WYKAZ KLUBÓWOPOLSKIEGO ZWIĄZKU SKATA - 2023 |
|
Sekcja 1 | |
nr ew.: | 05/044 |
klub/sekcja: | Klub Skata Karolinka Gogolin |
adres: | 47-320-Gogolin ul. Wygoda 39 |
prezes: | Józef Hadamek |
kontakt: | 668 573 732 |
e-mail: | |
turniej: | |
Sekcja 2 | |
nr ew.: | 05/002 |
klub/sekcja: | LZS LIGOTA DOLNA |
adres: | ul. Nowodworska 15, 46-200 Kluczbork |
prezes: | Andrzej Pianka |
kontakt: | 781015097 |
e-mail: | |
turniej: | poniedziałek 17.00 Lubliniec Restauracja |
SANTANA ul. Stelmacha | |
Sekcja 3 | |
nr ew.: | 05/006 |
klub/sekcja: | SKAT KOLONOWSKIE |
adres: | 47-111 Kolonowskie Haraszowskie 15 a |
prezes: | Deptała Leon |
kontakt: | 502921198 |
e-mail: | zygmunt.dzierzawa@p-r.com.pl |
turniej: | środa 17.30 Świetlica Stadion UNII |
Sekcja 4 | |
nr ew.: | 05/007 |
klub/sekcja: | LECH Kędzierzyn-Koźle |
adres: | Kędzierzyn-Kożle ul.Piotra Skargi 69/2 |
prezes: | Trzeciakowski Jerzy |
kontakt: | 600964155 |
e-mail: | Jerzy.tr@poczta.fm |
turniej: | |
Sekcja 5 | |
nr ew.: | 05/009 |
klub/sekcja: | DK STRZELEC Strzelce Opolskie |
adres: | 47-100 Strzelce Opolskie J.Rychla 4/11 |
prezes: | Skrzypczyk Franciszek |
kontakt: | 666399700 |
e-mail: | |
turniej: | |
Sekcja 6 | |
nr ew.: | 05/011 |
klub/sekcja: | RAMSCH Chrzowice |
adres: | 46-060 Zimnice Wielkie ul. Ogrodowa 5 |
prezes: | Cebula Leonard |
kontakt: | 697 - 110 - 255 |
e-mail: | kominkicebula@wp.pl |
turniej: | środa 17.30 Dom spotkań Żlinice |
ulica Jędrzejczyka | |
Sekcja 7 | |
nr ew.: | 05/012 |
klub/sekcja: | GOSiT Zawadzkie |
adres: | Zawadzkie Hala Sportowa ul. Opolska 25 |
prezes: | Świtała Franciszek |
kontakt: | 602 - 747 - 325 |
e-mail: | fswit@interia.pl |
turniej: | czwartek 17.30 Zawadzkie Hala Sportowa |
ulica Opolska 25 | |
Sekcja 8 | |
nr ew.: | 05/014 |
klub/sekcja: | NITRON Krupski Młyn |
adres: | 42-693 Krupski Młyn Kasprowicza 10/4 |
prezes: | Dubiel Zbigniew |
kontakt: | (32) 2848053 |
e-mail: | |
turniej: | piątek 17.30 Świetlica Stadion NITRON |
w Krupskim Młynie | |
Sekcja 9 | |
nr ew.: | 05/017 |
klub/sekcja: | LZS ZAWISZA- TURYSTA Stara Kuźnia |
adres: | 47-244 Dziergowice ul. Kozielska 6/2 |
prezes: | Piątek Marek |
kontakt: | 669 - 973 - 696 |
e-mail: | marekpk@o2.pl |
turniej: | |
Sekcja 10 | |
nr ew.: | 05/023 |
klub/sekcja: | VICTORIA-TRANZYT Chróścice |
adres: | Chróścice ul. Nad Ujściem 10 |
prezes: | Glied Joachim |
kontakt: | 609133642 |
e-mail: | jg.glied@poczta.onet.pl |
turniej: | |
Sekcja 11 | |
nr ew.: | 05/024 |
klub/sekcja: | LZS Leśnica |
adres: | 47-150 Leśnica ul. Goreckiego 7 |
prezes: | Gorzel Norbert |
kontakt: | 668 - 175 - 133 |
e-mail: | |
turniej: | piętek 17.00 Wysoka Dom Spotkań |
Sekcja 12 | |
nr ew.: | 05/033 |
klub/sekcja: | LZS Kujawy |
adres: | Zielina ul. Wygon 28 |
prezes: | Brynza Krystian |
kontakt: | 662352032 |
e-mail: | brynza28@o2.pl |
turniej: | niedziela 13.00 Dom Kultury w Kujawach |
ul. Prudnicka 35 | |
Sekcja 13 | |
nr ew.: | 05/034 |
klub/sekcja: | MAŁAPANEW Ozimek - Szczedrzyk |
adres: | Antoniów ul. Krótka 1 |
prezes: | Kowolik Herbert |
kontakt: | 691 - 757 - 530 |
e-mail: | skautsp@o2.pl |
turniej: | wtorek 17.00 Szczedrzyk Świetlica OSP |
Sekcja 14 | |
nr ew.: | 05/035 |
klub/sekcja: | LZS SWORNICA Czarnowąsy Opole |
adres: | 46-920 Czarnowąsy Opole ul. Wolności 98 |
prezes: | Bartyla Józef |
kontakt: | 607 - 381 - 646 |
e-mail: | pawelkiszka@op.pl |
turniej: | czwartek godz.17.30 Pawilon Sportowy |
ul.Jagiełły 2 a w Czarnowąsach - Opolu | |
Sekcja 15 | |
nr ew.: | 05/041 |
klub/sekcja: | KOMAX Borki Opole |
adres: | 45-920 Opole ul. Św.Jana 34 |
prezes: | Kodura Ireneusz |
kontakt: | 604 - 243 - 741 |
e-mail: | info@komax.com.pl |
turniej: | piątek 19.00 Borki -Opole ul. Pelargonii 12 |
dawna Szkoła Podstawowa | |
Sekcja 16 | |
nr ew.: | 05/043 |
klub/sekcja: | Klub Skata Sportowego Pawonków |
adres: | 42-772 Pawonków ul.Skrzydłowicka 5 |
prezes: | Kukowka Henryk |
kontakt: | 48 - 531 - 034 - 028 |
e-mail: | kukowkahenryk@gmail.com.pl |
turniej: | wtorek 17.30 Pawonków Świetlica OSP |