Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn sezon 2020
Turniej nr 19 02.10.2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 1311 875 2186
2 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 1006 866 1872
3 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 837 1026 1863
4 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 955 879 1834
5 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 766 1025 1791
6 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 974 796 1770
7 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 540 1197 1737
8 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 1078 548 1626
9 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 981 516 1497
10 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 833 642 1475
11 Foks Ryszard Koty 744 704 1448
12 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 836 582 1418
13 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 759 630 1389
14 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 1056 180 1236
15 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 865 355 1220
16 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 412 801 1213
17 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 651 551 1202
18 Doleżych Marek Lubliniec 502 698 1200
19 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 955 208 1163
20 Kotz Egon Koty 488 561 1049
21 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 606 409 1015
22 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 425 560 985
23 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 37 939 976
24 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 242 709 951
25 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 49 859 908
26 Pilarski Edward Potępa 802 88 890
27 Jaworek Józef Nitron Krupski Młyn 526 337 863
28 Pilarski Bernard Koty 383 456 839
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2020
Klasyfikacja po 19 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 17 29540 aw.1
2 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 19 29357 sp.1
3 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 19 29182 -
4 Kędzia Staniaław KS Skat-Lub Kochcice 19 28096 -
5 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 19 27992 aw.1
6 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 19 27866 sp.1
7 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 16 27611 -
8 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 18 26964 -
9 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 19 25801 -
10 Doleżych Marek Lubliniec 18 24457 -
11 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 17 24245 -
12 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 18 23030 -
13 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 15 22520 aw.1
14 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 17 22410 sp.1
15 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 16 22223 aw.1
16 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 18 21642 sp.1
17 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 17 21139 -
18 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 16 20585 -
19 Kotz Egon Koty 17 19891 -
20 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 18 19009 -
21 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 15 18463 aw.3
22 Foks Ryszard Koty 13 18173 aw.1
23 Jaworek Józef Nitron Krupski Młyn 13 17849 sp.1
24 Bryła Artur KS Skat-Lub Kochcice 11 17616 sp.3
25 Pilarski Edward Potępa 14 16801 aw.2
26 Pilarski Bernard Koty 16 16793 -
27 Brand Roman LZS Ligota Dolna 12 16486 sp.2
28 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 12 16305 -
29 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 10 13238 aw.1
30 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 9 12923 sp.1
31 Kaszuba Michał Ptakowice 5 7710 -
32 Kwaśniok Jan KS Łabędy Gliwice 6 7499 -
33 Jonietz Piotr Tworóg 7 7264 -
34 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 4 6149 aw.1
35 Kazimierczak Jan KS Łabędy Gliwice 4 5944 sp.1
36 Wierzawicki Jerzy Lubliniec 4 2828 -
37 Glogowski Alojzy KS Łabędy Gliwice 2 2347 -
38 Kraka Martin Staniszcze Wielkie 2 1758 -
39 Hajduk Zdzisław KS Łabędy Gliwice 1 1691 -
40 Kopyciok Piotr Potępa 1 1342 -
41 Kuźniak Przemysław KS Skat-Lub Kochcice 1 1309 -
42 Matiaszek Alojzy KS Łabędy Gliwice 1 531 -
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn
w piątki o godz. 17.30 Kolejny turniej: 09.10.2020 GOK Potępa