Opolski Związek Skata: Skat > Wyniki > III Liga C > IV liga 2019 - 3 kolejka
  IV liga – 3 kolejka 10 marzec 2019 r. Pszczyna
TS Pszczyna
  LZS SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Leśnica
1 Gorzel Norbert 3567 36 1006 10 764 7 926 8 871 11
2 Cepko Zygmunt 3032 32 1016 12 912 8 547 7 557 5
3 Cichoń Mariusz 2446 22 557 4 716 7 736 5 437 6
4 Wojtala Alfred 2329 27 500 4 270 5 968 8 591 10
R
0 0







 
11374 117 3079 30 2662 27 3177 28 2456 32
    13
4
3
4
2
  LZS SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Kujawy
1 Nowak Bernard 2943 29 916 7 600 7 917 8 510 7
2 Mencler Jan 2722 27 486 6 1110 10 294 4 832 7
3 Brynza Krystian 2106 26 675 7 479 7 863 7 89 5
4 Rożeński Ryszard 1396 18 456 3 479 6 137 4 324 5
R
0 0







 
9167 100 2533 23 2668 30 2211 23 1755 24
    10
4
3
2
1
  DK STRZELEC SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Strzelce Opolskie
1 Stanulla Jerzy 3789 38 1031 10 718 8 1117 10 923 10
2 Lasota Edward 2497 25 450 4 696 6 617 7 734 8
3 Morawiec Jacek 2402 29 741 7 756 8 111 6 794 8
5 Zwoliński Eugeniusz 1561 18 106 2 339 5 903 9 213 2
R
0 0







 
10249 110 2328 23 2509 27 2748 32 2664 28
    9
1
3
3
2
  Tabela po 3 kolejce Po 3 kolejkach Po 2 kolejkach 3 kolejka
M-ce Sekcja D.p, M.p, D.p, M.p, D.p, M.p,
1 WALET Pawłowice 48 36901 32 25022 16 11879
2 JARDEX WDK Szczejkowice 47 38133 33 26775 14 11358
3 PIAST Leszczyny 47 36085 28 22132 19 13953
4 TĘCZA Tychy 41 32944 23 20548 18 12396
5 ASY WISUS Żory III 40 32776 27 22445 13 10331
6 ASY WISUS Żory IV 39 34703 27 23304 12 11399
7 SOKÓŁ Imielin 39 33043 27 22789 12 10254
8 LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice II 38 34156 26 23470 12 10686
9 DDK Brzeziny Śląskie 38 33227 25 22380 13 10847
10 DK STRZELEC Strzelce Opolskie 37 34877 28 24628 9 10249
11 OSP Lędziny II 37 34083 29 24219 8 9864
12 KS CZARNI Gorzyce 36 33217 27 23528 9 9689
13 LKS Miedźna 36 33103 21 21113 15 11990
14 LZS Kujawy 36 29170 26 20003 10 9167
15 MOK GUIDO Zabrze II 35 33410 21 21832 14 11578
16 BUK Rudy 34 32373 22 21504 12 10869
17 JORDAN Kończyce Zabrze II 34 31661 21 20465 13 11196
18 TUZY Halemba Ruda Śląska 34 31291 23 21065 11 10226
19 GÓRNIK Boguszowice 32 29833 23 20571 9 9262
20 SC HERKULES Rydułtowy II 31 30629 20 20354 11 10275
21 LZS Leśnica 30 30265 17 18891 13 11374
22 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 29 30208 16 19287 13 10921
23 KSS Marcel Radlin 29 30165 22 21030 7 9135
24 LKS Lyski II 27 27967 19 18369 8 9598
25 SK Łąka 26 28901 17 18588 9 10313