Opolski Związek Skata: Skat > Zawadzkie Turniej nr 13
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2020/2021
Turniej nr 13 15.07.2021
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 1016 1175 2191
2 Respondek Jan KSS Pawonków 1319 646 1965
3 Doleżych Zygmunt LZS Ligota Dolna 803 1031 1834
4 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 687 1090 1777
5 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 594 1149 1743
6 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 896 788 1684
7 Kukowka Henryk KSS Pawonków 750 776 1526
8 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie 932 561 1493
9 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 628 838 1466
10 Deptała Leon Skat Kolonowskie 697 691 1388
11 Dzierżawa Zygmunt Skat Kolonowskie 629 723 1352
12 Stanulla Jerzy DK Strzelec Strzelce Op. 121 1208 1329
13 Kraka Marcin Staniszcze Wielkie 685 638 1323
14 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 970 345 1315
15 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 402 733 1135
16 Waloszek Józef KS Kuźnia Zawadzkie 330 776 1106
17 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 407 614 1021
18 Biela Maksymilian KSS Pawonków 632 368 1000
19 Brand Roman LZS Ligota Dolna 280 695 975
20 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 631 334 965
21 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 769 165 934
22 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 502 240 742
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2020/2021
Klasyfikacja po 13 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 13 21543 -
2 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 12 20033 aw.1
3 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 12 19425 sp.1
4 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 13 17902 aw.1
5 Waloszek Józef KS Kuźnia Zawadzkie 13 17881 sp.1
6 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 11 17703 aw.1
7 Kukowka Henryk KSS Pawonków 12 17547 aw.3
8 Respondek Jan KSS Pawonków 13 17405 -
9 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 13 16850 sp.3
10 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 12 16170 sp.1
11 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 13 16119 aw.1
12 Deptała Leon Skat Kolonowskie 11 15782 aw.2
13 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie 12 15608 aw.3
14 Stanulla Jerzy DK Strzelec Strzelce Op. 12 15514 aw.1
15 Brand Roman LZS Ligota Dolna 12 15202 aw.2
16 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 10 14931 sp.5
17 Grohs Paweł KSS Pawonków 12 14490 sp.4
18 Biela Maksymilian KSS Pawonków 12 14074 -
19 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 7 10052 aw.1
20 Szymski Marcin Victoria Chróścice 4 8481 sp.1
21 Nowak jan Victoria Chróścice 5 7016 -
22 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 4 6426 -
23 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 4 6421 -
24 Kraka Marcin Staniszcze Wielkie 5 6100 -
25 Dzierżawa Zygmunt Skat Kolonowskie 4 4441 -
26 Doleżych Zygmunt LZS Ligota Dolna 2 3168 aw.1
27 Świtała Antoni KS Kuźnia Zawadzkie 1 2199 sp.1
28 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 2 1986 aw.3
29 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 1 1253 sp.1
30 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 1 1246 sp.1
31 Stefan Jerzy Skat Kolonowskie 1 1169 sp.1
32 Lasota Edward DK Strzelec Strzelce Op. 1 1000 -
Turniej nr 14 odbędzie się 22.07.2021 r.(czwartek) godz. 17.30
Świetlica na stadionie Unii Kolonowskie