Grand Prix Opolskiego Związku Skata - 2020 - klasyfikacja po 5 turniejach






IV GP OZSkat
V GP OZSkat
M-ce Nazwisko, imię Klub GP Z gry
6.09.2020
4.10.2020
GP z gry GP z gry
1 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 536 14691 98 2724 150 3522
2 Kaszuba Piotr KS NITRON Krupski Młyn 446 13468 52 2262 108 2817
3 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 391 11349

121 3053
4 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 382 12265 86 2584 80 2469
5 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice 376 10868

78 2457
6 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 372 12400 20 1512 54 2227
7 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice 329 11682 14 1382 82 2486
8 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 325 11602 113 2868 92 2647
9 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 321 11474 68 2390 103 2789
10 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 318 10260 74 2476 96 2664
11 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 312 11701 58 2318 34 1854
12 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle 293 10020 1 309 76 2451
13 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie 290 11710 38 1956 58 2260
14 Kandzia Lidia KOMAX Opole Borki 287 8368 59 2338 126 3100
15 Samol Krzysztof KS NITRON Krupski Młyn 286 10119

146 3525
16 Rożeński Ryszard KS Karolinka Gogolin 278 11237 103 2778 41 2038
17 Brynza Krystian LZS Kujawy 274 10704 108 2837 72 2418
18 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 268 10670 120 2894 40 2002
19 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 262 10618 18 1461 66 2388
20 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 240 10462 62 2356 28 1731
21 Machoń Jarosław KS Skat - Lub Kochcice 234 10644 26 1679 30 1789
22 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 226 10333 36 1926 36 1945
23 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 225 10582 40 2045 55 2237
24 Piątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 218 9927 88 2599 42 2045
25 Świtała Antoni KS Kuźnia Zawadzkie 209 7190



26 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 208 7322



27 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie 207 7326



28 Pilarski Ryszard KS NITRON Krupski Młyn 193 8323 32 1811 20 1549
29 Gruszka Alfons SWORNICA Opole Czarnowąsy 190 7235



30 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 180 9460 38 1973 14 1393
31 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 180 7895

86 2522
32 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 180 6918



33 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 179 7916 78 2548 40 2017
34 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 175 9461 49 2230 4 1117
35 Kocot Andrzej KS NITRON Krupski Młyn 170 8079 66 2389 32 1842
36 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 168 6960



37 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice 167 7954 20 1523 4 1129
38 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 164 7661 84 2582

39 Gorzel Norbert LZS Leśnica 162 7019



40 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole Czarnowąsy 161 8142

32 1839
41 Rother Krzysztof KOMAX Opole Borki 155 7134

10 1274
42 Mateja Józef KOMAX Opole Borki 152 6107 55 2299

43 Piątek Marek ZAWISZA Stara Kuźnia 146 8786 6 1192 40 2017
44 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 144 6573



45 Kuźniak Przemysław KS Skat - Lub Kochcice 140 4943



46 Czakaj Franciszek LZS Leśnica 140 4925



47 Cepko Zygmunt LZS Leśnica 140 4836



48 Respondek Jan KSS Pawonków 137 5934 82 2550 43 2046
49 Czerepak Bolesław ZAWISZA Stara Kuźnia 132 7376 44 2133 32 1803
50 Wanat Edward KOMAX Opole Borki 132 6342 48 2216

51 Barysz Marcin LZS Kujawy 131 6120 53 2287 20 1505
52 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 129 6131



53 Kukowka Henryk KSS Pawonków 112 7906 18 1494 34 1879
54 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 111 5834 1 51

55 Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 111 4744



56 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin 110 5871



57 Krawczyk Ryszard KS Skat - Lub Kochcice 110 4450

68 2391
58 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice 103 6397 16 1436 40 2012
59 Loch Hubert KS Szczedrzyk 100 4317

64 2378
60 Brand Roman LZS Ligota Dolna 98 6539

14 1354
61 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice 93 5685 64 2376

62 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 88 5251



63 Wotka Karol LZS Otmice 86 2793



64 Grzywa Teodor LZS Kujawy 82 4138



65 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 80 3847



66 Skrzypczyk Franciszek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 78 4998



67 Byczek Stanisław KS Karolinka Gogolin 78 3988 34 1888

68 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 74 4923

4 1103
69 Wieczorek Marcin KOMAX Opole Borki 74 4919



70 Cytera Henryk DK STRZELEC Strzelce Opolskie 69 2553



71 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 67 2551



72 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 60 4587



73 Grohs Paweł KSS Pawonków 58 4492 46 2170 10 1279
74 Nowak Bernard LZS Kujawy 52 3351



75 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 50 3297



76 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 46 2174 46 2174

77 Wiesbach Joachim KS Szczedrzyk 46 2056

46 2056
78 Wieszołek Norbert KOMAX Opole Borki 44 2149



79 Bunar Kazimierz KSS Pawonków 40 2017

40 2017
80 Pluta Zbigniew Tranzyt Małapanew Ozimek 38 1984



81 Piechota Henryk LZS Otmice 38 1962



82 Gajda Teodor KS Karolinka Gogolin 36 1932



83 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 34 2933



84 Skrobek Krystian LZS Kujawy 34 2908



85 Matuszek Jerzy KS Karolinka Gogolin 34 1892



86 Madera Joachim KOMAX OPOLE - Borki 34 1850



87 Mańczyk Piotr KSS Pawonków 32 1818



88 Pluta Stanisław Tranzyt Małapanew Ozimek 30 1797



89 Michalski Henryk LECH Kędzierzyn-Koźle 26 1653

26 1653
90 Gruszka Monika SWORNICA Opole Czarnowąsy 24 2636



91 Respondek Krzysztof SKAT Kolonowskie 24 1640



92 Stein Roland LZS Kujawy 22 1586



93 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 20 1546



94 Brysch Rainhold KS Kuźnia Zawadzkie 18 1497 18 1497

95 Żurad Robert KOMAX Opole Borki 16 1449



96 Kowolik Herbert Małapanew Ozimek 16 1402



97 Bieniek Jerzy VICTORIA TRANZYT Chróścice 12 1304



98 Pisula Eugeniusz Tranzyt Małapanew Ozimek 4 1123



99 Warzyc Stefan ZAWISZA Stara Kuźnia 4 1123



100 Lakota Jerzy SWORNICA Opole Czarnowąsy 1 983



101 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 1 955