VII Grand Prix Polskiego Związku Skata – 23.08.2019 r. Chudów
Gospodarz: Zarząd Okręgu Katowice Kierownik: Zbigniew Goworek
Sędziowie: Eugeniusz Cyran, Janusz Papkala Sekretariat: Dawid Papkala
M-e Nazwisko i Imię Klub GP S U M A 1 Seria 2 Seria
razem Z gry w Z gry w Z gry w
1 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 208 3220 24 1447 11 1773 13
2 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 201 3099 27 1421 12 1678 15
3 Kuchmacz Marcin AMICUS KWK STASZIC Katowice 198 3010 35 1709 19 1301 16
4 Żołneczko Sebastian CEZAB Piasek 193 2936 25 1293 10 1643 15
5 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 190 2890 25 1107 10 1783 15
6 Piersiak Piotr ASY WISUS Żory 189 2875 23 1454 13 1421 10
7 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 188 2864 29 1616 17 1248 12
8 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin 187 2854 25 1544 13 1310 12
9 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 182 2791 30 1306 15 1485 15
10 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 181 2781 26 1715 16 1066 10
11 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. 180 2779 23 1350 11 1429 12
12 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze 179 2769 24 1256 10 1513 14
13 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 178 2752 23 1635 12 1117 11
14 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice 175 2738 23 1889 16 849 7
15 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany 174 2733 22 1386 11 1347 11
16 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice 171 2684 27 1347 14 1337 13
17 Lotawiec Marek Sokół Wola 170 2672 22 1227 10 1445 12
18 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice 169 2671 31 1143 16 1528 15
19 Olszak Piotr KS CHSM Chorzów 166 2646 20 951 8 1695 12
20 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 165 2627 26 1481 15 1146 11
21 Sitko Leonardo Sokół Wola 164 2611 27 1329 13 1282 14
22 Szulik Mirosław LKS Lyski 163 2606 26 1408 14 1198 12
23 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom 160 2595 22 1405 9 1190 13
24 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice 159 2593 23 1438 11 1155 12
25 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 158 2551 22 1099 9 1452 13
26 Klenczar Stanisław Sokół Wola 155 2514 22 1276 9 1238 13
27 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 152 2489 24 1261 12 1228 12
28 Maron Teofil SZOMBIERKI Bytom 151 2486 23 1090 8 1396 15
29 Kukuła Bogdan FERDYNAND MDK Bogucice 150 2481 25 1218 14 1263 11
30 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry 149 2472 25 1564 14 908 11
31 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 148 2470 21 1364 12 1106 9
32 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. 147 2460 20 1127 9 1333 11
33 Ciwis Teodor SK Wyry 144 2446 21 956 10 1490 11
34 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 143 2444 20 865 7 1579 13
35 Matusik Grzegorz brak w spisie 142 2433 20 1449 9 984 11
36 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 141 2425 23 1399 13 1026 10
37 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 140 2424 25 1719 17 705 8
38 Drzyzga Janusz OSP Lędziny 139 2419 20 1281 11 1138 9
39 Nieroda Julian TKKF SKAT Racibórz 138 2418 24 895 11 1523 13
40 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany 137 2416 25 1162 13 1254 12
41 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory 134 2397 25 762 11 1635 14
42 Piecha Ireneusz OSP Lędziny 133 2396 21 1377 11 1019 10
43 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. 132 2391 25 1083 14 1308 11
44 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. 131 2384 25 934 12 1450 13
45 Skrzypczyk Henryk KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 130 2382 22 1150 9 1232 13
46 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 129 2381 20 951 10 1430 10
47 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. 128 2379 21 1509 13 870 8
48 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 127 2364 20 1323 11 1041 9
49 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 126 2363 24 1183 12 1180 12
50 Żołneczko Adam DĄBKI Mościska 125 2362 26 940 13 1422 13
Miejsca zawodników Okręgu Opole
51 Hadamek Józef KOMAX Borki - Opole 124 2353 24 1577 13 776 11
60 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 111 2287 18 1520 11 767 7
64 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 107 2280 22 836 9 1444 13
73 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 96 2248 18 1316 11 932 7
75 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 94 2230 22 1090 11 1140 11
78 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 91 2210 18 1043 9 1167 9
91 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 74 2145 17 1291 10 854 7
100 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn 63 2074 18 943 9 1131 9
112 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 58 1967 20 1089 12 878 8
116 Jończyk Franciszek KOMAX Borki - Opole 56 1945 20 1145 11 800 9
117 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 56 1935 18 547 6 1388 12
124 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 56 1906 27 638 11 1268 16
125 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 56 1902 18 1022 10 880 8
126 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 54 1878 18 768 8 1110 10
140 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn 52 1815 18 1037 9 778 9
149 Kukowka Henryk KSS Pawonków 48 1729 19 350 6 1379 13
151 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 48 1725 19 1025 11 700 8
169 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 46 1657 21 683 11 974 10
187 Szymura Piotr ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 42 1593 16 222 6 1371 10
217 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 36 1427 22 278 11 1149 11
222 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 36 1411 16 555 9 856 7
223 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 36 1409 17 795 11 614 6
224 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 36 1409 16 399 8 1010 8
226 Madera Joachim KOMAX Borki - Opole 34 1393 16 895 9 498 7
236 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 32 1309 20 514 11 795 9
239 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 30 1281 17 660 10 621 7
245 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 30 1254 17 456 8 798 9
247 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 28 1227 16 952 11 275 5
270 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 21 907 16 180 5 727 11
