Opolski Związek Skata: Skat > Zawadzkie sezon 2020/21 turniej nr 5
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2020/2021
Turniej nr 5 01.10.2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Waloszek Józef KS Kuźnia Zawadzkie 1003 990 1993
2 Szymski Marcin Victoria Chróścice 836 1058 1894
3 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 936 804 1740
4 Grohs Paweł KSS Pawonków 949 754 1703
5 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 1047 643 1690
6 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 657 948 1605
7 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 852 669 1521
8 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 907 595 1502
9 Kukowka Henryk KSS Pawonków 612 865 1477
10 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie 522 824 1346
11 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 498 827 1325
12 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 380 869 1249
13 Biela Maksymilian KSS Pawonków 612 633 1245
14 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 451 764 1215
15 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 581 614 1195
16 Nowak Jan Victoria Chróścice 936 80 1016
17 Respondek Jan KSS Pawonków 521 492 1013
18 Lasota Edward DK Strzelec Strzelce Op. 628 372 1000
19 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 500 495 995
20 Brand Roman LZS Ligota Dolna 477 515 992
21 Deptała Leon Skat Kolonowskie 342 338 680
21 Stanulla Jerzy DK Strzelec Strzelce Op. 705 -87 618
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2020/2021
Klasyfikacja po 5 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 5 8513 -
2 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 5 8181 -
3 Waloszek Józef KS Kuźnia Zawadzkie 5 8131 aw.3
4 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 5 7469 aw.3
5 Kukowka Henryk KSS Pawonków 5 7397 aw.4
6 Deptała Leon Skat Kolonowskie 5 7006 sp.1
7 Stanulla Jerzy DK Strzelec Strzelce Op. 5 6994 sp.3
8 Szymski Marcin Victoria Chróścice 3 6932 aw.5
9 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 4 6745 aw.1
10 Grohs Paweł KSS Pawonków 5 6676 aw.4
11 Respondek Jan KSS Pawonków 5 6664 sp.3
12 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 4 6426 sp.9
13 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 4 6344 sp.1
14 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 5 6344 sp.3
15 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 5 5881 -
16 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie 5 5802 -
17 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 4 5781 -
18 Biela Maksymilian KSS Pawonków 5 5777 -
19 Nowak Jan Victoria Chróścice 4 5265 -
20 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 5 4938 aw.1
21 Brand Roman LZS Ligota Dolna 5 4780 sp.1
22 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 1 1690 aw.4
23 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 1 1253 sp.1
24 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 1 1246 sp.1
25 Stefan Jerzy Skat Kolonowskie 1 1169 sp.1
26 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 1 1052 sp.1
27 Lasota Edward DK Strzelec Strzelce Op. 1 1000 sp.1
Turniej nr 4 odbędzie się 08.10.2020 r. (czwartek) o godz. 17.30
Świetlica na stadionie Unii Kolonowskie