Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2020/2021
Turniej nr 6 08.10.2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 1191 1204 2395
2 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 1336 774 2110
3 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 954 1112 2066
4 Deptała Leon Skat Kolonowskie 716 1226 1942
5 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 981 948 1929
6 Nowak Jan Victoria Chróścice 1065 686 1751
7 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 796 939 1735
8 Grohs Paweł KSS Pawonków 448 1230 1678
9 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 884 700 1584
10 Szymski Marcin Victoria Chróścice 972 577 1549
11 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 1015 494 1509
12 Kukowka Henryk KSS Pawonków 810 694 1504
13 Brand Roman LZS Ligota Dolna 732 612 1344
14 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 882 378 1260
15 Stanulla Jerzy DK Strzelec Strzelce Op. 250 921 1171
16 Waloszek Józef KS Kuźnia Zawadzkie 455 666 1121
17 Biela Maksymilian KSS Pawonków 188 749 937
18 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 164 766 930
19 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 672 222 894
20 Respondek Jan KSS Pawonków 352 380 732
21 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 305 237 542
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2020/2021
Klasyfikacja po 6 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 6 10248 -
2 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 6 10247 -
3 Waloszek Józef KS Kuźnia Zawadzkie 6 9252 -
4 Deptała Leon Skat Kolonowskie 6 8948 aw.2
5 Kukowka Henryk KSS Pawonków 6 8901 sp.1
6 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 5 8855 aw.3
7 Szymski Marcin Victoria Chróścice 4 8481 aw.1
8 Grohs Paweł KSS Pawonków 6 8354 aw.2
9 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 5 8273 aw.4
10 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 5 8176 aw.8
11 Stanulla Jerzy DK Strzelec Strzelce Op. 6 8165 sp.4
12 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 6 8011 sp.7
13 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 6 7604 aw.1
14 Respondek Jan KSS Pawonków 6 7396 sp.3
15 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 6 7390 -
16 Nowak jan Victoria Chróścice 5 7016 aw.3
17 Biela Maksymilian KSS Pawonków 6 6714 sp.1
18 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 4 6426 sp.6
19 Brand Roman LZS Ligota Dolna 6 6124 aw.2
20 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 6 5868 -
21 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie 5 5802 sp.4
22 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 2 2584 -
23 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 1 1584 aw.5
24 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 1 1253 sp.1
25 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 1 1246 sp.1
26 Stefan Jerzy Skat Kolonowskie 1 1169 sp.1
27 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 1 1052 sp.1
28 Lasota Edward DK Strzelec Strzelce Op. 1 1000 sp.1
Turniej nr 7 odbędzie się 15.10.2020 r. (czwartek) o godz. 17.30
Świetlica na stadionie Unii Kolonowskie