nr ew.: 05/035
   
klub/sekcja: LZS SWORNICA Czarnowąsy  Opole
adres: 46-920 Czarnowąsy Opole  ul. Wolności 98
prezes: Bartyla Józef
kontakt: 607 - 381 - 646
e-mail: pawelkiszka@op.pl
turniej: czwartek godz.17.30 Pawilon Sportowy
  ul.Jagiełły 2 a w Czarnowąsach - Opolu


CZŁONKOWIE KLUBU

1. Scześniok Ryszard 05/035/003 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1939-08-24
2. Bartyla Józef 05/035/005 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1948-04-21
3. Skrzipczyk Paweł 05/035/011 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1935-09-05
4. Pietrek Jerzy 05/035/012 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1949-04-11
5. Lakota Jerzy 05/035/015 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1951-12-13
6. Poczajewiec Jan 05/035/016 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1948-08-29
7. Kiszka Paweł 05/035/017 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1944-11-23
8. Gruszka Alfons 05/035/018 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1948-05-26
9. Gruszka Monika 05/035/019 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s- k 1951-04-05
10. Zmuda Hubert 05/035/021 SWORNICA Czarnowąsy - Opole m 1955-03-13
11. Malek Alfred 05/035/022 SWORNICA Czarnowąsy - Opole m 1970-09-03
12. Siedlecki Bronisław 05/035/024 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1952-09-25
13. Gładki Jan 05/035/025 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1946-05-26
14. Żurad Robert 05/035/028 SWORNICA Czarnowąsy - Opole m 1988-11-07
15. Madera Joachim 05/035/029 SWORNICA Czarnowąsy - Opole m 1959-08-09
16. Dzierzawa Jozef - Paul 05/035/030 SWORNICA Czarnowąsy - Opole s 1948-07-11

 



OTWARTE TURNIEJE SKATA
LZS SWORNICA OPOLE – CZARNOWĄSY
Turniej nr 10 05.03.2020 r.
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Wotzka Leonhard Ramsch Chrzowice 1120 954 2074
2 Siedlecki Bronisław Victoria-Tranzyt-Chróścice 1043 884 1927
3 Zmuda Hubert Ramsch Chrzowice 995 924 1919
4 Kesner Waldemar Swornica Czarnowąsy 576 1276 1852
5 Wieczorek Marcin Komax Borki-Opole 1077 675 1752
6 Polh Bernard Przywory 894 679 1573
7 Gruszka Alfonks Swornica Czarnowąsy 998 573 1571
8 Kodura Ireneusz Komax Borki-Opole 747 767 1514
9 Długosz Artur Kotórz Mały 940 508 1448
10 Pietrek Jerzy Swornica Czarnowąsy 491 802 1293
11 Skrzipczyk Paweł Swornica Czarnowąsy 958 302 1260
12 Dzierzawa Jozef-Paul Swornica Czarnowąsy 1016 241 1257
13 Malek Alfred Ramsch Chrzowice 816 413 1229
14 Gruszka Monika Swornica Czarnowąsy 440 726 1166
15 Dras Gothard Ludwig Komax Borki-Opole 193 883 1076
16 Cebula Leonard Ramsch Chrzowice 441 628 1069
17 Wanat Edward Komax Borki-Opole -145 1071 926
18 Jeziorek Józef Popielów 416 505 921
19 Scześniok Ryszard Swornica Czarnowąsy -98 823 725
20 Jończyk Franciszek Komax Borki-Opole 183 505 688
21 Gladki Jan Swornica Czarnowąsy 323 110 433
OTWARTE TURNIEJE SKATA
LZS SWORNICA OPOLE – CZARNOWĄSY
Klasyfikacja po 10 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Siedlecki Bronisław Victoria-Tranzyt-Chróścice 10 16236 -
2 Zmuda Hubert Ramsch Chrzowice 9 15852 -
3 Dzierzawa Josef Paul Swornica Czarnowąsy 10 14813 aw.1
4 Gruszka Alfonks Swornica Czarnowąsy 10 14664 aw.1
5 Wanat Edward Komax Borki-Opole 10 14601 sp.2
6 Wotzka Leonhard Ramsch Chrzowice 10 13072 aw.4
7 Wieczorek Marcin Komax Borki-Opole 8 12893 aw.1
8 Scześniok Ryszard Swornica Czarnowąsy 10 12865 sp.2
9 Pohl Bernard Przywory 9 12810 sp.2
10 Skrzipczyk Paweł Swornica Czarnowąsy 10 12274 sp.1
11 Malek Alfred Ramsch Chrzowice 9 11846 aw.2
12 Glied Joachim Victoria-Tranzyt-Chróścice 7 10732 sp.1
13 Ressel Bernard Popielów 8 10712 sp.1
14 Jończyk Franciszek Komax Borki-Opole 9 10705 -
15 Gladki Jan Swornica Czarnowąsy 9 10435 -
16 Dras Gothard Ludwig Komax Borki-Opole 9 10017 aw.1
17 Pietrek Jerzy Swornica Czarnowąsy 9 9887 aw.2
18 Jeziorek Józef Popielów 7 9798 -
19 Długosz Artur Kotórz Mały 9 9571 -
20 Kiszka Paweł Komax Borki-Opole 8 9335 sp.5
21 Kesner Waldemar Swornica Czarnowąsy 8 9151 aw.1
22 Cebula Leonard Ramsch Chrzowice 6 8117 sp.2
23 Gruszka Monika Swornica Czarnowąsy 6 8015 aw.2
24 Sojka Zbigniew Ramsch Chrzowice 5 7618 sp.3
25 Żurad Mariusz Dębska Kużnia 6 7186 sp.2
26 Kodura Ireneusz Komax Borki-Opole 5 7012 -
27 Sklorz Roman Komax Borki-Opole 3 4688 -
28 Bauman Józef Chrościna Opolska 4 4464 -
29 Długosz Piotr-Paweł Komax Borki-Opole 3 4224 -
30 Matuszek Jerzy Lech Kędzierzyn-Kożle 2 2418 -
31 Wieja Piotr Lech Kędzierzyn-Kożle 2 2092 -
32 Szymainda Józef Chrościna Opolska 2 1835 -
33 Bieniek Jerzy Victoria-Tranzyt-Chróścice 1 1419 -
34 Żurad Adam Dębska Kużnia 1 1268 -
35 Kandzia Lidia Komax Borki-Opole 1 1240 -
36 Żurad Robert Lędziny 1 487 -
Turnieje rozgrywane są w Czarnowąsach - Opole w Pawilonie Sportowym
ul. Jagiełły 2a Kolejny turniej 12.03.2020. r. (czwartek) godz. 17.30
Planowane 16 turniejów. Do klasyfikacji zaliczanych będzie 13.