V Grand Prix Opolskiego Związku Skata 2020 – Antoniów
Gospodarz zawodów: OZSkat Opole


w dniu: 4.10.2020

Sędzia – Paweł Kiszka
Kierownictwo Paweł Kiszka

Sekretariat: Franciszek Świtała
Mce Nazwisko, imię Klub GP suma
1 Seria 2 Seria 3 Seria
z gry w Z gry w Z gry w Z gry w
1 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 150 3532 37 1069 11 946 12 1517 14
2 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 146 3525 31 1009 10 1198 10 1318 11
3 Kandzia Lidia KOMAX OPOLE - Borki 126 3100 27 765 8 1083 10 1252 9
4 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 121 3053 28 1009 7 926 9 1118 12
5 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 108 2817 30 948 9 849 11 1020 10
6 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 103 2789 26 909 9 1006 8 874 9
7 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 96 2664 20 586 5 1152 8 926 7
8 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 92 2647 25 971 9 920 10 756 6
9 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 86 2522 23 733 6 540 7 1249 10
10 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 82 2486 24 1178 9 606 7 702 8
11 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 80 2469 28 191 9 1243 9 1035 10
12 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 78 2457 27 1194 11 1172 11 91 5
13 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 76 2451 25 1016 10 897 10 538 5
14 Brynza Krystian LZS Kujawy 72 2418 25 483 5 1141 11 794 9
15 Krawczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice 68 2391 23 1123 9 781 8 487 6
16 Wieja Piotr K.S.KAROLINKA Gogolin 66 2388 21 879 8 953 7 556 6
17 Loch Hubert KS Szczedrzyk 64 2378 31 676 11 982 10 720 10
18 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 58 2260 20 737 6 621 5 902 9
19 Hadamek Józef K.S.KAROLINKA Gogolin 55 2237 27 908 11 830 8 499 8
20 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 54 2227 25 615 7 950 10 662 8
21 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom   2110 19 1340 11 420 4 350 4
22 Wiesbach Joachim KS Szczedrzyk 46 2056 15 503 3 716 5 837 7
23 Respondek Jan KSS Pawonków 43 2046 22 632 8 825 8 589 6
24 Piątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 42 2045 15 679 5 632 5 734 5
25 Rożeński Ryszard K.S.KAROLINKA Gogolin 41 2038 23 1005 10 548 6 485 7
26 Bunar Kazimierz KSS Pawonków 40 2017 21 408 5 486 5 1123 11
27 Walczyk Krzysztof K.S.KAROLINKA Gogolin 40 2017 22 820 7 841 9 356 6
28 Piątek Marek ZAWISZA Stara Kuźnia 40 2017 19 922 8 480 4 615 7
29 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 40 2012 21 499 7 686 5 827 9
30 Szymura Piotr K.S.KAROLINKA Gogolin 40 2002 17 556 5 702 6 744 6
31 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 36 1945 24 1040 9 462 7 443 8
32 Kukowka Henryk KSS Pawonków 34 1879 18 792 7 677 6 410 5
33 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 34 1854 20 857 8 182 4 815 8
34 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 32 1842 26 538 8 422 8 882 10
35 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole - Czarnowąsy 32 1839 19 708 8 917 6 214 5
36 Czerepak Bolesław ZAWISZA Stara Kuźnia 32 1803 19 491 4 964 11 348 4
37 Machoń Jarosław KS Skat - Lub Kochcice 30 1789 18 860 6 360 5 569 7
38 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 28 1731 19 224 4 836 7 671 8
39 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom
1693 19 645 7 402 6 646 6
40 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom
1670 22 1054 9 -15 7 631 6
41 Michalski Henryk LECH Kędzierzyn-Koźle 26 1653 15 174 2 831 7 648 6
42 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 20 1549 18 352 5 806 8 391 5
43 Barysz Marcin LZS Kujawy 20 1505 16 710 4 583 6 212 6
44 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 14 1393 15 878 7 256 4 259 4
45 Brand Roman LZS Ligota Dolna 14 1354 17 38 4 848 6 468 7
46 Grohs Paweł KSS Pawonków 10 1279 7 470 4 250 1 559 2
47 Rother Krzysztof KOMAX OPOLE - Borki 10 1274 19 561 8 453 7 260 4
48 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 4 1129 17 418 5 220 4 491 8
49 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 4 1117 16 238 4 551 8 328 4
50 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 4 1103 23 290 7 -27 6 840 10