483 9752 89
8 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 479 9742 104
9 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny 478 9572 80
10 Piekorz Czesław UNIA Bieruń 475 9651 97
11 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory 470 9381 93
12 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom 467 9485 80
13 Falęcik Andrzej BAZYL Tychy 464 9237 77
14 Baran Krzysztof GOL-BAR Tychy 463 9158 91
15 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 463 8867 82
16 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice 460 9167 90
17 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 451 9232 94
18 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy 445 9330 88
19 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. 441 9371 84
20 Segeth Krzysztof OSP Lędziny 441 9311 80
21 Szczepaniak Wojciech BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 438 8812 103
22 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 437 9351 100
23 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry 436 8540 96
24 Skrzypczyk Henryk KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 435 8883 89
25 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice 433 8824 95
26 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 432 8872 88
27 Mayer Zbigniew CEZAB Piasek 426 8824 86
28 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 421 8782 94
29 Parkitny Rafał SZOMBIERKI Bytom 417 8998 81
30 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 416 6728 70
31 Kuchmacz Marcin AMICUS KWK STASZIC Katowice 412 8518 95
32 Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany 409 9411 88
33 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów 406 8853 90
34 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 405 8482 88
35 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 400 8979 78
36 Segeth Lidia UNIA Bieruń 398 9047 74
37 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 397 8721 94
38 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. 395 8929 88
39 Szafarz Roman TĘCZA Tychy 392 9368 88
40 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze 391 8961 86
41 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 391 8713 100
42 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 390 8516 77
43 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice 387 8858 77
44 Beczała Andrzej TS Pszczyna 385 6827 58
45 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie 381 9121 89
46 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany 381 7653 84
47 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 378 7419 76
48 Kukuła Bogdan FERDYNAND MDK Bogucice 378 6869 74
49 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór 377 8033 77
50 Tkocz Brunon MDK BOLKO Łaziska G. 376 8513 75
51 Balcar Krystian WOKiR Połomia 372 8696 77
52 Herman Paweł OSP Lędziny 371 8305 76
53 Gryszczyk Józef SZOMBIERKI Bytom 369 8616 94
54 Foryś Wacław Sokół Wola 368 8444 83
55 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 365 8654 90
56 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 362 8828 82
57 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry 362 8229 76
58 Kukowka Henryk KSS Pawonków 361 8540 69
59 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 360 8603 80
60 Bulak Ryszard LKS Górki Śl. 360 8540 76
61 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany 359 8642 76
62 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice 358 8698 93
63 Tkocz Mieczysław KS CHSM Chorzów 357 8043 81
64 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice 357 7032 75
65 Kokot Eugeniusz SAKOP 4 ASY Bytom 357 6541 59
66 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze 355 7930 90
67 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom 353 8451 86
68 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 351 8844 89
69 Wilczek Rajmund KS ŁABĘDY Gliwice 351 8425 91
70 Mielcarek Karol UNIA Bieruń 348 8537 93
71 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom 347 8278 71
72 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. 345 8254 75
73 Tabath Damian ASY WISUS Żory 343 8327 83
74 Sitko Leonardo Sokół Wola 341 7017 72
75 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 338 8570 74
76 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. 338 8414 85
77 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów 337 8364 72
78 Szulik Mirosław LKS Lyski 335 8124 84
79 Szatkowski Leszek Krajna Złotów 334 6965 66
80 Jasiński Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 332 8280 80
81 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 332 8069 77
82 Olszak Piotr KS CHSM Chorzów 331 8177 85
83 Świerkot Eugeniusz ASY WISUS Żory 331 7777 81
84 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 330 7833 82
85 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom 328 8275 88
86 Łapuszek Marcin SK Wyry 328 8202 83
87 Hornik Edward AMICUS KWK STASZIC Katowice 328 7837 72
88 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. 326 7706 84
89 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 325 8272 89
90 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 325 8220 78
91 Pietrzyk Andrzej 06 KLEOFAS Katowice 323 8058 78
92 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 321 8234 77
93 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 321 7660 80
94 Piersiak Piotr ASY WISUS Żory 320 8002 78
95 Brania Bogdan KS FILIP 319 7797 71
96 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. 319 6971 88
97 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy 318 8189 92
98 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 317 8242 93
99 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice 316 6965 81
100 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry 315 7768 84
101 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów 313 8277 80
102 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła 313 7842 81
103 Piekarski Bogusław GRIN Siemianowice Śl. 312 8158 89
104 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór 312 6278 69
105 Grolik Adam SKAT KLUB Kobiór 311 8195 75
106 Dąbrowski Leszek OSP Lędziny 310 7739 73
107 Maroński Jan KS CHSM Chorzów 309 7628 89
108 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory 307 7766 83
109 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. 306 7739 77
110 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory 305 7910 73
111 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 305 6857 81
112 Fizia Józef WALET Pawłowice 304 7577 89
113 Szafraniec Adrian Skat Klub Woszczyce 303 7965 78
114 Wojaczek Łukasz LKS Lyski 303 6823 75
115 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 301 6641 74
116 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory 300 7085 80
117 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice 300 6540 70
