Opolski Związek Skata: Skat > Zawadzkie Turniej nr 8
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2020/2021
Turniej nr 8 10.16.2021
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Waloszek Józef KS Kuźnia Zawadzkie 1224 782 2006
2 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 1097 831 1928
3 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 1326 472 1798
4 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 881 802 1683
5 Brand Roman LZS Ligota Dolna 921 667 1588
6 Biela Maksymilian KSS Pawonków 696 814 1510
7 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 516 972 1488
8 Kukowka Henryk KSS Pawonków 499 982 1481
9 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 735 690 1425
10 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 658 759 1417
11 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie 604 728 1332
12 Respondek Jan KSS Pawonków 623 624 1247
13 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 534 511 1045
14 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 433 486 919
15 Grohs Paweł KSS Pawonków 470 373 843
16 Stanulla Jerzy DK Strzelec Strzelce Op. 841 -444 397
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2020/2021
Klasyfikacja po 8 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 8 13291 -
2 Waloszek Józef KS Kuźnia Zawadzkie 8 12670 aw.1
3 Kukowka Henryk KSS Pawonków 8 11498 aw.2
4 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 7 11452 aw.2
5 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 7 11189 sp.3
6 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 7 10892 aw.2
7 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 8 10639 aw.7
8 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 8 10238 aw.5
9 Deptała Leon Skat Kolonowskie 7 10227 sp.5
10 Respondek Jan KSS Pawonków 8 10211 aw.1
11 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 8 10140 sp.2
12 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 6 9962 sp.5
13 Grohs Paweł KSS Pawonków 8 9944 sp.3
14 Brand Roman LZS Ligota Dolna 8 9613 aw.3
15 Biela Maksymilian KSS Pawonków 8 9505 aw.1
16 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 8 9419 aw.2
17 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie 7 8876 aw.2
18 Stanulla Jerzy DK Strzelec Strzelce Op. 7 8562 sp.3
19 Szymski Marcin Victoria Chróścice 4 8481 sp.6
20 Nowak jan Victoria Chróścice 5 7016 -
21 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 4 6426 -
22 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 4 4761 -
23 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice 1 1584 -
24 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 1 1253 -
25 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 1 1246 -
26 Stefan Jerzy Skat Kolonowskie 1 1169 -
27 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice 1 1052 -
28 Lasota Edward DK Strzelec Strzelce Op. 1 1000 -
Turniej nr 9 odbędzie się 17.06.2021 r.(czwartek) godz. 17.30
Świetlica na stadionie Unii Kolonowskie