Opolski Związek Skata: Skat > Wyniki > Liga Okręgowa Opole > Liga Okręgowa - 5 kolejka
Liga okręgowa – 5 kolejka 28 kwiecień 2019 r. Wróblin
KS Swornica Czarnowąsy Opole
KS SKAT-LUB SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
Kochcice II
Szimber Andrzej 4441 40 1150 10 1010 7 958 9 1323 14
Bryła Artur 3152 31 714 7 850 8 840 9 748 7
Skubała Roman 2650 24 634 7 846 5 384 4 786 8
Wołowczyk Ryszard 2385 27 719 9 364 5 386 6 916 7

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Suma z gry 12628 122 3217 33 3070 25 2568 28 3773 36
Punkty 15
4
4
3
4
Komax SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
Borki Opole
Kandzia Lidia 2638 26 1086 9 237 5 955 7 360 5
Rother Krzysztof 2528 36 632 9 396 8 977 10 523 9
Długosz Piotr 2259 30 394 8 537 9 780 6 548 7
Lisek Teodor 1817 19 612 6 791 7 164 3 250 3

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

9242 111 2724 32 1961 29 2876 26 1681 24
  9
3
1
4
1
Swornica SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
Czarnowąsy Opole
Dzierzawa Jozef - Paul 3243 31 606 5 1299 11 654 10 684 5
Pietrek Jerzy 2897 32 760 4 631 8 637 9 869 11
Gruszka Alfons 1819 24 557 6 397 4 160 6 705 8
Gruszka Monika 1716 19 126 4 691 7 669 7 230 1

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

9675 106 2049 19 3018 30 2120 32 2488 25
  8
1
3
1
3
KSS Pawonków SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W

Bunar Kazimierz 3357 32 742 7 888 10 1038 10 689 5
Respondek Jan 3171 33 869 7 593 8 658 7 1051 11
Mańczyk Piotr 2732 27 686 5 903 9 679 8 464 5
Kukowka Henryk 2243 25 439 5 785 7 616 7 403 6

0 0








11503 117 2736 24 3169 34 2991 32 2607 27
  12
3
4
3
2
LZS Ligota Dolna SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W

Bonk Norbert 3338 32 599 7 935 7 850 10 954 8
Kowalczyk Bogdan 2437 23 579 6 272 3 880 7 706 7
Knopik Józef 2402 31 45 5 690 6 887 11 780 9
Pilawa Joachim 2380 27 604 10 515 5 887 8 374 4

0 0








10557 113 1827 28 2412 21 3504 36 2814 28
  10
1
1
4
4
LZS Ligota Dolna SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W

Morawiec Bronisław 3146 25 952 8 894 7 338 2 962 8
Brand Roman 2989 34 924 9 998 9 331 7 736 9
Michlik Józef 2842 25 760 5 544 6 771 8 767 6
Wodniok Bernard 2405 33 865 10 426 9 781 10 333 4
Gigiel Wacław 0 0








11382 117 3501 32 2862 31 2221 27 2798 27
  10
4
2
1
3
KS Szczedrzyk SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W

Udolf Kazimierz 2674 24 261 4 962 8 720 6 731 6
Rudolf Werner 2656 33 784 10 708 6 859 9 305 8
Wiesbach Joachim 2173 24 581 6 685 8 355 4 552 6
Gola Joachim 1911 21 425 4 645 8 445 5 396 4

0 0








9414 102 2051 24 3000 30 2379 24 1984 24
  8
2
3
2
1
Małapanew Ozimek SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W

Pluta Zbigniew 3246 31 896 8 558 7 685 6 1107 10
Pisula Eugeniusz 2990 29 756 5 313 6 1024 10 897 8
Kowolik Herbert 2774 35 615 7 652 11 692 9 815 8
Pluta Stanisław 2306 29 -248 4 1103 9 774 7 677 9

0 0








11316 124 2019 24 2626 33 3175 32 3496 35
  12
1
3
4
4
LZS Otmice SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W

Wotka Karol 3049 33 664 7 1052 12 1036 9 297 5
Kuczera Leon 2787 27 1049 9 658 5 359 7 721 6
Rzepka Józef 2781 24 686 4 854 8 520 5 721 7
Piechota Henryk 2520 31 721 8 864 8 566 8 369 7

0 0








11137 115 3120 28 3428 33 2481 29 2108 25
  10
4
4
1
1
Ramsch SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
Chrzowice II
Loga Krystian 3071 32 693 9 784 6 1154 10 440 7
Kornek Franciszek 2697 25 1109 10 443 4 569 5 576 6
Siendzielorz Paweł 2230 26 872 7 -232
508 11 1082 8
Lakota Jerzy 1290 21 382 7 371 6 429 5 108 3

0 0








9288 104 3056 33 1366 16 2660 31 2206 24
  10
3
1
3
3
  Tabela po 5 kolejce Po 5 kolejkach Po 4 kolejkach 5 kolejka
M-ce Sekcja D.p, M.p, D.p, M.p, D.p, M.p,
1 KS Skat-Lub Kochcice II 64 60045 49 47417 15 12628
2 Małapanew Ozimek 60 54969 48 43653 12 11316
3 LZS Ligota Dolna 59 57435 49 46878 10 10557
4 KSS Pawonków 54 55248 42 43745 12 11503
5 Komax Borki Opole 50 52308 41 43066 9 9242
6 Ramsch Chrzowice II 49 52007 39 42719 10 9288
7 LZS Otmice 48 51737 38 40600 10 11137
8 LZS Ligota Dolna II 46 53484 36 42102 10 11382
9 KS Szczedrzyk 45 49591 37 40177 8 9414
10 LZS Swornica Opole 45 48229 37 38554 8 9675