Opolski Związek Skata: Skat > Wyniki > Grand Prix Polski > V GP PZSkat Pomorsko-Kaszubski Złotów
V Grand Prix Polskiego Związku Skata – 22.06.2019 r. Złotów
Gospodarz: Okręg Pomorsko-Kaszubski

Andrzej Pawlicki
Sędziowie: L.Szatkowski, A.Baran, J.Papkala Sekretariat: Janusz Papkala
M-e Nazwisko i Imię Klub GP S U M A 1 Seria 2 Seria
razem Z gry w Z gry w Z gry w
1 Kubiak Grzegorz Gran Szamocin 212 3334 25 1703 14 1631 11
2 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 207 3233 31 1258 13 1975 18
3 Pawela Andrzej WOKiR Połomia 204 3184 29 1313 12 1871 17
4 Piecha Ireneusz OSP Lędziny 203 3154 31 1960 18 1194 13
5 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 194 2976 29 1667 15 1309 14
6 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 191 2945 25 1512 13 1433 12
7 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice 188 2866 26 1573 14 1293 12
8 Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany 185 2824 20 1440 9 1384 11
9 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 182 2792 27 1020 11 1772 16
10 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze 181 2783 27 1046 11 1737 16
11 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 180 2753 25 1738 14 1015 11
12 Kamiński Jarosław SILESIA Rybnik 179 2751 27 1193 13 1558 14
13 Miąskowiak Zygmunt Gran Szamocin 176 2742 23 1422 10 1320 13
14 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 175 2740 24 1501 13 1239 11
15 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. 174 2705 24 1114 10 1591 14
16 Starosta Bolesław LKS FORTECA Świerklany 171 2695 22 1365 11 1330 11
17 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory 170 2676 22 913 9 1763 13
18 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. 167 2649 25 1040 11 1609 14
19 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry 166 2645 24 1580 14 1065 10
20 Baran Krzysztof GOL-BAR Tychy 165 2642 29 1350 15 1292 14
21 Nadolski Daniel MOKSiR Puck 164 2632 24 1839 15 793 9
22 Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo 163 2631 30 1360 16 1271 14
23 Paździor Tomasz CEZAB Piasek 162 2614 23 1526 13 1088 10
24 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice 161 2603 25 1377 12 1226 13
25 Kuchmacz Marcin AMICUS KWK STASZIC Katowice 158 2579 25 1573 14 1006 11
26 Drzyzga Janusz OSP Lędziny 155 2538 19 1464 11 1074 8
27 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 154 2517 27 1139 10 1378 17
28 Chlebek Bogdan SK Wyry 153 2510 25 1041 12 1469 13
29 Bogocz Tadeusz SILESIA Tarnowskie Góry 152 2509 23 1257 12 1252 11
30 Szafarz Roman TĘCZA Tychy 149 2497 23 1079 11 1418 12
31 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany 148 2491 24 1077 11 1414 13
32 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin 147 2484 21 1217 10 1267 11
33 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice 146 2479 21 1497 11 982 10
34 Żywicki Marcin S.K. FAMILY Dziemiany 145 2472 19 917 7 1555 12
35 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 142 2448 24 1166 13 1282 11
36 Szulik Mirosław LKS Lyski 141 2448 23 1462 14 986 9
37 Biniakiewicz Marian Krajna Złotów 140 2444 23 1227 12 1217 11
38 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 139 2434 25 1362 14 1072 11
39 Arndt Henryk Krajna Złotów 138 2434 22 1089 10 1345 12
40 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. 137 2421 30 1033 13 1388 17
41 Kurczyk Zenon AMICUS KWK STASZIC Katowice 136 2421 22 1386 12 1035 10
42 Pietrzyk Andrzej 06 KLEOFAS Katowice 135 2416 28 853 10 1563 18
43 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin 134 2413 22 1519 14 894 8
44 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 131 2399 22 1139 10 1260 12
45 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. 130 2398 24 1504 16 894 8
46 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów 129 2383 19 1007 8 1376 11
47 Radtke Marek MOKSiR Puck 128 2382 21 1069 11 1313 10
48 Grabowski Andrzej KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 127 2378 21 965 9 1413 12
49 Krzymiński Henryk OSP Lędziny 126 2374 23 1187 12 1187 11
50 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom 125 2367 19 1617 13 750 6
Miejsca zawodników Okręgu Opole
52 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 123 2356 21 1234 10 1122 11
56 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 117 2326 26 1130 12 1196 14
62 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 111 2303 25 1112 12 1191 13
83 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 84 2167 23 962 10 1205 13
85 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 82 2163 27 1510 16 653 11
87 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 80 2154 19 1413 11 741 8
98 Imach Marek NITRON Krupski Młyn 65 2084 18 1074 9 1010 9
101 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 62 2065 17 1457 12 608 5
105 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 62 2050 21 1004 9 1046 12
108 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 60 2016 17 1080 9 936 8
112 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 60 2000 19 1086 11 914 8
115 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 58 1977 23 966 13 1011 10
119 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 56 1930 24 1138 13 792 11
120 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 56 1926 16 706 6 1220 10
127 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 56 1913 13 852 6 1061 7
137 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 54 1869 18 799 10 1070 8
148 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 52 1808 18 1214 14 594 4
165 Kukowka Henryk KSS Pawonków 48 1723 16 936 9 787 7
166 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 48 1711 19 656 7 1055 12
172 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 46 1673 21 485 7 1188 14
188 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 42 1575 15 782 8 793 7
191 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 42 1557 20 374 7 1183 13
196 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 40 1524 16 1175 11 349 5
205 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 38 1460 17 988 9 472 8
217 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 34 1363 20 379 5 984 15
236 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 24 1128 19 800 10 328 9
237 Madera Joachim KOMAX Borki - Opole 24 1120 12 219 3 901 9
247 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 21 953 13 306 5 647 8
257 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 21 587 10 791 6 -204 4