nr ew.: 05/035
   
klub/sekcja: LZS SWORNICA Czarnowąsy  Opole
adres: 46-920 Czarnowąsy Opole  ul. Wolności 98
prezes: Bartyla Józef
kontakt: 607 - 381 - 646
e-mail: pawelkiszka@op.pl
turniej: czwartek godz.17.30 Pawilon Sportowy
  ul.Jagiełły 2 a w Czarnowąsach - Opolu


CZŁONKOWIE KLUBU

1. Scześniok Ryszard 05/035/003 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1939-08-24
2. Bartyla Józef 05/035/005 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1948-04-21
3. Skrzipczyk Paweł 05/035/011 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1935-09-05
4. Pietrek Jerzy 05/035/012 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1949-04-11
5. Lakota Jerzy 05/035/015 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1951-12-13
6. Poczajewiec Jan 05/035/016 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1948-08-29
7. Kiszka Paweł 05/035/017 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1944-11-23
8. Gruszka Alfons 05/035/018 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1948-05-26
9. Gruszka Monika 05/035/019 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s- k 1951-04-05
10. Zmuda Hubert 05/035/021 SWORNICA Czarnowąsy - Opole m 1955-03-13
11. Malek Alfred 05/035/022 SWORNICA Czarnowąsy - Opole m 1970-09-03
12. Siedlecki Bronisław 05/035/024 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1952-09-25
13. Gładki Jan 05/035/025 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1946-05-26
14. Żurad Robert 05/035/028 SWORNICA Czarnowąsy - Opole m 1988-11-07
15. Madera Joachim 05/035/029 SWORNICA Czarnowąsy - Opole m 1959-08-09
16. Dzierzawa Jozef - Paul 05/035/030 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1948-07-11

 




 

    OTWARTE TURNIEJE SKATA 
LZS SWORNICA OPOLE - CZARNOWĄSY -  sezon 2023
Turniej    3   26.01.2023r.
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Dzierzawa Josef-Paul SWORNICA Opole - Czarnowąsy 1083 985 2068
2 Madera Joachim KOMAX Opole - Borki 1083 795 1878
3 Wieczorek Marcin KOMAX Opole - Borki 835 903 1738
4 Glied Joachim VICTORIA-TRANZYT Chróścice 864 860 1724
5 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 1100 623 1723
6 Gruszka Alfons SWORNICA Opole - Czarnowąsy 839 855 1694
7 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 664 951 1615
8 Gładki Jan SWORNICA Opole - Czarnowąsy 720 799 1519
9 Scześniok Ryszard Opole - Czarnowąsy 1113 406 1519
10 Jończyk Franciszek MAŁAPANEW Ozimek - Szczedrzyk 829 654 1483
11 Kandzia Lidia  KOMAX Opole - Borki 729 732 1461
12 Siedlecki Bronisław VICTORIA-TRANZYT Chróścice 737 599 1336
13 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 611 660 1271
14 Kiszka Paweł KOMAX Opole - Borki 559 695 1254
15 Sklorz Roman KOMAX Opole - Borki 462 783 1245
16 Pietrek Jerzy SWORNICA Opole - Czarnowąsy 611 616 1227
17 Kesner Waldemar SWORNICA Opole - Czarnowąsy 507 648 1155
18 Gruszka Monika SWORNICA Opole - Czarnowąsy 257 566 823
19 Koik Henryk SWORNICA Opole - Czarnowąsy 245 412 657
20 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole - Czarnowąsy 68 186 254

 

   OTWARTE TURNIEJE SKATA 
  LZS SWORNICA OPOLE - CZARNOWĄSY
Klasyfikacja po  3  turniejach - sezon 2023
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt aw-sp
1 Glied Joachim VICTORIA-TRANZYT Chróścice 3 4984 aw.2
2 Kiszka Paweł KOMAX Opole - Borki 3 4826 sp.1
3 Wieczorek Marcin KOMAX Opole - Borki 3 4637 aw.4
4 Kandzia Lidia  KOMAX Opole - Borki 3 4565 aw.1
5 Siedlecki Bronisław VICTORIA-TRANZYT Chróścice 3 4548 sp.1
6 Dzierzawa Josef-Paul SWORNICA Opole - Czarnowąsy 3 4460 aw.5
7 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 3 4325 aw.1
8 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 3 4197 sp.2
9 Gruszka Alfons SWORNICA Opole - Czarnowąsy 3 3854 aw.3
10 Pietrek Jerzy SWORNICA Opole - Czarnowąsy 3 3736 sp.1
11 Gładki Jan SWORNICA Opole - Czarnowąsy 3 3476 aw.2
12 Bauman Józef Chróścina 2 3430 sp.10
13 Kesner Waldemar SWORNICA Opole - Czarnowąsy 3 2797 aw.2
14 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole - Czarnowąsy 3 2707 sp.4
15 Gruszka Monika SWORNICA Opole - Czarnowąsy 3 2627 sp.1
16 Koik Henryk SWORNICA Opole - Czarnowąsy 3 2169 -
17 Madera Joachim KOMAX Opole - Borki 1 1876 aw.1
18 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 1 1723 aw.1
19 Scześniok Ryszard Opole - Czarnowąsy 1 1519 aw.1
20 Jończyk Franciszek MAŁAPANEW Ozimek - Szczedrzyk 1 1483 aw.1
21 Lisek Teodor KOMAX Opole - Borki 1 1320 sp.4
22 Sklorz Roman KOMAX Opole - Borki 1 1245 -

 

Turnieje rozgrywane są w Opolu - Czarnowąsach w Pawilonie Sportowym 
ul. Jagiełły 2a.  Kolejny 4  turniej  02.02.2023r. ( czwartek ) 17.30
    Planowane 20 turniejów. Do klasyfikacji końcowej zaliczanych będzie 17