nr ew.: 05/043
   
klub/sekcja: Klub Skata Sportowego Pawonków
adres: 42-772 Pawonków ul.Skrzydłowicka 5
prezes: Kukowka Henryk
kontakt: 48 - 531 - 034 - 028
e-mail: kukowkahenryk@gmail.com.pl
turniej: wtorek 17.30 Pawonków Świetlica OSP

CZŁONKOWIE KLUBU

1. Bunar Kazimierz 05/043/001 KSS Pawonków m 1956-12-11
2. Grohs Paweł 05/043/002 KSS Pawonków s 1948-04-24
3. Manczyk Piotr 05/043/003 KSS Pawonków s 1950-09-05
4. Ball Józef 05/043/004 KSS Pawonków s 1943-08-05
5. Koza Bogusław 05/043/005 KSS Pawonków m 1957-11-25
6. Kasperski Mieczysław 05/043/006 KSS Pawonków m 1956-01-31
7. Słociński Adam 05/043/007 KSS Pawonków s 1946-03-24
8. Śleziona Andrzej 05/043/008 KSS Pawonków m 1974-03-17


 




 

XIX Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2022/23
Turniej nr  21  24.01.2023
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 923 1289 2212
2 Kuźniak Przemysław LZS Ligota Dolna 937 1101 2038
3 Krawczyk Ryszard LZS Ligota Dolna 820 1118 1938
4 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 630 1206 1836
5 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 853 917 1770
6 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 778 948 1726
7 Deptała Leon Skat Kolonowskie 795 889 1684
8 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 658 974 1632
9 Siekiera Jacek Skrzydłowice 1083 469 1552
10 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 474 1041 1515
11 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 752 718 1470
12 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 895 551 1446
13 Więcek Jan  MDK Kalety 962 461 1423
14 Kukowka Henryk KSS Pawonków 619 788 1407
15 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna 268 1125 1393
16 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 862 500 1362
17 Machoń Jarosław LZS Ligota Dolna 678 604 1282
18 Koza Bogdan KSS Pawonków 596 664 1260
19 Maroń Teofil Instalator Bytom 538 636 1174
20 Słociński Adam KSS Pawonków 731 375 1106
21 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 233 770 1003
22 Brand Roman LZS Ligota Dolna 425 567 992
23 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 650 204 854
24 Urbańczyk Ewald KS Kuźnia Zawadzkie 400 373 773
25 Kowalczyk Bogusław LZS Ligota Dolna 4 736 740
26 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 548 117 665
XIX Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2022/23
Klasyfikacja po 21 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Brand Roman LZS Ligota Dolna 21 33365 -
2 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 20 33196 aw.1
3 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 21 32228 aw.1
4 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 19 31929 sp.2
5 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna 19 31332 aw.1
6 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 21 31040 aw.1
7 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 21 30942 sp.2
8 Więcek Jan  MDK Kalety 20 30656 -
9 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 21 30460 -
10 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 20 29774 aw.1
11 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 21 29741 sp.2
12 Deptała Leon Skat Kolonowskie 21 29712 -
13 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 21 27558 -
14 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 20 27538 -
15 Kukowka Henryk KSS Pawonków 21 27438 -
16 Machoń Jarosław LZS Ligota Dolna 18 26553 -
17 Urbańczyk Ewald KS Kuźnia Zawadzkie 20 26496 -
18 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 21 26014 -
19 Słociński Adam KSS Pawonków 18 25009 -
20 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 18 22473 -
21 Krawczyk Ryszard LZS Ligota Dolna 19 22197 aw.1
22 Koza Bogdan KSS Pawonków 19 21752 sp.1
23 Kuźniak Przemysław LZS Ligota Dolna 11 20026 aw.1
24 Kowalczyk Bogusław LZS Ligota Dolna 16 19397 sp.1
25 Wyszkowski Marek DK Strzelec Strzelce Op. 11 17747 -
26 Trzepiżur Krzysztof Gwoździany 13 12188 -
27 Cytera Henryk DK Strzelec Strzelce Op. 7 7835 -
28 Siekiera Jacek Skrzydłowice 4 6114 -
29 Bryła Artur LZS Ligota Dolna 3 4317 -
30 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 2 4173 -
31 Maroń Teofil Instalator Bytom 3 3857 aw.2
32 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 2 3440 sp.1
33 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 3 3436 aw.2
34 Biela Maksymilian Skrzydłowice 3 3098 sp.2
35 Kamiński Zbigniew Lubliniec 2 2631 sp.1
36 Doleżych Marek Lubliniec 1 1745 -
37 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 1 1684 -
38 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 1 1586 -
39 Juściński Zenon Pawonków 2 1511 -
40 Myśliński Henryk Lubliniec 1 1132 -
41 Mrugała Norbert Gwoździany 1 1115 -
42 Kraka Martin Skat Kolonowskie 1 969 -
43 Daniel Patryk Babienica 1 912 -
44 Grohs Paweł KSS Pawonków 1 714 -
Kolejny  turniej we wtorek 31.01.2023 r. godz. 17.30
Świetlica OSP Pawonków ul. Skrzydłowicka