Lista wyników

 



OPOLSKA LIGA OKRĘGOWA SKATA - SEZON ROZGRYWKOWY – 2019 – Klasyfikacja Indywidualna





I II II IV V VI
L.p. Nazwisko, imię Klub .Kateg. Z gry 27.01 23.02 10.03 24.03 28.04 22.09

sobota
 
 
1 Bonk Norbert LZS Ligota Dolna m 20193 3465 3603 2910 3695 3338 3182
2 Kowolik Herbert Małapanew Ozimek s 19236 3187 4916 2562 3139 2774 2658
3 Bunar Kazimierz KSS Pawonków m 18301 3975 2410 2943 2263 3357 3353
4 Piechota Henryk LZS Otmice m 17620 2617 2917 3163 2655 2520 3748
5 Loga Krystian KSS RAMSCH Chrzowice II m 17543 2105 3170 2968 3202 3071 3027
6 Knopik Józef LZS Ligota Dolna m 16610 3012 2704 3007 2853 2402 2632
7 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna II m 16511 580 3454 2527 2924 3146 3880
8 Wołowczyk Ryszard KS SKAT-LUB Kochcice II m 16398 3132 3462 2798 4057 2385 564
9 Szimber Andrzej KS SKAT-LUB Kochcice II s 15630 3508 2849
2471 4441 2361
10 Pisula Eugeniusz Małapanew Ozimek m 15530 3386 1619 2438 2684 2306 3097
11 Wiesbach Joachim KS Szczedrzyk m 15464 1834 2696 3968 2514 2173 2279
12 Wotka Karol LZS Otmice m 15430 2338 3262 2438 2265 3049 2078
13 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy Opole s 15319 3084 2122 2873 2795 1819 2626
14 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna m 14995 2691 2735 1260 3053 2380 2876
15 Kukowka Henryk KSS Pawonków m 14962 2392 2818 2262 2417 2243 2830
16 Siendzielorz Paweł KSS RAMSCH Chrzowice II s 14822 2383 3343 1312 2439 2230 3115
17 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna II s 14588 2615 2894 2066 1385 2405 3223
18 Skubała Roman KS SKAT-LUB Kochcice II m 14361 2427 2591 1812 3079 2650 1802
19 Bryła Artur KS SKAT- LUB Kochcice II m 14171 456
3513 3670 3152 3380
20 Kandzia Lidia KOMAX Borki - Opole k 14166 2435
3012 3305 2638 2776
21 Michlik Józef LZS Ligota Dolna II s 14134 2396 1949 1260 2835 2842 2852
22 Dzierzawa Josef-Paul SWORNICA Czarnowąsy Opole s 13998 2893 2150 1573 2133 3243 2006
23 Lakota Jerzy KSS RAMSCH Chrzowice II s 13840 3114 2617 2402 2292 1290 2125
24 Gładki Jan SWORNICA Czarnowąsy Opole s 13720 3037 2282 2206 3180
3015
25 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna II s 12533 1797 2455 2215 2522 543 3001
26 Wotzka Leonhard KSS RAMSCH Chrzowice II s 12301 3451 2152
3357
3341
27 Kuczera Leon LZS Otmice s 12199 2835 2244 1963 2370 2787
28 Pluta Zbigniew Małapanew Ozimek s 11839 1275
2425 1989 3246 2904
29 Brand Roman LZS Ligota Dolna II m 11394 1880
3105 3420 2989
30 Mańczyk Piotr KSS Pawonków s 11273
3285 3282 1974 2732
31 Loch Hubert KS Szczedrzyk m 11106 3345
3232 1083
3446
32 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków m 10819 2422 2733 2960 2704

33 Rother Krzysztof KOMAX Borki - Opole m 10785 1968 2469
3820 2528
34 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice m 10529 2875
2902 2353
2399
35 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna m 10391 2487 786 1739 953 2437 1989
36 Michna Janusz KS Szczedrzyk m 10302 1971 2867 2744 2720

37 Udolf Kazimierz KS Szczedrzyk m 9804
2380 1904 0 2674 2846
38 Lisek Teodor KOMAX Borki - Opole s 9566 2061
3244
1817 2444
39 Respondek Jan KSS Pawonków s 9275 3192


3171 2912
40 Pluta Stanisław Małapanew Ozimek m 8831 3054 3471

2306
41 Michalak Zenon LZS Ligota Dolna II m 8637
2875 3159 2603

42 Gola Joachim KS Szczedrzyk m 8412 1873 2143
2485 1911
43 Rzepka Józef LZS Otmice s 8071
2775

2781 2515
44 Długosz Piotr-Paweł KOMAX Borki - Opole m 8026
2985

2259 2782
45 Hadamek Józef KOMAX Borki - Opole m 7917 1856

3604
2457
46 Krawczyk Ryszard KS SKAT-LUB Kochcice II m 7277 2002 2223


3052
47 Bartyla Józef SWORNICA Czarnowąsy Opole s 6777
2601 2910 1266

48 Rudolf Werner KS Szczedrzyk s 5389



2656 2733
49 Kornek Franciszek RAMSCH Chrzowice II s 5055

2358
2697
50 Sykoś Joachim Małapanew Ozimek m 4698
1977 2721


51 Kierpal Roman MAŁAPANEW Ozimek m 4353


2810
1543
52 Gruszka Monika SWORNICA Czarnowąsy Opole s- k 4348 1449


1716 1183
53 Pietrek Jerzy SWORNICA Czarnowąsy s 4022



2897 1125
54 Koziorowski Marian KS SKAT - LUB Kochcice II m 3823

3823


55 Sklorz Roman KOMAX Borki - Opole m 3229
3229



56 Wanat Edward KOMAX Borki - Opole s 2984


2984

57 Jończyk Franciszek KOMAX Borki - Opole s 2683

2683


58 Grohs Paweł KSS Pawonków s 2652




2652
59 Kodura Ireneusz KOMAX Borki - Opole m 2630
2630



60 Polednia Alfred KOMAX Borki - Opole s 1829

1829


61 Madera Joachim KOMAX Borki - Opole m 1126




1126
62 Wieczorek Marcin KOMAX Borki - Opole m 585
585



63 Kesner Waldemar KOMAX Borki - Opole m 486


486

64 Dras Gothard-Ludwik KOMAX Borki - Opole s 365 365