Opolski Związek Skata: Skat > Wyniki > Klasyfikacja koińcowa GP OZSkat 2019
Grand Prix Opolskiego Związku Skata na 2019 r. - klasyfikacja końcowa






V OGP   VI OGP   VII OGP
L.p. Nazwisko, imię Klub GP Z gry   1.09.2019   10.11.2019   1.12.2019
GP z gry GP z gry GP z gry
1 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 641 17252 115 2932 26 1683 86 2787
2 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 632 16771 144 3366 116 2751 24 1647
3 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 589 18453 88 2649 86 2570 123 3145
4 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 572 17830 34 1898 74 2453 108 2975
5 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 513 17274 86 2614 107 2726 57 2412
6 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 506 17126 62 2327 88 2585 115 3081
7 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 466 16319 98 2729 30 1750 94 2896
8 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 461 16605 130 3124 94 2628 50 2276
9 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 457 16682 105 2811 72 2452 46 2176
10 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 451 15759 94 2685 44 2108 128 3180
11 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 422 12632

126 2904 24 1625
12 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 420 15667 10 1270 32 1819 70 2605
13 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 419 15823 22 1559 47 2172 26 1668
14 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 418 15353 12 1302 8 1228 120 3121
15 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 413 15730 60 2326 28 1740 65 2546
16 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 397 14704 66 2399 62 2342 98 2909
17 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 393 16193 92 2651 44 2115 64 2513
18 Gorzel Norbert LZS Leśnica 382 15434 40 2047 34 1863 32 1840
19 Bunar Kazimierz KSS Pawonków 380 13660 36 1900

50 2272
20 Hadamek Józef KOMAX Borki – Opole 370 14454 1 926 1 925 44 2129
21 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 368 13685 78 2545 110 2749 54 2396
22 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 355 15640 40 2020 40 2033 76 2696
23 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 353 13548 43 2091

50 2261
24 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 349 15309 57 2276 42 2082 36 1923
25 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 342 14791 32 1803 68 2434 16 1441
26 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 333 14516 82 2567 38 1959 38 1955
27 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 332 13868 70 2413 52 2209 63 2503
28 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 330 13260

10 1292 48 2200
29 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 322 10271 32 1841

100 2941
30 Piątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 318 14683 34 1885 78 2516 34 1858
31 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 316 12851

51 2208 24 1604
32 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 315 14234 38 1952 44 2133 22 1590
33 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 314 13940 124 3053 28 1703 32 1807
34 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 312 9895 40 2004 40 2013 60
35 Szymura Piotr ZAWISZA Stara Kuźnia 310 14168 2 1012 20 1541 54 2367
36 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 295 14355 47 2108 32 1803 18 1488
37 Byczek Stanisław LZS Kujawy 291 13186 56 2266 30 1780 1 833
38 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 288 11224 24 1648 102 2678

39 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 278 12347 34 1894

18 1450
40 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 276 12603 20 1514 60 2336

41 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 265 11959 36 1938 97 2639 44 2132
42 Wieja Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 264 13366 74 2470 12 1329 36 1944
43 Kandzia Lidia KOMAX Borki - Opole 262 11009

58 2322 22 1589
44 Piątek Marek ZAWISZA Stara Kuźnia 251 12122 48 2111 59 2330 26 1658
45 Kukowka Henryk KSS Pawonków 240 12118 42 2072 48 2183 20 1542
46 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 238 11681 36 1929 53 2236

47 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 229 9469 30 1750



48 Lakota Jerzy RAMSCH Chrzowice 220 7415



140 3378
49 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 204 10126 46 2101 40 2034 36 1908
50 Wanat Edward KOMAX Borki - Opole 202 9686

80 2536 12 1332
51 Brynza Krystian LZS Kujawy 199 11837 14 1386 36 1915 42 2089
52 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 192 10904

12 1306 36 1931
53 Pluta Stanisław Małapanew Ozimek 191 6560



144 3398
54 Skrobek Krystian LZS Kujawy 190 8383





55 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 175 8445



50 2259
56 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 169 9751

12 1348 44 2106
57 Brand Roman LZS Ligota Dolna 167 8970



28 1721
58 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 150 7161 8 1228 16 1414

59 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 150 5329



60
60 Pisula Eugeniusz Małapanew Ozimek 149 6626

36 1931

61 Mateja Józef KOMAX Borki - Opole 140 6102



90 2810
62 Wieczorek Marcin KOMAX Borki - Opole 134 5007





63 Loch Hubert KS Szczedrzyk 134 4699

92 2600

64 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy - Opole 133 10364 42 2071 26 1684 1 967
65 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 133 9297 40 2040 24 1616 1 880
66 Kowolik Herbert Małapanew Ozimek 130 4739

84 2559

67 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 117 2965





68 Żurad Robert KOMAX Borki - Opole 101 5384





69 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 100 5546





70 Respondek Jan KSS Pawonków 87 6143 14 1351 1 937

71 Grzywa Teofil LZS Kujawy 82 4114



42 2070
72 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy – Opole 82 4112





73 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 82 2624





74 Mencler Jan LZS Kujawy 81 3648



80 2718
75 Machoń Jarosław KS Skat - Lub Kochcice 76 3924





76 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 76 3914 20 1513

56 2401
77 Wotka Karol LZS Otmice 72 2546





78 Nowak Bernard LZS Kujawy 69 4707



1 966
79 Wiesbach Joachim KS Szczedrzyk 66 3674

46 2162

80 Kuźniak Przemysław KS Skat - Lub Kochcice 64 3636





81 Kubiczek Piotr RAMSCH Chrzowice 64 3617



52 2317
82 Dras Gothard Ludwik KOMAX Borki - Opole 62 3626



40 2045
83 Michna Janusz KS Szczedrzyk 62 3611

18 1499

84 Brysch Reinhold GOSiT Zawadzkie 60 2451



60 2451
85 Michalak Zenon LZS Ligota Dolna 56 3472





86 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle 54 3399





87 Jończyk Franciszek KOMAX Borki - Opole 50 2273





88 Piechota Henryk LZS Otmice 50 2253





89 Krawczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice 48 2236





90 Rudol Brunon LZS Leśnica 46 2160



46 2160
91 Rother Krzysztof KOMAX Borki – Opole 46 2154

46 2154

92 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 42 3124



26 1690
93 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 42 3076



14 1376
94 Barysz Marcin LZS Kujawy 42 2055 42 2055



95 Pawłowski Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 40 2035 40 2035



96 Gruszka Monika SWORNICA Czarnowąsy – Opole 38 1956





97 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn 34 1862





98 Sykoś Joachim Małapanew Ozimek 34 1861





99 Rudolf Werner KS Szczedrzyk 32 1846





100 Udolf Kazimierz KS Szczedrzyk 32 1820





101 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie 32 1815 32 1815



102 Bonk Norbert LZS Ligota Dolna 26 1689

26 1689

103 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice 24 2647



8 1218
104 Sklorz Roman KOMAX Borki – Opole 24 1639





105 Gola Joachim KS Szczedrzyk 14 1360





106 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 10 1250





107 Jurkowski Henryk RAMSCH Chrzowice 8 1245



8 1245
108 Morawiec Jacek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 2 1706





109 Wojtala Alfred LZS Leśnica 2 1017



2 1017
110 Polednia Alfred KOMAX Borki - Opole 1 966





111 Grohs Paweł KSS Pawonków 1 947

1 947

112 Kozołup Antoni DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1 516