Opolski Związek Skata: Skat > Sekcje - turnieje > LZS Kujawy > Wyniki > GP LZS Kujawy - turniej nr 11
OTWARTE TURNIEJE SKATA GRAND PRIX LZS KUJAWY
O Puchary Wójta Gminy Strzeleczki Pana Marka Pietruszki
11 Turniej - 08 MARCA 2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria III seria pkt.
1 Nowak Bernard LZS Kujawy 786 968 506 2260
2 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 799 751 602 2152
3 Kiszka Paweł KOMAX Opole - Borki 599 691 769 2059
4 Białek Zygmunt Strzeleczki 679 784 558 2021
5 Brynza Krystian LZS Kujawy 738 661 466 1865
6 Mencler Jan LZS Kujawy 550 727 579 1856
7 Barysz Marcin LZS Kujawy 565 338 610 1513
8 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn - Koźle 629 604 176 1409
9 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 652 506 222 1380
10 Wanat Edward KOMAX Opole - Borki 331 143 863 1337
11 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 532 290 482 1304
12 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 582 493 210 1285
13 Grzywa Teofil LZS Kujawy 146 989 148 1283
14 Stein Gerhard Zielina 599 241 441 1281
15 Stein Roland LZS Kujawy 208 455 590 1253
16 Gibas Joachim Ligota Bialska 458 704 82 1244
17 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 106 593 476 1175
18 Żurek Herbert Strzeleczki 236 264 663 1163
19 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin 364 134 482 980
20 Rożeński Ryszard KS Karolinka Gogolin 351 199 272 822
21 Robota Krzysztof Zielina 51 306 464 821
22 Jurkowski Henryk RAMSCH Chrzowice 267 12 423 702
23 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice -64 -112 561 385
24 Kern Erhard Głogówek 22 -141 366 247
OTWARTE TURNIEJE SKATA GRAND PRIX LZS KUJAWY
O Puchary Wójta Gminy Strzeleczki Pana Marka Pietruszki
Klasyfikacja po 11 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Brynza Krystian LZS Kujawy 11 17298 -
2 Kiszka Paweł KOMAX Opole - Borki 10 16826 -
3 Wanat Edward KOMAX Opole - Borki 10 16057 -
4 Mencler Jan LZS Kujawy 11 15804 aw.1
5 Stein Roland Pisarzowice 10 15680 sp.1
6 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 9 15409 -
7 Barysz Marcin Kujawy 10 13854 -
8 Wieja Piotr LECH Kędzierzyn - Koźle 10 13173 aw.1
9 Grzywa Teofil LZS Kujawy 10 12986 aw.1
10 Walczyk Krzysztof Przechód 10 12663 aw.2
11 Jurkowski Henryk RAMSCH Chrzowice 11 12609 sp.3
12 Mitko Antoni Obrowiec 11 12588 sp.1
13 Szymura Piotr LZS ZAWISZA Stara Kuźnia 9 12329 aw.1
14 Stein Gerhard Zielina 11 12060 sp.2
15 Białek Zygmunt Strzeleczki 8 11975 aw.3
16 Hadamek Józef KOMAX Opole - Borki 9 11942 aw.1
17 Nowak Bernard LZS Kujawy 7 11925 aw.2
18 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 9 11726 sp.3
19 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 8 11643 sp.6
20 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn - Koźle 6 10006 -
21 Gibas Joachim Ligota Bialska 6 9134 aw.1
22 Kern Erhard Głogówek 9 8844 sp.1
23 Żurek Herbert Strzeleczki 6 8717 aw.1
24 Skrobek Krystian LZS Kujawy 7 7625 sp.1
25 Byczek Stanisław LZS Kujawy 6 7070 -
26 Pohl Bernard Przywory 5 6277 -
27 Kesner Waldemar KOMAX Opole - Borki 4 6128 -
28 Fuchs Marcin Kujawy 4 4150 -
29 Matuszek Jerzy LECH Kędzierzyn - Koźle 2 3691 -
30 Wyszka Piotr Dziedzice 2 3589 -
31 Żurek Helmut Dziedzice 2 3197 -
32 Gruszka Alfons SWORNICA Opole- Czarnowąsy 2 3018 -
33 Szymański Piotr Strzeleczki 2 2734 -
34 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 2 2226 -
35 Piątek Marek ZAWISZA Stara Kuźnia 1 2015 -
36 Bieniek Jerzy VICTORIA - TRANZYT Chróścice 1 1945 -
37 Gruszka Monika SWORNICA Opole- Czarnowąsy 1 1754 -
38 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 1 1702 -
39 Piątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 1 1678 -
40 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1 1669 -
41 Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1 1644 -
42 Koryzma Adam Dąbrówka Górna 1 1504 -
43 Manieta Bernard Niemcy 1 1204 -
44 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 1 1200 -
45 Gramula Dariusz Kujawy 2 1187 -
46 Glinka Piotr Niemcy 1 1104 -
47 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 1 1022 -
48 Kiel Sebastian KS Karolinka Gogolin 1 989 -
49 Robota Krzysztof Zielina 1 821 aw.4
50 Mrozik Piotr Tarnów Opolski 1 819 sp.1
51 Wieszołek Norbert KOMAX Opole - Borki 1 776 sp.1
52 Job Jerzy Zielina 1 37 sp.1
53 Kandzia Lidia KOMAX Opole - Borki 1 15 sp.1
Turnieje odbywają się - Dom Kultury w Kujawach ulica Prudnicka 1 Gmina Strzeleczki
Kolejny turniej 12 rozegrany zostanie 10 MAJA 2020 r. ( niedziela ) 13.00