Opolski Związek Skata: Skat > Wyniki > Liga Okręgowa Opole > Liga Okręgowa - 3 kolejka
  Liga okręgowa – 3 kolejka 10 marzec 2019 r. Antoniów
KS Szczedrzyk
I KSS SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
grupa Pawonków
1 Mańczyk Piotr 3282 25 640 3 857 8 1016 8 769 6
2 Doleżych Zygmunt 2960 25 1095 9 856 8 384 4 625 4
3 Bunar Kazimierz 2943 40 194 8 948 12 1217 11 584 9
4 Kukowka Henryk 2262 22 580 5 717 5 301 4 664 8
R
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Suma z gry 11447 112 2509 25 3378 33 2918 27 2642 27
  Punkty 12
2
4
4
2
I LZS SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
grupa Ligota Dolna
1 Michalak Zenon 3159 28 848 7 315 4 1085 9 911 8
2 Knopik Józef 3007 28 943 10 740 8 770 7 554 3
3 Bonk Norbert 2910 27 595 3 1016 7 304 5 995 12
4 Kowalczyk Bogdan 1739 20 242 5 775 9 431 2 291 4
R Pilawa Joachim 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
10815 103 2628 25 2846 28 2590 23 2751 27
    12
3
3
3
3
I LZS SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
grupa Otmice
1 Piechota Henryk 3163 28 861 9 1150 10 564 5 588 4
2 Kowalczyk Rajmund 2902 37 327 9 755 8 1038 10 782 10
3 Wotka Karol 2438 29 817 7 -156 4 534 7 1243 11
5 Kuczera Leon 1963 29 811 10 290 5 37 7 825 7
R
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
10466 123 2816 35 2039 27 2173 29 3438 32
    10
4
1
1
4
II Ramsch SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
grupa Chrzowice II
1 Loga Krystian 2968 28 406 4 764 10 909 7 889 7
2 Lakota Jerzy 2402 33 373 8 692 7 790 10 547 8
3 Kornek Franciszek 2358 25 347 5 684 7 781 6 546 7
5 Siendzielorz Paweł 1312 24 944 9 454 5 104 7 -190 3
R
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
9040 110 2070 26 2594 29 2584 30 1792 25
    6
1
2
2
1
II KS SKAT-LUB SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
grupa Kochcice II
1 Koziorowski Marian 3823 39 1038 12 1270 10 527 6 988 11
2 Bryła Artur 3513 36 944 7 836 11 825 9 908 9
3 Wołowczyk Ryszard 2798 29 -70 3 987 8 770 7 1111 11
4 Skubała Roman 1812 24 754 6 823 7 265 8 -30 3
R
0 0







 
11946 128 2666 28 3916 36 2387 30 2977 34
    12
3
4
1
4
II LZS SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
grupa Ligota Dolna II
1 Brand Roman 3105 36 827 11 740 8 776 8 762 9
2 Gigiel Wacław 2215 23 308 4 580 6 864 7 463 6
3 Morawiec Bronisław 2527 24 890 6 686 8 258 4 693 6
4 Wodniok Bernard 2066 24 1110 11 522 4 578 6 -144 3
R Michlik Józef 0 0







 
9913 107 3135 32 2528 26 2476 25 1774 24
    11
4
3
3
1
II LZS SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
grupa Swornica Opole
1 Bartyla Józef 2910 24 395 4 947 7 1025 9 543 4
2 Gruszka Alfons 2873 30 745 7 384 6 691 8 1053 9
3 Gładki Jan 2206 21 888 7 462 6 518 5 338 3
5 Dzierzawa Jozef - Paul 1573 27 262 9 118 8 508 5 685 5
R
0 0







 
9562 102 2290 27 1911 27 2742 27 2619 21
    9
1
1
4
3
III KS SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
grupa Szczedrzyk
1 Wiesbach Joachim 3968 32 1178 11 989 8 916 7 885 6
2 Loch Hubert 3232 46 572 13 1251 13 942 10 467 10
3 Michna Janusz 2744 24 761 9 1012 7 337 3 634 5
4 Udolf Kazimierz 1904 16 638 5 408 4 416 3 442 4
R
0 0







 
11848 118 3149 38 3660 32 2611 23 2428 25
    12
4
4
1
3
III Małapanew SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
grupa Ozimek
1 Sykoś Joachim 2721 25 780 6 865 8 542 4 534 7
2 Kowolik Herbert 2562 35 726 10 754 8 828 10 254 7
3 Pisula Eugeniusz 2438 27 772 8 640 7 786 8 240 4
5 Pluta Zbigniew 2425 30 35 4 691 9 962 9 737 8
R
0 0







 
10146 117 2313 28 2950 32 3118 31 2204 26
    11
3
3
4
1
III Komax SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
grupa Borki Opole
1 Lisek Teodor 3244 30 589 5 848 6 949 12 858 7
2 Kandzia Lidia 3012 30 665 7 897 10 478 7 972 6
3 Jończyk Franciszek 2683 29 840 8 110 2 1179 12 554 7
5 Polednia Alfred 1829 20 213 4 862 7 116 2 638 7
R
0 0







 
10768 109 2307 24 2717 25 2722 33 3022 27
    9
1
1
3
4
  Tabela po 3 kolejce Po 3 kolejkach Po 2 kolejkach 3 kolejka
M-ce Sekcja D.p, M.p, D.p, M.p, D.p, M.p,
1 Małapanew Ozimek 37 33031 26 22885 11 10146
2 KSS Pawonków 36 34674 24 23227 12 11447
3 LZS Ligota Dolna 36 34387 24 23572 12 10815
4 KS Skat-Lub Kochcice II 35 34140 23 22194 12 11946
5 LZS Otmice 31 31429 21 20963 10 10466
6 KS Szczedrzyk 31 30957 19 19109 12 11848
7 Ramsch Chrzowice II 28 31375 22 22335 6 9040
8 LZS Swornica Opole 27 29180 18 19618 9 9562
9 LZS Ligota Dolna II 26 29353 15 19440 11 9913
10 Komax Borki Opole 25 30401 16 19633 9 10768