Opolski Związek Skata: Skat > Wyniki > Grand Prix Polski > VI GP PZSkat Wielkopolski Złotów
VI Grand Prix Polskiego Związku Skata – 23.06.2019 r. Złotów
Gospodarz: Okręg Wielkopolski, Kujawsko-Pomorski

Leszek Szatkowski
Sędziowie: E.Cyran, E.Bianga, K.Kowalski Sekretariat: J.Papkala J.Rusin
M-e Nazwisko i Imię Klub GP S U M A 1 Seria 2 Seria
razem Z gry w Z gry w Z gry w
1 Piela Henryk KS CHSM Chorzów 214 3395 32 2358 20 1037 12
2 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze 213 3380 29 1439 12 1941 17
3 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów 208 3278 30 1613 16 1665 14
4 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 201 3132 30 1644 17 1488 13
5 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. 196 3047 26 1725 15 1322 11
6 Klenczar Stanisław Sokół Wola 195 3004 26 1716 15 1288 11
7 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 192 2970 28 1378 14 1592 14
8 Skrzypczyk Henryk KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 189 2943 28 1495 15 1448 13
9 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 188 2927 34 1016 16 1911 18
10 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny 181 2760 26 1371 14 1389 12
11 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. 178 2721 23 1322 12 1399 11
12 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory 177 2720 24 1339 12 1381 12
13 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 176 2719 20 1761 13 958 7
14 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 175 2716 25 1438 13 1278 12
15 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory 174 2705 25 1249 10 1456 15
16 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów 171 2691 29 1621 16 1070 13
17 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 170 2685 22 1469 12 1216 10
18 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 169 2663 24 1334 14 1329 10
19 Biniakiewicz Marian Krajna Złotów 168 2656 26 1389 14 1267 12
20 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 165 2634 26 988 9 1646 17
21 Beberok Józef CEZAB Piasek 162 2597 22 1477 13 1120 9
22 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom 161 2589 20 1614 13 975 7
23 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze 160 2583 25 1641 13 942 12
24 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 159 2579 25 1375 14 1204 11
25 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 158 2565 29 1030 13 1535 16
26 Bartas Piotr SK Wyry 157 2559 26 1289 15 1270 11
27 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór 156 2550 24 1313 12 1237 12
28 Krzymiński Henryk OSP Lędziny 153 2537 24 1015 10 1522 14
29 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 152 2530 27 836 11 1694 16
30 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 151 2519 24 909 9 1610 15
31 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny 150 2518 26 1202 13 1316 13
32 Mielcarek Karol UNIA Bieruń 149 2511 24 1182 13 1329 11
33 Maroński Jan KS CHSM Chorzów 148 2506 27 1394 15 1112 12
34 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy 147 2500 21 982 8 1518 13
35 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy 144 2483 20 1438 11 1045 9
36 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. 143 2479 23 1256 11 1223 12
37 Kujawski Adam S.K. FAMILY Dziemiany 142 2466 21 1160 9 1306 12
38 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom 141 2459 22 1384 11 1075 11
39 Baran Krzysztof GOL-BAR Tychy 138 2449 29 1115 15 1334 14
40 Motyl Andrzej CHEMIK Siemianowice Śl. 137 2448 21 1280 10 1168 11
41 Szafarz Roman TĘCZA Tychy 136 2438 25 1175 10 1263 15
42 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin 135 2432 22 1562 15 870 7
43 Morkisz Krzysztof KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 134 2430 24 1600 17 830 7
44 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice 133 2411 28 1333 15 1078 13
45 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. 132 2401 19 1469 11 932 8
46 Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany 129 2397 21 1311 10 1086 11
47 Szczepaniak Wojciech BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 128 2381 21 1322 10 1059 11
48 Starosta Bolesław LKS FORTECA Świerklany 127 2380 21 1298 11 1082 10
49 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy 126 2371 19 868 6 1503 13
50 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom 125 2365 20 872 9 1493 11
Miejsca zawodników Okręgu Opole
52 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 123 2357 25 985 13 1372 12
53 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 122 2356 23 1390 15 966 8
63 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 108 2280 28 1451 13 829 15
66 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 103 2226 21 1336 10 890 11
68 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 101 2217 21 1160 11 1057 10
69 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 100 2201 20 1304 11 897 9
70 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 99 2200 22 975 11 1225 11
72 Imach Marek NITRON Krupski Młyn 95 2186 24 806 11 1380 13
83 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 82 2123 21 1101 10 1022 11
95 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 68 2067 20 1071 10 996 10
96 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 67 2065 20 1009 12 1056 8
112 Kukowka Henryk KSS Pawonków 58 1967 17 1122 9 845 8
152 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 50 1778 19 530 10 1248 9
154 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 50 1773 16 822 7 951 9
160 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 48 1736 18 1136 11 600 7
166 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 48 1700 16 1285 10 415 6
176 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 46 1662 19 884 9 778 10
178 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 44 1649 19 1299 12 350 7
184 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 44 1620 23 464 8 1156 15
187 Madera Joachim KOMAX Borki - Opole 42 1589 19 716 7 873 12
196 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 40 1521 17 867 8 654 9
202 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 38 1478 18 354 6 1124 12
208 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 36 1426 17 592 8 834 9
212 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 36 1414 13 326 5 1088 8
213 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 36 1410 13 499 5 911 8
217 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 34 1384 14 462 6 922 8
237 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 26 1174 13 1174 13 0 0
241 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 24 1133 14 941 11 192 3
262 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 21 530 15 -447 4 977 11