276 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 21 778 14 404 6 374 8
VIII Grand Prix Polskiego Związku Skata – 25.08.2019 r. Chudów
Gospodarz: Zarząd Okręgu Zabrze Kierownik:
Tadeusz Żogała
Sędziowie: Piotr Czypionka, Janusz Papkala, Roman Michalski Sekretariat:   
Dawid Papkala
M-e Nazwisko i Imię Klub GP S U M A 1 Seria 2 Seria
razem Z gry w Z gry w Z gry w
1 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 208 3203 31 1475 16 1728 15
2 Motyl Andrzej CHEMIK Siemianowice Śl. 205 3180 27 1609 14 1571 13
3 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów 204 3160 28 1452 13 1708 15
4 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 199 3076 33 1490 17 1586 16
5 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom 194 2953 27 1458 13 1495 14
6 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 191 2931 24 1292 10 1639 14
7 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom 186 2813 17 1675 10 1138 7
8 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny 183 2795 24 1099 9 1696 15
9 Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany 180 2744 28 1133 13 1611 15
10 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 179 2738 22 1300 10 1438 12
11 Sitko Leonardo Sokół Wola 178 2724 24 1207 11 1517 13
12 Wilczek Rajmund KS ŁABĘDY Gliwice 177 2705 23 1452 12 1253 11
13 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice 176 2701 26 1369 12 1332 14
14 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 173 2673 26 1857 18 816 8
15 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie 172 2673 23 1430 13 1243 10
16 Sławicki Sebastian OSP Lędziny 171 2663 24 1285 10 1378 14
17 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 168 2649 24 1079 10 1570 14
18 Pilny Krzysztof LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 167 2647 27 1258 15 1389 12
19 Janosz Emanuel Sokół Wola 166 2647 23 1452 10 1195 13
20 Tetla Marian ASY WISUS Żory 165 2641 24 1195 10 1446 14
21 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 162 2595 25 1326 12 1269 13
22 Kurpanik Leszek PIAST Leszczyny 161 2575 24 1510 14 1065 10
23 Szymura Piotr ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 160 2574 22 1300 11 1274 11
24 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice 159 2567 26 1198 12 1369 14
25 Skrzypczyk Henryk KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 158 2566 24 1506 14 1060 10
26 Pietrzyk Andrzej 06 KLEOFAS Katowice 157 2558 22 1214 11 1344 11
27 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 156 2556 22 1100 8 1456 14
28 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice 153 2549 22 1680 14 869 8
29 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry 152 2540 27 645 11 1895 16
30 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła 151 2538 23 1457 14 1081 9
31 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. 150 2522 30 1062 12 1460 18
32 Tomkowicz Jarosław BAZYL Tychy 149 2520 21 1276 10 1244 11
33 Staniewski Krzysztof PIEKUŚ SUBLE Tychy 148 2519 22 1263 11 1256 11
34 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany 147 2515 22 1298 11 1217 11
35 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory 146 2508 26 1043 11 1465 15
36 Żołneczko Sebastian CEZAB Piasek 145 2508 21 1192 10 1316 11
37 Gajda Monika LKS FORTECA Świerklany 142 2493 22 1035 8 1458 14
38 Olszak Piotr KS CHSM Chorzów 141 2483 21 1130 11 1353 10
39 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. 140 2467 28 1417 14 1050 14
40 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 139 2451 24 1159 12 1292 12
41 Jaworski Jan MIFAMA MIKOŁÓW 136 2449 22 1298 11 1151 11
42 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom 135 2431 22 1441 12 990 10
43 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. 134 2429 28 1254 14 1175 14
44 Sykuła Marian U JANA Tychy 133 2412 23 1285 12 1127 11
45 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice 130 2399 22 1588 13 811 9
46 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 129 2395 22 1147 11 1248 11
47 Łapuszek Marcin SK Wyry 128 2393 23 957 10 1436 13
48 Nowakowski Mirosław MIFAMA Mikołów 127 2388 26 1169 12 1219 14
49 Buczkowski Czesław Sokół Wola 126 2376 20 1123 7 1253 13
50 Maśka Mirosław KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 125 2373 20 1078 10 1295 10
Miejsca zawodników Okręgu Opole
62 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 109 2292 16 1163 9 1129 7
64 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 107 2274 25 721 8 1553 17
70 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 99 2236 24 842 10 1394 14
76 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 93 2204 22 1209 12 995 10
77 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 90 2195 17 1223 8 972 9
83 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 84 2157 22 1385 13 772 9
90 Kuźniak Przemysław KS Skat - Lub Kochcice 75 2101 23 803 12 1298 11
98 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 65 2068 25 973 9 1095 16
121 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 58 1977 20 1224 10 753 10
126 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 58 1951 19 567 6 1384 13
127 Kukowka Henryk KSS Pawonków 58 1950 15 680 5 1270 10
128 Hadamek Józef KOMAX Borki - Opole 56 1941 27 953 14 988 13
132 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 56 1902 23 1339 16 563 7
150 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 52 1838 24 678 8 1160 16
151 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 52 1836 18 875 10 961 8
174 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 46 1659 18 1157 11 502 7
175 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 46 1658 15 748 8 910 7
181 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 44 1634 24 1384 13 250 11
185 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 44 1605 17 722 7 883 10
187 Madera Joachim KOMAX Borki - Opole 42 1597 16 846 7 751 9
189 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 42 1589 19 909 8 680 11
190 Jończyk Franciszek KOMAX Borki - Opole 42 1581 12 717 7 864 5
203 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 38 1493 16 977 10 516 6
218 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 34 1394 15 319 6 1075 9
224 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 34 1367 15 1091 11 276 4
240 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 28 1204 21 173 7 1031 14
246 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 26 1182 18 902 13 280 5
253 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 23 1068 23 823 12 245 11