Drużynowy Puchar Polski – Finał – Rogów 05/06.10.2019
miejsce Drużyna pkt Nazwisko i imię 1 ser. 2 ser. 3 ser. 4 ser. 5 ser. 6 ser. 7 ser. 8 ser. Suma
1 Nitron Krupski Młyn 26766 Samol Krzysztof 1401 1258 1003 271 1119 818 1121 661 7652
Kaszuba Piotr 784 1108 610 1215 1127 697 888 483 6912
Kocot Andrzej 1400 1111 1034 726 1063 378 738 442 6892
Dubiel Zbigniew 634 51 1024 738 694 488 873 808 5310
punkty 4219 3528 3671 2950 4003 2381 3620 2394 26766
2 AMICUS I KWK STASZIC
Katowice
26103 Grzyb Sebastian 564 656 1030 1192 1100 1078 1066 1033 7719
Konowalski Arkadiusz 408 1293 886 1368 359 1039 798 882 7033
Kuchmacz Marcin 531 1370 1061 529 624 615 740 667 6137
Berger Paweł 721 807 828 344 903 516 464 631 5214
punkty 2224 4126 3805 3433 2986 3248 3068 3213 26103
3 GKS DĄB Gaszowice 25242 Daniluk Kazimierz 902 971 786 1262 569 761 225 399 5875
Pielacz Wojciech 546 464 865 1177 1223 602 711 781 6369
Pielacz Marian 692 1246 965 1281 1013 867 562 438 7064
Biernat Wiesław 700 989 369 212 1212 875 924 653 5934
punkty 2840 3670 2985 3932 4017 3105 2422 2271 25242
4 JARDEX WDK Gaszowice 25132 Malcher Andrzej 1262 282 530 934 684 833 745 723 5993
Panfil Tomasz 637 841 696 999 944 766 532 1230 6645
Kosteczko Jarosław 768 494 1146 -73 918 472 1137 771 5633
Kąsek Andrzej 741 1453 739 1061 259 1088 839 681 6861
punkty 3408 3070 3111 2921 2805 3159 3253 3405 25132
5 MOK GUIDO Zabrze 24714 Klima Piotr 1215 990 334 629 1087 610 1001 969 6835
Jeziorski Damian 1077 475 542 868 1081 767 820 936 6566
Płatnerz Mirosław 525 675 932 692 606 872 726 665 5693
Gierszendorf Bogdan 830 762 449 432 822 651 740 934 5620
punkty 3647 2902 2257 2621 3596 2900 3287 3504 24714
6 MIFAMA Mikołów 24466 Lazar Ryszard 751 877 840 714 1128 850 777 1265 7202
Kuźnik Jerzy 424 580 891 879 1094 761 795 854 6278
Jaworski Jan 679 568 860 1240 722 689 812 236 5806
Nowakowski Mirosław 1034 600 1194 745 264 358 205 780 5180
punkty 2888 2625 3785 3578 3208 2658 2589 3135 24466
7 FORTECA Świerklany 24394 Polok Franciszek 816 889 816 707 1272 961 586 685 6732
Gajda Bolesław 873 466 688 813 1156 966 1042 66 6070
Gembalczyk Stanisław 896 352 819 762 728 884 585 837 5863
Gajda Piotr 609 911 599 708 845 261 568 1228 5729
punkty 3194 2618 2922 2990 4001 3072 2781 2816 24394
8 JEDNOŚĆ Przyszowice II 24295 Magner Piotr 612 820 948 1403 626 1089 913 628 7039
Pieczka Józef 959 1121 560 1029 1022 901 828 437 6857
Żogała Tadeusz 687 242 589 1021 905 448 809 598 5299
Warzecha Ryszard 357 643 859 763 418 628 942 490 5100
punkty 2615 2826 2956 4216 2971 3066 3492 2153 24295
22 Victoria Tranzyt Chróścice 21705 Nowak Jan 546 1277 529 1333 1047 538 106 420 5796
Fleiszer Grzegorz 418 1205 869 340 246 829 1003 537 5447
Glied Joachim 903 467 707 302 345 684 1085 853 5346
Pijanka Andrzej 1161 813 596 579 491 560 537 379 5116
punkty 3028 3762 2701 2554 2129 2611 2731 2189 21705
30 LZS Kujawy 20405 Rożeński Ryszard 917 459 527 1487 703 1198 864 1058 7213
Brynza Krystian 650 65 434 1104 719 246 876 578 4672
Byczek Stanisław 211 1077 264 518 418 629 847 558 4522
Grzywa Teofil 647 292 472 701 608 369 413 496 3998
punkty 2425 1893 1697 3810 2448 2442 3000 2690 20405
32 KS SKAT-LUB Kochcice 20162 Kuźniak Przemysław 687 1286 448 1053 847 730 818 -113 5756
Kędzia Stanisław 771 542 621 940 798 690 594 370 5326
Koziorowski Marian 966 388 788 931 167 687 453 354 4734
Szimber Andrzej 214 314 180 916 315 716 1042 649 4346
punkty 2638 2530 2037 3840 2127 2823 2907 1260 20162
38 LZS Ligota Dolna 18966 Brand Roman 302 854 1191 710 1010 534 1338 560 6499
Wodniok Bernard 1230 346 912 497 1042 242 684 589 5542
Gigiel Wacław 362 613 456 478 -22 492 791 665 3835
Morawiec Bronisław 796 1192 270 444 -118 263 -426 669 3090
punkty 2690 3005 2829 2129 1912 1531 2387 2483 18966
Sklasyfikowano 42 drużyny