TOWARZYSKI TURNIEJ SKATA - KARCZMA " U BLAIKA " NAKŁO
Sezon 2018 - 2019
Turniej nr 8 29.11.2019 r.
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Kiszka Paweł KOMAX Opole - Borki 977 905 1882
2 Wieszołek Norbert KOMAX Opole - Borki 1000 854 1854
3 Kawka Jan Tarnów Opolski 836 935 1771
4 Lisek Teodor KOMAX Opole - Borki 678 1068 1746
5 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn - Koźle 755 951 1706
6 Doleżych Henryk Krapkowice 902 778 1680
7 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 890 760 1650
8 Kuczera Leon LZS Otmice 917 703 1620
9 Kandzia Lidia KOMAX Opole - Borki 794 802 1596
10 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 1029 513 1542
11 Madera Joachim KOMAX Opole - Borki 874 636 1510
12 Doleżych Roman Chorula 476 839 1315
13 Doleżych Andrzej Górażdże 720 586 1306
14 Wotka Karol LZS Otmice 546 723 1269
15 Rzepka Józef LZS Otmice 496 650 1146
16 Długosz Artur Kotórz Mały 538 522 1060
17 Pohl Bernard Przywory 735 303 1038
18 Piechota Henryk LZS Otmice 317 493 810
19 Gorzkiewicz Bogdan Przywory 578 -82 496
20 Bieniek Jerzy VICTORIA-TRANZYT Chróścice -36 409 373
TOWARZYSKI TURNIEJ SKATA - KARCZMA " U BLAIKA " NAKŁO
Sezon 2019 - 2020
Klasyfikacja po 8 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Kawka Jan Tarnów Opolski 8 13733 -
2 Kiszka Paweł KOMAX Opole - Borki 8 12510 aw.1
3 Doleżych Henryk Krapkowice 8 12377 sp.1
4 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn - Koźle 8 11260 -
5 Wotka Karol LZS Otmice 8 10553 -
6 Doleżych Roman Chorula 8 10153 aw.1
7 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 6 9946 aw.1
8 Piechota Henryk LZS Otmice 8 9735 sp.2
9 Kuczera Leon LZS Otmice 7 8705 aw.2
10 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 6 8526 aw.2
11 Lisek Teodor KOMAX Opole - Borki 5 8445 aw.2
12 Rzepka Józef LZS Otmice 7 8425 sp.2
13 Bieniek Jerzy VICTORIA-TRANZYT Chróścice 5 8018 sp.4
14 Kandzia Lidia KOMAX Opole - Borki 5 7321 aw.1
15 Pohl Bernard Przywory 5 7127 sp.1
16 Wieszołek Norbert KOMAX Opole - Borki 5 6695 -
17 Doleżych Andrzej Górażdże 4 4163 aw.2
18 Mateja Józef KOMAX Opole - Borki 2 3538 sp.1
19 Stachnowski Andrzej Nakło 2 3242 sp.1
20 Wieja Piotr LECH Kędzierzyn - Koźle 1 1646 -
21 Mrozik Piotr Tarnów Opolski 1 1525 -
22 Madera Joachim KOMAX Opole - Borki 1 1510 aw.3
23 Długosz Artur Kotórz Mały 1 1060 aw.3
24 Bieniek Diter Opole - Malina 1 957 sp.2
25 Damastej Hubert Niemcy 1 761 sp.2
26 Matuszek Jerzy LECH Kędzierzyn - Koźle 1 602 sp.2
27 Gorzkiewicz Bogdan Przywory 1 496 -
Kolejny 9 turniej odbędzie się 06.12.2019 r. (piątek) 17.30
KARCZMA " U BLAIKA " Nakło ul. Strzelecka 37 Gmina Tarnów Opolski