XVII Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2019-2020
Turniej nr 2 13.10.2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 1204 1141 2345
2 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 1115 964 2079
3 Respondek Jan KSS Pawonków 914 919 1833
4 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 728 1016 1744
5 Kędzia Stanisław KS SKAT-LUB Kochcice 776 942 1718
6 Słociński Adam KSS Pawonków 566 1065 1631
7 Koziorowski Piotr KS SKAT-LUB Kochcice 1314 307 1621
8 Machoń Jarosław KS SKAT-LUB Kochcice 981 582 1563
9 Koziorowski Marian KS SKAT-LUB Kochcice 904 582 1486
10 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 687 762 1449
11 Kukowka Henryk KSS Pawonków 485 940 1425
12 Biela Maksymilian Skrzydłowice 606 813 1419
13 Skubała Roman KS SKAT-LUB Kochcice 1079 316 1395
14 Koza Bogdan KSS Pawonków 316 982 1298
15 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 1000 184 1184
16 Mańczyk Piotr KSS Pawonków 253 768 1021
17 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 719 264 983
18 Bunar Kazimierz KSS Pawonków 621 323 944
19 Grohs Paweł KSS Pawonków 260 292 552
20 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 21 523 544
21 Brand Roman LZS Ligota Dolna -37 389 352
XVII Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2020-2021
Klasyfikacja po 2 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 2 3742 -
2 Koziorowski Piotr KS SKAT-LUB Kochcice 2 3542 aw.1
3 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 1 3145 aw.18
4 Biela Maksymilian Skrzydłowice 2 3114 aw.1
5 Skubała Roman KS SKAT-LUB Kochcice 2 3063 aw.1
6 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 2 3060 aw.2
7 Respondek Jan KSS Pawonków 2 3024 aw.8
8 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 2 2996 sp.4
9 Kędzia Stanisław KS SKAT-LUB Kochcice 2 2971 aw.4
10 Koziorowski Marian KS SKAT-LUB Kochcice 2 2952 -
11 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 2 2928 aw.8
12 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 2 2529 sp.10
13 Bunar Kazimierz KSS Pawonków 2 2511 sp.4
14 Kukowka Henryk KSS Pawonków 2 2503 aw.2
15 Słociński Adam KSS Pawonków 1 2431 aw.6
16 Mańczyk Piotr KSS Pawonków 2 2420 sp.5
17 Machoń Jarosław KS SKAT-LUB Kochcice 2 2396 Aw,3
18 Koza Bogdan KSS Pawonków 2 2374 sp.1
19 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 2 2274 sp.7
20 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 1 1625 sp.13
21 Grohs Paweł KSS Pawonków 2 1533 sp.3
22 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 1 1214 sp.6
23 Brand Roman LZS Ligota Dolna 1 1152 sp.2
Kolejny turniej 20 października 2020 r. godz. 17.30
Świetlica OSP Pawonków ul. Skrzydłowicka