118 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin 299 7439 79
119 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy 298 7717 75
120 Hallek Joachim KS ŁABĘDY Gliwice 298 7689 67
121 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny 298 7621 73
122 Ceglarek Jerzy CEZAB Piasek 297 7769 87
123 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice 296 8678 83
124 Bilgoń Jan SKAT KLUB Kobiór 296 6695 68
125 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. 295 7953 79
126 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie 292 8111 88
127 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. 291 7820 86
128 Niewrzoł Arkadiusz S.C. STRAŻAK Głożyny 291 6946 72
129 Paździor Tomasz CEZAB Piasek 288 8171 93
130 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice 288 6114 76
131 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 284 8019 84
132 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 284 5055 58
133 Miarka Ludwig SK Wyry 283 7962 88
134 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów 283 7775 96
135 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 282 7698 87
136 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 282 7501 85
137 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice 281 7879 84
138 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 278 7569 92
139 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany 278 7381 81
140 Kudelski Grzegorz SK BARBARA Chorzów 277 6504 71
141 Stawowy Bodgan Sokół Wola 276 7936 76
142 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice 276 7084 79
143 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom 275 6313 70
144 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 274 7508 70
145 Mietelski Zdzisław SILESIA Tarnowskie Góry 274 6549 64
146 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 273 7560 71
147 Stalmach Piotr LKS Miedźna 271 6553 64
148 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 269 7256 83
149 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 269 6249 82
150 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry 265 7361 73
151 Klenczar Stanisław Sokół Wola 260 5555 50
152 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 256 7980 91
153 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze 256 6056 70
154 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy 255 7906 80
155 Sweryd Marek TS Pszczyna 253 7725 96
156 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory 252 7199 74
157 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice 251 6242 60
158 Motyl Andrzej CHEMIK Siemianowice Śl. 250 7458 72
159 Noras Wiktor Sokół Wola 250 5149 52
160 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. 247 7823 73
161 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 246 6140 73
162 Piela Henryk KS CHSM Chorzów 245 6960 86
163 Staniewski Krzysztof PIEKUŚ SUBLE Tychy 245 5813 61
164 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. 244 6675 70
165 Hałacz Janusz ASY WISUS Żory 243 7708 83
166 Beberok Józef CEZAB Piasek 243 7568 86
167 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 242 8103 89
168 Skotnica Alojzy TS Pszczyna 242 6920 78
169 Bogocz Tadeusz SILESIA Tarnowskie Góry 239 7532 77
170 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 238 5464 62
171 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 238 5288 46
172 Maśka Mirosław KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 237 7813 77
173 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice 237 5787 59
174 Drzyzga Janusz OSP Lędziny 237 5467 56
175 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice 236 7478 83
176 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny 236 7439 76
177 Tuczykont Bernard KS ŁABĘDY Gliwice 236 4706 48
178 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 235 6945 76
179 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 234 5793 53
180 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. 232 7040 78
Miejsca pozostałych zawodników Okręgu Opole
187 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 228 7851 80
195 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 223 6968 80
208 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 210 6812 70
225 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 200 7061 80
237 Wanat Edward KOMAX Borki - Opole 192 4322 40
242 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 186 5003 53
243 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 184 6692 76
244 Szymura Piotr ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 184 6690 79
249 Madera Joachim KOMAX Borki - Opole 182 6666 78
251 Brand Roman LZS Ligota Dolna 181 5931 52
254 Wieja Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 180 4927 49
259 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 178 2760 30
262 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 176 3201 36
263 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 175 6268 68
265 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 174 6510 79
280 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 164 6110 62
283 Hadamek Józef KOMAX Borki - Opole 163 5238 58
289 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 159 4507 48
291 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 158 6022 82
293 Imach Marek NITRON Krupski Młyn 158 5545 57
325 Jończyk Franciszek KOMAX Borki - Opole 134 4953 55
328 Kuźniak Przemysław KS Skat - Lub Kochcice 131 3379 39
340 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 119 4558 44
344 Machoń Jarosław KS Skat - Lub Kochcice 118 2576 27
350 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 114 4465 49
363 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 103 4004 53
391 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn 82 3089 34
403 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 77 2807 32
405 Roskosz Adrian RAMSCH Chrzowice 77 2248 22
411 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 74 2857 41
413 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle 72 2818 34
418 Bryła Artur KS Skat - Lub Kochcice 63 2484 36
421 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 62 2079 25
422 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 62 2061 18
425 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn 60 2007 20
433 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 54 1876 18
443 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 46 1690 19
456 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 42 1573 15
479 Osadnik Karol KS Skat - Lub Kochcice 28 1245 12
484 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 28 1207 16
487 Mateja Józef KOMAX Borki - Opole 24 1145 14
493 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 22 1016 19
495 Kesner Waldemar KOMAX Borki - Opole 21 940 16
