Opolski Związek Skata: Skat > Wyniki > I LGA > 1 i 2 Kolejka I ligi
  I liga – 1 kolejka 24 luty 2018 r. Gaszowice
GKS Dąb Gaszowice
                       
   









  Victoria Tranzyt SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Chróścice
1 Glied Joachim 2883 25 896 5 226 4 692 6 1069 10
2 Nowak Jan 2849 33 508 8 707 6 670 7 964 12
3 Szymski Marcin 2262 28 730 7 775 9 507 5 250 7
4 Pijanka Andrzej 1987 26 571 5 534 9 734 8 148 4
 
9981 112 2705 25 2242 28 2603 26 2431 33
    12
4
1
3
4
   









  KS SKAT-LUB SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Kochcice
1 Koziorowski Piotr 3804 31 700 5 1330 10 458 5 1316 11
2 Koziorowski Marian 3726 31 917 9 576 5 586 6 1647 11
3 Kędzia Stanisław 3072 28 595 8 664 5 621 5 1192 10
4 Machoń Jarosław 2198 21 169 5 690 5 817 6 522 5
R Osadnik Karol 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
12800 111 2381 27 3260 25 2482 22 4677 37
    11
1
4
1
5
   









  GOSiT SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Zawadzkie
1 Dybowski Leopold 3166 31 595 6 1149 12 900 9 522 4
2 Wyszkowski Marek 2929 32 641 4 972 11 1003 11 313 6
3 Świtała Franciszek 2238 24 355 7 356 2 899 8 628 7
4 Ludwig Józef 1896 22 822 7 268 3 415 6 391 6
 
10229 109 2413 24 2745 28 3217 34 1854 23
    11
2
3
5
1
   









  I liga – 2 kolejka 25 luty 2018 r. Suchodaniec
Victoria Tranzyt Chróścice
  Victoria Tranzyt SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Chróścice
1 Pijanka Andrzej 3576 36 1278 12 893 9 698 7 707 8
2 Szymski Marcin 2995 31 868 8 576 7 209 5 1342 11
3 Nowak Jan 2927 31 697 7 782 9 703 8 745 7
4 Glied Joachim 2730 20 686 4 823 5 529 5 692 6
 
12228 118 3529 31 3074 30 2139 25 3486 32
    14
5
3
2
4
   









  GOSiT SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Zawadzkie
1 Bryłka Ernest 2984 25 906 9 1046 7 478 4 554 5
2 Dybowski Leopold 2962 30 1086 9 161 5 856 6 859 10
3 Wyszkowski Marek 2375 29 374 6 775 8 542 7 684 8
4 Ludwig Józef 2248 23 534 6 422 5 843 8 449 4
R Świtała Antoni 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
10569 107 2900 30 2404 25 2719 25 2546 27
    13
4
3
3
3
   









  KS SKAT-LUB SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Kochcice
1 Kuźniak Przemysław 3398 42 1103 12 640 9 1176 13 479 8
2 Koziorowski Marian 2623 29 578 6 1186 11 303 5 556 7
3 Machoń Jarosław 2320 24 686 7 1031 8 225 3 378 6
4 Koziorowski Piotr 2003 18 623 6 534 4 481 5 365 3
R Kędzia Stanisław 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
10344 113 2990 31 3391 32 2185 26 1778 24
    11
4
5
1
1
   









   









  Tabela po 2 kolejkach Po 2 kolejkach Po 1 kolejce 2 kolejka
M-ce Sekcja D.p, M.p, D.p, M.p, D.p, M.p,
1 SOKÓŁ Wola 32 25833 16 13364 16 12469  
2 SILESIA Tarnowskie Góry 31 25043 17 13048 14 11995  
3 SILESIA Tarnowskie Góry II 31 24616 15 12394 16 12222  
4 AMICUS KWK STASZIC Katowice 28 24632 13 10884 15 13748  
5 MDK BOLKO Łaziska Górne 28 23762 13 11405 15 12357  
6 GKS DĄB Gaszowice 28 22173 16 12386 12 9787  
7 SILESIA Rybnik 27 24087 18 14116 9 9971  
8 VICTORIA TRANZYT Chróścice 26 22209 12 9981 14 12228  
9 POKÓJ Ruda Śl. 26 20889 16 11383 10 9506  
10 BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 25 22371 9 9766 16 12605  
11 FERDYNAND MDK Bogucice 24 22587 11 11295 13 11292  
12 GOSiT Zawadzkie 24 20798 11 10229 13 10569  
13 OSP Lędziny 24 20682 9 9098 15 11584  
14 LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 24 20233 10 9856 14 10377  
15 S.C. STRAŻAK Głożyny 23 22449 12 10750 11 11699  
16 SKAT KLUB Kobiór 23 20709 12 10539 11 10170  
17 LKS MECHANIK Kochcice 22 23144 11 12800 11 10344  
18 MDK BOLKO Łaziska Górne II 22 21143 11 10704 11 10439  
19 GOKiR Mszana 22 21001 11 9936 11 11065  
20 WISUS Żory 21 21593 12 11769 9 9824  
21 ASY Żory 20 21744 10 10329 10 11415  
22 LKS Lyski 20 20103 9 11034 11 9069
23 GOL-BAR Tychy 20 19925 11 10458 9 9467
24 MIŚ Mysłowice 16 18062 9 9215 7 8847
25 KS CHSM Chorzów 13 20022 6 10038 7 9984