nr ew.: 05/043
   
klub/sekcja: Klub Skata Sportowego Pawonków
adres: 42-772 Pawonków ul.Skrzydłowicka 5
prezes: Kukowka Henryk
kontakt: 48 - 531 - 034 - 028
e-mail: kukowkahenryk@gmail.com.pl
turniej: wtorek 17.30 Pawonków Świetlica OSP

CZŁONKOWIE KLUBU

1. Bunar Kazimierz 05/043/001 KSS Pawonków s 1956-12-11
2. Grohs Paweł 05/043/002 KSS Pawonków s 1948-04-24
3. Manczyk Piotr 05/043/003 KSS Pawonków s 1950-09-05
4. Koza Bogusław 05/043/005 KSS Pawonków s 1957-11-25
5. Słociński Adam 05/043/007 KSS Pawonków s 1946-03-24
6. Poremba Henryk 05/043/009 KSS Pawonków m 1974-03-17
7. Kukowka Henryk 05/043/010 KSS Pawonków m 1960-03-03
8. Doleżych Zygmunt 05/043/012 KSS Pawonków s 1955-02-12
9. Lasota Edward 05/043/014 KSS Pawonków s 1950-04-27


 



XX Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2023/24
Turniej nr  23  20.02.2024
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 1411 1111 2522
2 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna 1128 1023 2151
3 Murgot Sławomir LZS Ligota Dolna 1025 1050 2075
4 Schindler Rudolf LZS Ligota Dolna 816 1107 1923
5 Machoń Jarosław LZS Ligota Dolna 924 784 1708
6 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 445 1195 1640
7 Doleżych Marek Lubliniec 860 776 1636
8 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 663 968 1631
9 Kowalczyk Bogusław LZS Ligota Dolna 792 741 1533
10 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 650 868 1518
11 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 890 613 1503
12 Siekiera Jacek Pawonków 693 772 1465
13 Marchewka Zygmunt Rusinowice 821 626 1447
14 Deptała Leon Skat Kolonowskie 1122 234 1356
15 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 307 973 1280
16 Kempa Bogdan KS Kuźnia Zawadzkie 415 849 1264
17 Urbańczyk Ewald KS Kuźnia Zawadzkie 362 867 1229
18 Kukowka Henryk KSS Pawonków 666 544 1210
19 Kurzac Łukasz Rusinowice 550 641 1191
20 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 518 663 1181
21 Koza Bogdan KSS Pawonków 488 680 1168
22 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 752 369 1121
23 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 443 640 1083
24 Brand Roman LZS Ligota Dolna 434 568 1002
25 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 648 286 934
26 Słociński Adam KSS Pawonków 843 26 869
27 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 106 574 680
28 Jędruś Łukasz Rusinowice 382 266 648
29 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 232 322 554
XX Memoriał im. Józefa Jerominka sezon 2023/24
Klasyfikacja po 23 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 23 39277 -
2 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 22 37460 -
3 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 23 35416 -
4 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 22 34563 -
5 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 23 34455 aw.1
6 Deptała Leon Skat Kolonowskie 23 34231 sp.1
7 Machoń Jarosław LZS Ligota Dolna 23 32914 -
8 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna 22 32835 aw.1
9 Brand Roman LZS Ligota Dolna 21 32399 sp.1
10 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 23 31628 aw.1
11 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 23 31260 sp.1
12 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 22 30907 -
13 Słociński Adam KSS Pawonków 22 30032 -
14 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 23 27923 -
15 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 23 27795 aw.1
16 Urbańczyk Ewald KS Kuźnia Zawadzkie 21 27281 sp.1
17 Kukowka Henryk KSS Pawonków 22 26285 -
18 Kowalczyk Bogusław LZS Ligota Dolna 21 25100 aw.2
19 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 22 24377 -
20 Kuźniak Przemysław LZS Ligota Dolna 15 23236 sp.2
21 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 13 23038 aw.2
22 Koza Bogdan KSS Pawonków 22 22801 sp.1
23 Więcek Jan  MDK Kalety 17 21139 sp.1
24 Kempa Bogdan KS Kuźnia Zawadzkie 16 21016 -
25 Wyszkowski Marek DK Strzelec Strzelce Op. 7 11021 -
26 Siekiera Jacek Pawonków 6 9275 -
27 Schindler Rudolf LZS Ligota Dolna 6 8883 aw.2
28 Kurzac Łukasz Rusinowice 6 8413 -
29 Doleżych Marek Lubliniec 5 8016 sp.2
30 Jędruś Łukasz Rusinowice 5 6640 aw.1
31 Murgot Sławomir LZS Ligota Dolna 4 6368 aw.2
32 Grohs Paweł KSS Pawonków 4 4986 sp.2
33 Maroń Teofil Instalator Bytom 3 4328 sp.1
34 Marchewka Zygmunt Rusinowice 2 3182 aw.4
35 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 2 2878 sp.1
36 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 2 2416 sp.1
37 Kamiński Zbigniew Lubliniec 2 2089 sp.1
38 Czaja Johannes Bremen 1 2075 sp.1
39 Hartwig Karl Bremen 1 1316 -
40 Knopik Robert Opole` 1 1268 -
41 Cytera Henryk DK Strzelec Strzelce Op. 1 1262 -
42 Pilarski Bernard Koty 1 1146 -
43 Baron Marek Rusinowice 1 803 -
Kolejny  turniej we wtorek 27.02.2024 r. godz. 17.30
Świetlica OSP Pawonków ul. Skrzydłowicka