Opolski Związek Skata: Skat > Wysoka Memoriał Redaktora Piotra Warnera
I MEMORIAŁ im. REDAKTORA PIOTRA WARNERA
WYSOKA Turniej nr 2 22.11.2019 r.
M-ce Nazwisko, imię miejscowość 1 seria 2 Seria 3 Seria suma
1 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 1087 976 70 2133
2 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 307 909 846 2062
3 Gorzel Norbert LZS Leśnica 428 924 675 2027
4 Wojtala Alfred LZS Leśnica 712 552 690 1954
5 Skowronek Edward Wysoka 366 741 810 1917
6 Pietruszka Henryk Zdzieszowice 732 364 718 1814
7 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 313 877 623 1813
8 Strzyga Jan Żużela 856 414 438 1708
9 Jońca Jan Zdzieszowice 326 346 1016 1688
10 Wacław Bernard Zdzieszowice 504 462 720 1686
11 Wieja Piotr Lech Kędzierzyn Koźle 660 425 582 1667
12 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 170 699 793 1662
13 Kurzeja Kazimierz Wysoka 336 676 582 1594
14 Malkusz Krzysztof Odrowąż 432 743 314 1489
15 Farana Andrzej Lech Kędzierzyn Koźle 867 119 502 1488
16 Malkusz Piotr Zdzieszowice 406 683 365 1454
17 Zwoliński Eugeniusz DK Strzelec Strzelce Op. 601 544 298 1443
18 Wiebusch Hermann Zdzieszowice 237 278 898 1413
19 Pluta Jerzy Zdzieszowice 595 555 217 1367
20 Koryzma Andrzej Krapkowice 877 -12 491 1356
21 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 673 189 401 1263
22 Kozołup Antoni DK Strzelec Strzelce Op. 353 238 476 1067
23 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 337 647 66 1050
24 Marek Nikodem Zdzieszowice 561 -134 587 1014
25 Pietrzyk Józef LZS Leśnica 489 288 198 975
26 Żminkowski Mikołaj DK Strzelec Strzelce Op. 282 121 514 917
27 Rudol Bruno LZS Leśnica 758 -128 132 762
28 Jorgel Józef Leśnica 405 54 232 691
29 Socha Bernard Wysoka 154 509 -24 639
30 Sappok Raphael Odrowąż 80 208 206 494
I MEMORIAŁ im. REDAKTORA PIOTRA WARNERA
Klasyfikacja po 2 turniejach
     Planowanych jest do rozegrania 5 turniejów. Do klasyfikacji zalicza się 4 najwyższe wyniki
M-ce Nazwisko, imię miejscowość suma 1 turn. 2 turn.
1 Jońca Jan Zdzieszowice 3993 2305 1688
2 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 3916 1854 2062
3 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 3759 1946 1813
4 Wieja Piotr Lech Kędzierzyn Koźle 3733 2066 1667
5 Gorzel Norbert LZS Leśnica 3629 1602 2027
6 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 3480 1347 2133
7 Farana Andrzej Lech Kędzierzyn Koźle 3245 1757 1488
8 Wojtala Alfred LZS Leśnica 3153 1199 1954
9 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 3039 1776 1263
10 Kurzeja Kazimierz Wysoka 3033 1439 1594
11 Pluta Jerzy Zdzieszowice 3027 1660 1367
12 Koryzma Andrzej Krapkowice 3025 1669 1356
13 Skowronek Edward Wysoka 2983 1066 1917
14 Malkusz Krzysztof Odrowąż 2924 1435 1489
15 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 2910 1248 1662
16 Pietrzyk Józef LZS Leśnica 2868 1893 975
17 Wiebusch Hermann Zdzieszowice 2850 1437 1413
18 Kozołup Antoni DK Strzelec Strzelce Op. 2615 1548 1067
19 Strzyga Jan Żużela 2579 871 1708
20 Wacław Bernard Zdzieszowice 2566 880 1686
21 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 2407 1357 1050
22 Pietruszka Henryk Zdzieszowice 2269 455 1814
23 Rudol Bruno LZS Leśnica 2240 1478 762
24 Marek Nikodem Zdzieszowice 2058 1044 1014
25 Żminkowski Mikołaj DK Strzelec Strzelce Op. 2023 1106 917
26 Kauf Ryszard Zdzieszowice 1931 1931 0
27 Malkusz Piotr Zdzieszowice 1878 424 1454
28 Jorgel Józef Leśnica 1840 1149 691
29 Zwoliński Eugeniusz DK Strzelec Strzelce Op. 1443   1443
30 Dubowik Andrzej Żużela 1228 1228 0
31 Gabor Gerhard Gogolin 1060 1060 0
32 Sappok Raphael Odrowąż 639   639
33 Socha Bernard Wysoka 494   494