Opolski Związek Skata: Skat > XXIII MMiG Zawadzkie I turniej
XXIII Mistrzostwa Gminy Zawadzkie
Turniej nr 1 z dnia 18.07.2021 r. Żędowice
m-e Nazwisko i Imię Sekcja 1 seria 2 seria razem
1 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry 1433 2001 3434
2 Kwaśniok Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 1561 1752 3313
3 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 1416 1393 2809
4 Żmuda Hubert Chrząstowice 1749 1017 2766
5 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 1274 1402 2676
6 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom 1690 981 2671
7 Maroń Teofil INSTALATOR 4 ASY Bytom 1152 1436 2588
8 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 1279 1187 2466
9 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 1095 1350 2445
10 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 1060 1341 2401
11 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 1120 1249 2369
12 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 1173 1176 2349
13 Dybowski Leopold KS KUŹNIA Zawadzkie 1299 1010 2309
14 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 842 1401 2243
15 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 1243 996 2239
16 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 1020 1208 2228
17 Machowski Andrzej JORDAN Kończyce Zabrze 1062 1147 2209
18 Michalski Henryk LECH Kędzierzyn-Koźle 718 1436 2154
19 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 1161 976 2137
20 Brand Roman LZS Ligota Dolna 448 1659 2107
21 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 905 1188 2093
22 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 1160 872 2032
23 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 1314 689 2003
24 Imach Marek NITRON Krupski Młyn 969 1028 1997
25 Waloszek Józef KS KUŹNIA Zawadzkie 1156 821 1977
26 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom 1304 662 1966
27 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 1143 813 1956
28 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 1192 754 1946
29 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry 981 955 1936
30 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 1151 738 1889
31 Kościelny Roman SKAT Kolonowskie 1091 790 1881
32 Wieja Piotr K.S.KAROLINKA Gogolin 771 1105 1876
33 Swierzy Henryk Kielcza 565 1218 1783
34 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1011 758 1769
35 Bortel Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. 764 981 1745
36 Gulba Marcin INSTALATOR 4 ASY Bytom 1027 712 1739
37 Respondek Jan KSS Pawonków 1127 550 1677
38 Brysch Rainhold KS KUŹNIA Zawadzkie 800 874 1674
39 Lamich Krzysztof Barut 873 749 1622
40 Cichoń Mariusz Sieronowice 560 1031 1591
41 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn 756 767 1523
42 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom 703 790 1493
43 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 165 1299 1464
44 Hadamek Józef K.S.KAROLINKA Gogolin 511 932 1443
45 Kukowka Henryk KSS Pawonków 819 614 1433
46 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 404 1022 1426
47 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 641 710 1351
48 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry 347 944 1291
49 Szymura Piotr K.S.KAROLINKA Gogolin 573 592 1165
50 Pilarski Bernard Koty 706 335 1041
51 Grosch Paweł KSS Pawonków 538 376 914
52 Walczyk Krzysztof K.S.KAROLINKA Gogolin 108 775 883
53 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 343 535 878
54 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 613 256 869
55 Hajduk Zdzisław KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 649 166 815
56 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom 797 5 802
57 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice -19 389 370
58 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn -294 508 214
Kolejny II turniej odbędzie się 25.07.2021 o godz. 15.00
Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej w Kielczy