Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn sezon 2020
Turniej nr 20 09.10.2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 1038 1442 2480
2 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 889 1052 1941
3 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 936 908 1844
4 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 1090 748 1838
5 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 648 1189 1837
6 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 1017 767 1784
7 Jaworek Józef Nitron Krupski Młyn 705 1018 1723
8 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 1182 538 1720
9 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 1003 542 1545
10 Foks Ryszard Koty 758 771 1529
11 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 914 609 1523
12 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 924 527 1451
13 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 580 826 1406
14 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 273 1031 1304
15 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 1062 236 1298
16 Kotz Egon Koty 869 244 1113
17 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 700 398 1098
18 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 368 709 1077
19 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 682 375 1057
20 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 255 784 1039
21 Pilarski Edward Potępa 584 416 1000
22 Doleżych Marek Lubliniec 385 496 881
23 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 35 788 823
24 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 388 188 576
25 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 9 535 544
26 Pilarski Bernard Koty 330 -64 266
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2020
Klasyfikacja po 20 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 20 31298 aw.1
2 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 18 30991 sp.1
3 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 20 30588 -
4 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 17 29395 aw.3
5 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 20 29290 -
6 Kędzia Staniaław KS Skat-Lub Kochcice 20 28672 sp.2
7 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 20 28410 sp.1
8 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 19 28021 -
9 Dubiel Zbigniew Nitron Krupski Młyn 20 27105 -
10 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 18 25965 aw.1
11 Doleżych Marek Lubliniec 19 25338 sp.1
12 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 16 25000 aw.1
13 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 17 23768 aw.2
14 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 19 23479 aw.2
15 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 18 23030 sp.3
16 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 17 22410 sp.2
17 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 18 22237 -
18 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 17 21662 -
19 Kotz Egon Koty 18 21004 -
20 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 16 20301 aw.1
21 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 19 19832 sp.1
22 Foks Ryszard Koty 14 19702 -
23 Jaworek Józef Nitron Krupski Młyn 14 19572 -
24 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 13 17828 aw.4
25 Pilarski Edward Potępa 15 17801 -
26 Bryła Artur KS Skat-Lub Kochcice 11 17616 sp.2
27 Pilarski Bernard Koty 17 17059 sp.1
28 Brand Roman LZS Ligota Dolna 12 16486 sp.1
29 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 11 15082 -
30 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 9 12923 -
31 Kaszuba Michał Ptakowice 5 7710 -
32 Kwaśniok Jan KS Łabędy Gliwice 6 7499 -
33 Jonietz Piotr Tworóg 7 7264 -
34 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 5 7188 -
35 Kazimierczak Jan KS Łabędy Gliwice 4 5944 -
36 Wierzawicki Jerzy Lubliniec 4 2828 -
37 Glogowski Alojzy KS Łabędy Gliwice 2 2347 -
38 Kraka Martin Staniszcze Wielkie 2 1758 -
39 Hajduk Zdzisław KS Łabędy Gliwice 1 1691 -
40 Kopyciok Piotr Potępa 1 1342 -
41 Kuźniak Przemysław KS Skat-Lub Kochcice 1 1309 -
42 Matiaszek Alojzy KS Łabędy Gliwice 1 531 -
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn
w piątki o godz. 17.30 Kolejny turniej: 16.10.2020 GOK Potępa