Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2020/2021
Turniej nr 7 15.10.2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Brand Roman LZS Ligota Dolna 1044 857 1901
2 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 1006 825 1831
3 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 656 1097 1753
4 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie 740 1002 1742
5 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 742 947 1689
6 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 966 705 1671
7 Respondek Jan KSS Pawonków 509 1059 1568
8 Waloszek Józef KS Kuźnia Zawadzkie 496 916 1412
9 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 543 817 1360
10 Biela Maksymilian KSS Pawonków 755 526 1281
11 Deptała Leon Skat Kolonowskie 1001 278 1279
12 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 355 854 1209
13 Kukowka Henryk KSS Pawonków 709 407 1116
14 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 749 360 1109
15 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 323 619 942
16 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 693 67 760
17 Grohs Paweł KSS Pawonków 504 243 747
18 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 313 387 700
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2020/2021
Klasyfikacja po 7 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 7 11608 -
2 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 7 11189 -
3 Waloszek Józef KS Kuźnia Zawadzkie 7 10664 -
4 Deptała Leon Skat Kolonowskie 7 10227 -
5 Kukowka Henryk KSS Pawonków 7 10017 -
6 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 6 9964 -
7 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 6 9962 aw.2
8 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 6 9847 aw.2
9 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 7 9221 aw.6
10 Grohs Paweł KSS Pawonków 7 9101 sp.2
11 Respondek Jan KSS Pawonków 7 8964 aw.3
12 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 7 8813 aw.1
13 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 7 8711 sp.6
14 Szymski Marcin Victoria Chróścice 4 8481 sp.2
15 Stanulla Jerzy DK Strzelec Strzelce Op. 6 8165 sp.4
16 Brand Roman LZS Ligota Dolna 7 8025 aw.1
17 Biela Maksymilian KSS Pawonków 7 7995 aw.2
18 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 7 7621 aw.2
19 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie 6 7544 aw.2
20 Nowak jan Victoria Chróścice 5 7016 sp.4
21 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 4 6426 sp.3
22 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 3 3344 -
23 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 1 1584 -
24 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 1 1253 -
25 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 1 1246 -
26 Stefan Jerzy Skat Kolonowskie 1 1169 -
27 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 1 1052 -
28 Lasota Edward DK Strzelec Strzelce Op. 1 1000 -
Termin następnego turnieju zostanie podany odrębnym komunikatem