nr ew.: 05/043
   
klub/sekcja: Klub Skata Sportowego Pawonków
adres: 42-772 Pawonków ul.Skrzydłowicka 5
prezes: Kukowka Henryk
kontakt: 48 - 531 - 034 - 028
e-mail: kukowkahenryk@gmail.com.pl
turniej: wtorek 17.30 Pawonków Świetlica OSP

CZŁONKOWIE KLUBU

1. Bunar Kazimierz 05/043/001 KSS Pawonków m 1956-12-11
2. Grohs Paweł 05/043/002 KSS Pawonków s 1948-04-24
3. Manczyk Piotr 05/043/003 KSS Pawonków s 1950-09-05
4. Ball Józef 05/043/004 KSS Pawonków s 1943-08-05
5. Koza Bogusław 05/043/005 KSS Pawonków m 1957-11-25
6. Kasperski Mieczysław 05/043/006 KSS Pawonków m 1956-01-31
7. Słociński Adam 05/043/007 KSS Pawonków s 1946-03-24
8. Śleziona Andrzej 05/043/008 KSS Pawonków m 1974-03-17


 



XVI Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2019-2020
Turniej nr 8 19.11.2019
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Koziorowski Marian KS SKAT-LUB Kochcice 1015 924 1939
2 Bryła Artur KS SKAT-LUB Kochcice 1275 627 1902
3 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 1000 682 1682
4 Doleżych Marek Lubliniec 1137 491 1628
5 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 708 887 1595
6 Bunar Kazimierz KSS Pawonków 900 692 1592
7 Słocińdki Adam Lubliniec 629 954 1583
8 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 854 712 1566
9 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 701 814 1515
10 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 859 642 1501
11 Kukowka Henryk LZS Ligota Dolna 500 1000 1500
12 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 862 621 1483
13 Siekiera Jacek Pawonków 786 687 1473
14 Skubała Roman KS SKAT-LUB Kochcice 351 1112 1463
15 Kędzia Stanisław KS SKAT-LUB Kochcice 666 657 1323
16 Brand Roman LZS Ligota Dolna 740 534 1274
17 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 909 362 1271
18 Kowalczyk Bogusław LZS Ligota Dolna 706 556 1262
19 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 660 518 1178
20 Szimber Andrzej KS SKAT-LUB Kochcice 200 967 1167
21 Grohs Paweł KSS Pawonków 599 532 1131
22 Koza Bogdan KSS Pawonków 674 457 1131
23 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 474 606 1080
24 Koziorowski Piotr KS SKAT-LUB Kochcice 682 338 1020
25 Respondek Jan KSS Pawonków 604 277 881
26 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 567 109 676
27 Biela Maksymilian Skrzydłowice -2 535 533
XVI Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2019-2020
Klasyfikacja po 8 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Koziorowski Piotr KS SKAT-LUB Kochcice 8 13881 -
2 Brand Roman LZS Ligota Dolna 8 13147 aw.1
3 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 8 12776 sp.1
4 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie 8 12307 -
5 Koziorowski Marian KS SKAT-LUB Kochcice 8 11890 aw.2
6 Kędzia Stanisław KS SKAT-LUB Kochcice 8 11774 sp.1
7 Skubała Roman KS SKAT-LUB Kochcice 8 11749 sp.1
8 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 8 11229 -
9 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 8 11133 aw.1
10 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 8 10859 aw.3
11 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna 8 10761 sp.2
12 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 8 10637 -
13 Słocińdki Adam Lubliniec 7 10524 aw.2
14 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 8 9830 aw.2
15 Biela Maksymilian Skrzydłowice 6 9822 sp.1
16 Grohs Paweł KSS Pawonków 8 9768 aw.1
17 Kukowka Henryk LZS Ligota Dolna 8 9674 aw.1
18 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie 6 9663 aw.1
19 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 7 9512 aw.2
20 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 5 9427 sp.9
21 Szimber Andrzej KS SKAT-LUB Kochcice 7 9203 sp.1
22 Kowalczyk Bogusław LZS Ligota Dolna 8 8911 -
23 Bunar Kazimierz KSS Pawonków 8 8546 aw.1
24 Koza Bogdan KSS Pawonków 7 8363 sp.1
25 Mańczyk Piotr KSS Pawonków 6 6879 -
26 Siekiera Jacek Pawonków 4 6130 aw.1
27 Doleżych Marek Lubliniec 4 5378 aw.1
28 Bal Józef Lubliniec 5 4806 sp.2
29 Respondek Jan KSS Pawonków 3 4081 -
30 Bryła Artur KS SKAT-LUB Kochcice 2 4049 aw.2
31 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 2 2535 sp.1
32 Mrugała Norbert Gwoździeny 2 2344 sp.1
33 Trzepizur Krzysztof Gwoździany 2 1708 -
34 Brysch Reninhold GOSiT Zawadzkie 1 987 -
Kolejny turniej 26.11.2019 r. o godz. 17.30
Pawonków Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej