Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2024

Turniej nr 22    7.06.2024

M-e Nazwisko i Imię Sekcja I seria II seria Pkt
1 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 1367 947 2314
2 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 1045 1174 2219
3 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 602 1392 1994
4 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 962 869 1831
5 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 1167 543 1710
6 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 963 625 1588
7 Dudek Arkadiusz Nitron Krupski Młyn 731 852 1583
8 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 594 975 1569
9 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 658 884 1542
10 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna 1030 497 1527
11 Kempa Bogdan  KS Kuźnia Zawadzkie 743 775 1518
12 Stachowski Jerzy Lubliniec 660 782 1442
13 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 687 711 1398
14 Dybowski Leopold LZS Ligota Dolna 830 560 1390
15 Pilarski Edward Potępa 454 890 1344
16 Lubas Robert Nitron Krupski Młyn 406 916 1322
17 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 580 728 1308
18 Doleżych Marek Lubliniec 653 558 1211
19 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 1045 128 1173
20 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 150 934 1084
21 Mietelski Zdzisław Nitron Krupski Młyn 311 708 1019
22 Kiciński Jerzy Nitron Krupski Młyn 756 233 989
23 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 272 641 913
24 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 348 556 904
25 Kamiński Zbigniew Lubliniec 414 472 886
26 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 407 468 875
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2024
Po 22 turnieju 
M-e Nazwisko i Imię Sekcja il.tur. pkt +/-
1 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 22 36139 -
2 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna 22 34900 -
3 Kędzia Staniaław LZS Ligota Dolna 22 33322 aw.2
4 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 22 33303 sp.1
5 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 22 32548 sp.1
6 Dudek Arkadiusz Nitron Krupski Młyn 22 32224 aw.1
7 Kiciński Jerzy Nitron Krupski Młyn 22 31486 aw.1
8 Stachowski Jerzy Lubliniec 22 31356 aw.1
9 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 22 31356 aw.1
10 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 21 30905 sp.4
11 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 22 30017 -
12 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 22 29508 -
13 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 22 29394 -
14 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 22 28544 aw.1
15 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 22 27878 aw.1
16 Słociński Adam KSS Pawonków 20 27545 sp.2
17 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 22 27372 aw.1
18 Maroń Teofil Instalator Bytom 22 27085 sp.1
19 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 22 26072 aw.3
20 Kempa Bogdan  KS Kuźnia Zawadzkie 22 25988 aw.1
21 Mietelski Zdzisław Nitron Krupski Młyn 22 25933 sp.2
22 Lubas Robert Tarnowskie Góry 22 25854 aw.1
23 Doleżych Marek Lubliniec 22 25700 sp.3
24 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 22 23729 aw.2
25 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 21 23725 sp.1
26 Pilarski Bernard Koty 21 23264 sp.1
27 Dybowski Leopold LZS Ligota Dolna 14 20482 -
28 Pilarski Edward Potępa 16 17964 -
29 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 14 16131 -
30 Kamiński Zbigniew Lubliniec 15 14665 -
31 Tkacz Mariusz Żyłka 12 12159 -
32 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 5 7115 -
33 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 6 6382 -
34 Kaszuba Michał Ptakowice 3 4340 -
35 Gulba Marcin Instalator Bytom 2 3430 -
36 Jaworek Józef Nitron Krupski Młyn 3 3327 -
Turnieje odbywają się w świetlicy przy stadionie Nitronu Krupski Młyn
   Kolejny turniej: 14.06.2024  godz.17.30