CZŁONKOWIE KLUBU

nr ew.: 05/024
   
klub/sekcja: LZS Leśnica
adres: 47-150 Leśnica ul. Goreckiego 7
prezes: Gorzel Norbert
kontakt: 668 - 175 - 133
e-mail:  
turniej: piętek 17.00 Wysoka Dom Spotkań

Członkowie

1. Cepko Zygmunt 05/024/001 LZS Leśnica m 1959-07-17
2. Wojtala Alfred 05/024/008 LZS Leśnica m 1964-10-20
3. Gorzel Norbert 05/024/012 LZS Leśnica m 1969-03-27
4. Cichoń Mariusz 05/024/013 LZS Leśnica m 1971-10-13
5. Skowronek Edward 05/024/014 LZS Leśnica s 1954-12-05

 



ZIMOWY CYKL TURNIEJÓW SKATA
O PUCHAR STAROSTY STRZELECKIEGO
Turniej nr 7 w dniu 23.02.2024 r.
M-ce Nazwisko, imię Miejscowość 1 Seria 2 Seria 3 Seria Wynik
1. Rączkowski Mieczysław Kędzierzyn-Koźle 591 696 900 2187
2. Gorzel Norbert Leśnica 824 751 504 2079
3. Socha Bernard Wysoka 758 627 549 1934
4. Malkusz Krzysztof Odrowąż 458 778 646 1882
5. Bloch Adrian Kadłubiec 432 857 583 1872
6. Bula Mariusz Kadłubiec 956 573 292 1821
7. Malkusz Piotr Zdzieszowice 462 547 618 1627
8. Sappok Raphael Odrowąż 441 615 566 1622
9. Wieja Piotr Gogolin 478 570 547 1595
10. Czerepak Bolesław Stara Kuźnia 499 645 422 1566
11. Biernacki Zdzisław Kędzierzyn-Koźle 704 61 792 1557
12. Stanulla Jerzy Strzelce Opolskie 65 550 880 1495
13. Trzeciakowski Jerzy Kędzierzyn-Koźle 586 630 273 1489
14. Jońca Jan Zdzieszowice 413 702 327 1442
15. Jarosz Joachim Gogolin 732 391 285 1408
16. Pietruszka Henryk Zdzieszowice 486 268 607 1361
17. Farana Andrzej Gogolin 220 549 562 1331
18. Wojtala Alfred Wysoka 223 828 254 1305
19. Kauf Ryszard Zdzieszowice 408 544 339 1291
20. Cebula Leonard Zimnice Wielkie 332 631 311 1274
21. Mitko Antoni Obrowiec 506 202 522 1230
22. Larysz Józef Wierzch 360 635 230 1225
23. Kurzeja Kazimierz Wysoka 393 450 367 1210
24. Szymura Piotr Brzeźce 424 306 263 993
25. Cepko Zygmunt Zdzieszowice 714 237 -116 835
26. Skowronek Edward Wysoka 288 242 255 785
27. Cichoń Mariusz Sieroniowice 164 -209 645 600
28. Wacław Bernard Zdzieszowice 54 155 332 541
29. Goncerzewicz Roman Kędzierzyn-Koźle 353 125 -42 436
30. Walczyk Krzysztof Przechód 234 250 -64 420
ZIMOWY CYKL TURNIEJÓW SKATA O PUCHAR STAROSTY STRZELECKIEGO
Klasyfikacja generalna po 7 turniejach
M-ce Nazwisko, imię Miejscowość Ilość tur. Wynik
1. Gorzel Norbert Leśnica 6 11537
2. Trzeciakowski Jerzy Kędzierzyn-Koźle 7 11224
3. Farana Andrzej Gogolin 7 10778
4. Malkusz Krzysztof Odrowąż 7 10296
5. Jońca Jan Zdzieszowice 7 9725
6. Cepko Zygmunt Zdzieszowice 7 9715
7. Wojtala Alfred Wysoka 7 9680
8. Jarosz Joachim Gogolin 7 9102
9. Socha Bernard Wysoka 6 9078
10. Cichoń Mariusz Sieroniowice 6 9050
11. Kauf Ryszard Zdzieszowice 7 9032
12. Bloch Adrian Kadłubiec 7 8880
13. Czerepak Bolesław Stara Kuźnia 7 8880
14. Malkusz Piotr Zdzieszowice 7 8876
15. Kosubek Janusz Kędzierzyn-Koźle 5 8849
16. Walczyk Krzysztof Przechód 7 8702
17. Skowronek Edward Wysoka 7 8246
18. Biernacki Zdzisław Kędzierzyn-Koźle 7 8058
19. Mitko Antoni Obrowiec 7 7574
20. Stanulla Jerzy Strzelce Opolskie 6 7506
21. Szymura Piotr Brzeźce 7 7271
22. Cebula Leonard Zimnice Wielkie 5 7242
23. Larysz Józef Wierzch 5 6477
24. Witkowski Tadeusz Nakło 6 6475
25. Goncerzewicz Roman Kędzierzyn-Koźle 6 6135
26. Kurzeja Kazimierz Wysoka 5 6132
27. Pietruszka Henryk Zdzieszowice 4 6091
28. Rączkowski Mieczysław Kędzierzyn-Koźle 4 6026
29. Sappok Raphael Odrowąż 7 5734
30. Wieja Piotr Gogolin 4 5554
31. Bula Mariusz Kadłubiec 3 5194
32. Plachetka Klaudiusz Zdzieszowice 4 4805
33. Wacław Bernard Zdzieszowice 5 4799
34. Pluta Jerzy Zdzieszowice 4 4489
35. Mateja Arnold Kadłubiec 3 3809
36. Loga Krystian Dąbrówka Górna 2 3405
37. Hadaschik Rajnhard Leśnica 3 3242
38. Hadamek Józef Krapkowice 2 2781
39. Wiebusch Hermann Zdzieszowice 3 2707
40. Gabor Gerhard Gogolin 2 2375
41. Kiszka Paweł Opole 1 1887
42. Dudek Jan Stradunia 1 1630
43. Niestroj Arnold Stradunia 1 1630
44. Dudek Hubert Strzelce Opolskie 1 1527
45. Burczyk Andrzej Gdynia 1 1495
46. Kandzia Lidia Opole 1 1336
47. Wilczek Piotr Stradunia 1 1046
48. Czaja Krystian Warłów 1 177