Kalendarz Imprez Skatowych na rok 2020

Data

Nazwa Imprezy:

Miejsce:

Kierownik turnieju:

04.01.2020

Noworoczne Grand Prix KS KOMAX

Opole-Borki ul. Pelargonii 12 ( d. SP )

Ireneusz Kodura

06.01.2020

I GP OZSkat TRANZYT Opole

Antoniów ul. Powstańców Śląskich 75

Zarząd OZSkat

18.01.2020

Szkolenie Sędziów

Rogów ul. Sportowa 3

Zarząd PZSkat

19.01.2020

Zakończenie Sezonu 2019 Lig Cent.

Szczerbice Piaskowa 1 c

Zarząd PZSkat

26.01.2020

I Kolejka Ligowa I , II i III i Liga

 

Zarząd PZSkat

26.01.2020

I Kolejka Opolskiej Ligi Okręgowej

Pawonków OSP ul. Skrzydłowicka 5

Henryk Kukowka

02.02.2020

Zjazd Spraw.- Wyborczy OZSkat

Antoniów ul. Powstańców Śląskich75

Zarząd OZSkat

09.02.2020

Drużynowy Puchar Polski OZSkat

Kolonowskie Kręgielnia Opolska 22 b

Leon Deptała

16.02.2020

II Grand Prix OZSkat

Przywory Dom Kultury ul. Wiejska 81

Zarząd OZSkat

23.02.2020

I GPP Okręg Tychy

 

Zarząd PZSkat

29.02.2020

I Kolejka Ligowa IV Ligi

 

Zarząd PZSkat

01.03.2020

II Kolejka Ligowa I, II, III i IV Ligi

 

Zarząd PZSkat

01.03.2020

II Kolejka Opolskiej Ligi Okręgowej

Antoniów ul. Powstańców Śląskich 75

Herbert Kowolik

07.03.2020

III Grand Prix OZSkat

Kujawy Dom Kultury ul. Prudnicka 1

Zarząd OZSkat

15.03.200

III Kolejka Ligowa I, II i III Liga

 

Zarząd PZSkat

15.03.2020

III Kolejka Opolskiej Ligi Okręgowej

Antoniów ul. Powstańców Śląskich 75

Kazimierz Udolf

22.03.2020

II GPP Okręg Opole

Krapkowice Otmęt ul. Kilińskiego 1 a Hala Sportowa

Zarząd OZSkat Zarząd PZSkat

28.03.2020

Zjazd Spraw. – Wyborczy PZSkat

 

Zarząd PZSkat

04.04.2020

III Kolejka Ligowa IV Liga

 

Zarzad PZSkat

05.04.2020

IV Kolejka Ligowa I, II, III i IV Ligi

 

Zarząd PZSkat

05.04.2020

IV Kolejka Opolskiej Ligi Okręgowej

Opole- Borki ul. Pelargonii 12 (d. SP)

Ireneusz Kodura

19.04.2020

IV Grand Prix OZSkat

Gogolin GOK Plac Dworcowy 5

Zarząd OZSkat

25.04.2020

III GPP Okręg Tychy Miasto

 

Zarząd PZSkat

06.06.2020

IV GPP Okręg Pomorze

 

Zarząd PZSkat

07.06.2020

V GPP Okręg Wielkopolski

 

Zarząd PZSkat

12-14.06.2020

Indywidualny Puchar Polski

 

Zarząd PZSkat

28.06.2020

Mistrzostwa Polski Górników

 

Zarząd PZSkat

05.07.2020

Ind. i Druż. Mistrzostwa Śląska

 

Zarząd PZSkat

05.07.2020

XXII Mistrzostwa Gminy Zawadzkie

Kielcza Świetlica OSP

Franciszek Świtała

11-12.07.2020

CHAMPIONS LEAGUE

 

ISPA WORLD

19.07.2020

XXII Mistrzostwa Gminy Zawadzkie

Żędowice Firma Bronder

Franciszek Świtała

02.08.2020

XXII Mistrzostwa Gminy Zawadzkie

Zawadzkie

Franciszek Świtała

15.08.2020

Turniej o Puchar GZ LZS Łubniany

Łubniany

Krzysztof Rother

29.08.2020

VI GPP Okręg Katowice

 

Zarząd PZSkat

30.08.2020

VI GPP Okręg Zabrze

 

Zarząd PZSkat

06.09.2020

V Grand Prix OZSkat

Żędowice Firma Bronder

Zarząd OZSkat

20.09.2020

V Kolejka Ligowa I, II i III Liga

 

Zarząd PZSkat

20.09.2020

V Kolejka Opolskiej Ligi Okręgowej

Gogolin Hala Sport. Krapkowicka 141

Józef Hadamek

27.09.2020

VIII GPP Okręg Śląsk Południe

 

Zarząd PZSkat

06-15.10.2020

MISTRZOSTWA ŚWIATA

EDMONTON CANADA

ISPA WORLD

18.10.2020

VI Grand Prix Memoriał Jacka Morawca

Gogolin GOK Plac Dworcowy 5

Zarząd OZSkat

24.10.2020

V Kolejka Ligowa IV Ligi

 

Zarząd PZSkat

25.10.2020

VI Kolejka Ligowa I ,II, III i IV Liga

 

Zarząd PZSkat

25.10.2020

VI Kolejka Opolskiej Ligi Okręgowej

Opole Borki ul. Pelargonii 12 (d. SP)

Ireneusz Kodura

08.11.2020

IX GPP Okręg Rybnik

 

Zarząd PZSkat

15.11.2020

IMP Kobiet, Seniorów i Juniorów

 

Zarząd PZSkat

21-22.11.2020

FINAŁ Drużynowego Pucharu Polski

 

Zarząd PZSkat

29.11.2020

VII Grand Prix OPOLSKA BARBÓRKA

 

Zarząd OZSkat

05-06.12.2020

IMP Kategoria Ogólna

 

Zarząd PZSkat

12.12.2020

XVIII IMWO FINAŁ

 

Zarząd OZSkat

12.12.2020

Wojewódzki Turniej Skata o Puchar Wójta

 

Zarząd OZSkat

13.12.2020

V Otwarty Turniej o Puchar LZS

Mechnice Stadion ul. Strażacka 9 a

Paweł Kiszka