504 Morawiec Jacek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 21 470 18
Grand Prix PZSkat 2019 po 4 turniejach - kobiety
M-e Nazwisko i Imię Klub GP S U M A
razem Z gry w
1 Segeth Lidia UNIA Bieruń 398 9047 74
2 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice 281 7879 84
3 Bucka Ewa AMICUS KWK STASZIC Katowice 210 6027 63
4 Gajda Monika LKS FORTECA Świerklany 203 6539 75
5 Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy 196 4546 47
6 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny 194 6937 72
7 Węgrzyk Bożena OSP Lędziny 82 3086 36
8 Olczak Agata TĘCZA Tychy 74 2920 29
9 Hejnosz Grażyna OSP Lędziny 26 1180 12
Grand Prix PZSkat 2019 po 4 turniejach - juniorzy
M-e Nazwisko i Imię Klub GP S U M A
razem Z gry w
1 Krzywoń Karol AMICUS KWK STASZIC Katowice 82 3109 31
2 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice 74 2983 38
3 Krzywoń Paweł AMICUS KWK STASZIC Katowice 69 2721 27
4 Krzywoń Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice 63 2236 18
5 Palmer Robert BUK Rudy 34 1353 17
Grand Prix PZSkat 2019 po 4 turniejach – seniorzy
M-e Nazwisko i Imię Klub GP S U M A
razem Z gry w
1 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 487 7341 69
2 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom 467 9485 80
3 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy 445 9330 88
4 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. 441 9371 84
5 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice 433 8824 95
6 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 421 8782 94
7 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 416 6728 70
8 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów 406 8853 90
9 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 400 8979 78
10 Szafarz Roman TĘCZA Tychy 392 9368 88
11 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze 391 8961 86
12 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 391 8713 100
13 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 390 8516 77
14 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany 381 7653 84
15 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 378 7419 76
16 Tkocz Brunon MDK BOLKO Łaziska G. 376 8513 75
17 Balcar Krystian WOKiR Połomia 372 8696 77
18 Gryszczyk Józef SZOMBIERKI Bytom 369 8616 94
19 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 365 8654 90
20 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 362 8828 82
21 Kukowka Henryk KSS Pawonków 361 8540 69
22 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 360 8603 80
23 Wilczek Rajmund KS ŁABĘDY Gliwice 351 8425 91
24 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom 347 8278 71
25 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. 345 8254 75
26 Tabath Damian ASY WISUS Żory 343 8327 83
27 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 338 8570 74
28 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. 338 8414 85
29 Świerkot Eugeniusz ASY WISUS Żory 331 7777 81
30 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom 328 8275 88
31 Hornik Edward AMICUS KWK STASZIC Katowice 328 7837 72
32 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 321 8234 77
33 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 321 7660 80
34 Piersiak Piotr ASY WISUS Żory 320 8002 78
35 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy 318 8189 92
36 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów 313 8277 80
37 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory 307 7766 83
38 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. 306 7739 77
39 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 305 6857 81
40 Fizia Józef WALET Pawłowice 304 7577 89
41 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory 300 7085 80
42 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin 299 7439 79
43 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny 298 7621 73
44 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. 295 7953 79
45 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 284 8019 84
46 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 284 5055 58
47 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice 281 7879 84
48 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 278 7569 92
49 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany 278 7381 81
50 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice 276 7084 79
51 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom 275 6313 70
52 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 274 7508 70
53 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 273 7560 71
54 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 269 7256 83
55 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry 265 7361 73
56 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 256 7980 91
57 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze 256 6056 70
58 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy 255 7906 80
59 Noras Wiktor Sokół Wola 250 5149 52
60 Beberok Józef CEZAB Piasek 243 7568 86
61 Skotnica Alojzy TS Pszczyna 242 6920 78
62 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. 232 7040 78
63 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. 231 7067 85
64 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice 229 7064 61
65 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 229 5913 55
66 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. 229 4722 41
67 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 228 7851 80
68 Ciwis Teodor SK Wyry 226 7362 81
Miejsca pozostałych zawodników Okręgu Opole
87 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 200 7061 80
92 Wanat Edward KOMAX Borki - Opole 192 4322 40
96 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 186 5003 53
97 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 184 6692 76
103 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 174 6510 79
110 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 159 4507 48
112 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 158 6022 82
130 Jończyk Franciszek KOMAX Borki - Opole 134 4953 55
152 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn 82 3089 34
156 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 77 2807 32
158 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 74 2857 41
162 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 62 2061 18
164 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn 60 2007 20
168 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 54 1876 18
172 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 46 1690 19
185 Osadnik Karol KS Skat - Lub Kochcice 28 1245 12
189 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 28 1207 16
192 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 22 1016 19
196 Morawiec Jacek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 21 470 18