Lista wyników

 



  III liga – 5 kolejka 22 wrzesień 2018 r. Chróścice
LZS Swornica Czarnowąsy
  Swornica SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Czarnowąsy
1 Zmuda Hubert 3621 41 593 9 909 10 1105 13 1014 9
2 Gruszka Alfons 3115 30 485 5 546 6 1167 11 917 8
3 Malek Alfred 3056 38 741 10 520 8 1346 14 449 6
4 Siedlecki Bronisław 2090 21 358 2 870 8 297 3 565 8
R
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
11882 130 2177 26 2845 32 3915 41 2945 31
    14
1
4
5
4
   









  Zawisza SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Stara Kuźnia
1 Piatek Marek 3172 35 1135 11 732 9 777 8 528 7
2 Piątek Marcin 2695 25 628 7 470 4 1080 10 517 4
3 Cieślik Gerard 2602 27 881 10 891 7 352 5 478 5
4 Szymura Piotr 2248 23 941 8 398 5 179 3 730 7
R
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
10717 110 3585 36 2491 25 2388 26 2253 23
  Punkty Meczowe 12
5
2
2
3
   









  Lech SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Kędzierzyn Koźle
1 Trzeciakowski Jerzy 3155 28 619 4 1023 9 866 9 647 6
2 Biernacki Zdzisław 2862 35 814 7 880 12 697 7 471 9
3 Chyłek Marek 2670 29 779 9 860 9 198 3 833 8
4 Rączkowski Mieczysław 1705 21 470 5 264 3 695 8 276 5
R
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
10392 113 2682 25 3027 33 2456 27 2227 28
    11
4
4
2
1
   









  Skat SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Kolonowskie
1 Kościelny Roman 3573 35 1104 11 486 7 973 8 1010 9
2 Deptała Leon 2662 21 370 2 381 4 1228 10 683 5
3 Dropała Grzegorz 2065 23 1129 8 327 3 382 7 227 5
4 Pudełek Józef 1957 23 279 3 696 8 258 7 724 5
R
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
10257 102 2882 24 1890 22 2841 32 2644 24
    10
3
1
3
3
   









  III liga – 6 kolejka 23 wrzesień 2018 r. Pszczyna
TS Pszczyna
  Zawisza SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Stara Kuźnia
1 Piątek Marek 3641 33 763 9 1023 10 1028 6 827 8
2 Piątek Marcin 2808 25 398 5 866 6 690 7 854 7
3 Cieślik Gerard 2694 25 310 3 610 7 943 8 831 7
4 Szymura Piotr 1821 23 400 6 445 7 656 7 320 3
R
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
10964 106 1871 23 2944 30 3317 28 2832 25
    14
2
4
4
4
   









  Skat SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Kolonowskie
1 Deptała Leon 4254 39 654 9 941 8 1696 13 963 9
2 Dropała Grzegorz 3025 27 951 11 1017 8 453 3 604 5
3 Respondek Krzysztof 2020 18 333 2 603 5 426 5 658 6
4 Pudełek Józef 1885 19 857 8 362 3 451 6 215 2
R
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
11184 103 2795 30 2923 24 3026 27 2440 22
    13
4
4
4
1
   









  Swornica SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Czarnowąsy
1 Zmuda Hubert 3228 36 1063 9 847 11 950 10 368 6
2 Malek Alfred 2925 38 672 9 683 9 413 8 1157 12
3 Gruszka Alfons 2244 31 472 6 493 9 769 8 510 8
4 Siedlecki Bronisław 2192 23 466 4 745 6 88 3 893 10
R
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
10589 128 2673 28 2768 35 2220 29 2928 36
    13
3
4
2
4
   









  Lech SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Kędzierzyn Koźle
1 Rączkowski Mieczysław 2957 32 612 6 944 11 575 7 826 8
2 Biernacki Zdzisław 2864 30 443 6 897 9 603 4 921 11
3 Chyłek Marek 2395 31 620 7 458 5 720 10 597 9
4 Trzeciakowski Jerzy 2039 27 689 9 413 7 433 6 504 5
R
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
10255 120 2364 28 2712 32 2331 27 2848 33
    11
2
3
2
4
   









  Tabela końcowa sezonu 2018 Po 6 kolejkach Po 5 kolejce 6 kolejka
M-ce Sekcja D.p, M.p, D.p, M.p, D.p, M.p,
1 UNIA Bieruń 85 69461 68 56277 17 13184  
2 GOKiR Połomia  82 66920 71 56283 11 10637  
3 AMICUS KWK STASZIC Katowice II 80 71060 67 59516 13 11544  
4 KS CHSM Chorzów II 80 66621 63 53552 17 13069  
5 KS Wyry  79 69088 74 61650 5 7438  
6 ISKRA Rybnik 79 67671 68 56657 11 11014  
7 LECH Kędzierzyn Kożle 78 68454 67 58199 11 10255  
8 O6 KLEOFAS Katowice 78 67995 64 55529 14 12466  
9 LZS SWORNICA Czarnowąsy Opole 78 67885 65 57296 13 10589  
10 TKKF SKAT Racibórz 78 67067 64 55577 14 11490  
11 LWSM Knurów 78 66906 61 54264 17 12642  
12 ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia 75 65991 61 55027 14 10964  
13 MIFAMA Mikołów 72 67208 58 54584 14 12624  
14 S.C. HERKULES Rydułtowy 71 67614 60 57117 11 10497  
15 WOK Skrzyszów 71 63821 58 52189 13 11632  
16 DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solid II 69 66584 61 55808 8 10776  
17 KS ŁABĘDY Gliwice 69 66462 61 56522 8 9940  
18 DĄBKI Mościska 67 62166 56 52330 11 9836  
19 SKAT Kolonowskie 67 61682 54 50498 13 11184  
20 KS ŁABĘDY Gliwice II 65 62986 51 51769 14 11217  
21 U JANA Tychy 64 65063 47 51569 17 13494  
22 WISUS Żory II 60 61154 46 49364 14 11790
23 LKS Miedżna 60 58689 55 50337 5 8352
24 JORDAN Kończyce Zabrze II 60 57574 53 49231 7 8343
25 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 55 59251 47 49176 8 10075