Opolski Związek Skata: Skat > Sekcje - turnieje > LZS Leśnica > Wyniki > Wysoka WIOSENNO-LETNI CYKL Turniej 3
WIOSENNO-LETNI CYKL TURNIEJÓW SKATA W WYSOKIEJ
Turniej nr 3 w dniu 22.06.2024 r.
M-ce Kod Nazwisko, imię Miejscowość 1 Seria 2 Seria 3 Seria Wynik
1. 44 Cebula Leonard Zimnice Wielkie 669 736 806 2211
2. 30 Trzeciakowski Jerzy Kędzierzyn-Koźle 650 685 837 2172
3. 17 Kosubek Janusz Kędzierzyn-Koźle 991 414 587 1992
4. 26 Stanulla Jerzy Strzelce Opolskie 694 515 667 1876
5. 10 Jarosz Joachim Gogolin 517 784 515 1816
6. 20 Malkusz Piotr Zdzieszowice 511 527 760 1798
7. 8 Goncerzewicz Roman Kędzierzyn-Koźle 362 440 971 1773
8. 35 Hadamek Józef Krapkowice 90 785 879 1754
9. 7 Farana Andrzej Gogolin 523 521 650 1694
10. 43 Jorgel Józef Leśnica 682 435 552 1669
11. 29 Świtała Franciszek Zawadzkie 240 554 862 1656
12. 4 Cepko Zygmunt Zdzieszowice 380 602 655 1637
13. 41 Witkowski Tadeusz Nakło 680 360 519 1559
14. 42 Lemke Piotr Leśnica 487 588 406 1481
15. 32 Wiebusch Hermann Zdzieszowice 602 514 328 1444
16. 15 Kern Erhard Głogówek 655 330 444 1429
17. 9 Gorzel Norbert Leśnica 633 703 54 1390
18. 27 Szymura Piotr Brzeźce 196 683 454 1333
19. 38 Wacław Bernard Zdzieszowice 674 254 396 1324
20. 39 Pietruszka Henryk Zdzieszowice 580 227 506 1313
21. 28 Świtała Antoni Piotrówka 352 546 356 1254
22. 33 Wojtala Alfred Wysoka 317 583 338 1238
23. 25 Socha Bernard Wysoka 332 333 534 1199
24. 22 Rączkowski Mieczysław Kędzierzyn-Koźle 318 419 344 1081
25. 12 Jońca Jan Zdzieszowice 316 341 422 1079
26. 5 Cichoń Mariusz Sieroniowice 530 306 197 1033
27. 24 Skowronek Edward Wysoka 317 304 339 960
28. 13 Jurkowski Henryk Głogówek 483 123 332 938
29. 31 Walczyk Krzysztof Przechód 312 188 272 772
30. 21 Pluta Jerzy Zdzieszowice 188 117 444 749
31. 40 Hadaschik Rajnhard Leśnica 472 124 148 744
32. 18 Kurzeja Kazimierz Wysoka 229 121 374 724
33. 6 Czerepach Bolesław Stara Kuźnia 297 447 -220 524
WIOSENNO-LETNI CYKL TURNIEJÓW SKATA W WYSOKIEJ -
KLASYFIKACJA GENERALNA PO 3 TURNIEJACH 
M-ce Kod Nazwisko, imię Miejscowość Iloś tur. Wynik końcowy 1 tur. 2 tur. 3 tur.
1. 30 Trzeciakowski Jerzy Kędzierzyn-Koźle 3 6021 1880 1969 2172
2. 26 Stanulla Jerzy Strzelce Opolskie 3 5262 2117 1269 1876
3. 12 Jońca Jan Zdzieszowice 3 5033 2013 1941 1079
4. 29 Świtała Franciszek Zawadzkie 3 4879 1196 2027 1656
5. 20 Malkusz Piotr Zdzieszowice 3 4741 1377 1566 1798
6. 4 Cepko Zygmunt Zdzieszowice 3 4563 1516 1410 1637
7. 22 Rączkowski Mieczysław Kędzierzyn-Koźle 3 4537 1992 1464 1081
8. 5 Cichoń Mariusz Sieroniowice 3 4456 1735 1688 1033
9. 17 Kosubek Janusz Kędzierzyn-Koźle 3 4453 1705 756 1992
10. 28 Świtała Antoni Piotrówka 3 4429 1760 1415 1254
11. 6 Czerepach Bolesław Stara Kuźnia 3 4405 1963 1918 524
12. 24 Skowronek Edward Wysoka 3 4032 1283 1789 960
13. 10 Jarosz Joachim Gogolin 3 3770 375 1579 1816
14. 7 Farana Andrzej Gogolin 2 3659 1965 1694
15. 32 Wiebusch Hermann Zdzieszowice 3 3621 1048 1129 1444
16. 18 Kurzeja Kazimierz Wysoka 3 3522 1098 1700 724
17. 21 Pluta Jerzy Zdzieszowice 3 3516 1217 1550 749
18. 1 Biernacki Zdzisław Kędzierzyn-Koźle 2 3443 1450 1993
19. 35 Hadamek Józef Krapkowice 2 3330 1576 1754
20. 8 Goncerzewicz Roman Kędzierzyn-Koźle 2 3292 1519 1773
21. 33 Wojtala Alfred Wysoka 3 3151 893 1020 1238
22. 27 Szymura Piotr Brzeźce 3 3130 528 1269 1333
23. 9 Gorzel Norbert Leśnica 3 3026 941 695 1390
24. 13 Jurkowski Henryk Głogówek 3 2857 821 1098 938
25. 25 Socha Bernard Wysoka 2 2834 1635 1199
26. 15 Kern Erhard Głogówek 3 2579 896 254 1429
27. 19 Malkusz Krzysztof Odrowąż 2 2394 940 1454
28. 44 Cebula Leonard Zimnice Wielkie 1 2211 2211
29. 14 Kauf Ryszard Zdzieszowice 2 2140 1312 828
30. 11 Jonczyk Franciszek Kotórz Mały 1 1813 1813
31. 23 Sappok Raphael Odrowąż 2 1739 651 1088
32. 43 Jorgel Józef Leśnica 1 1669 1669
33. 3 Brysch Reinhold Jemielnica 1 1627 1627
34. 31 Walczyk Krzysztof Przechód 2 1567 795 772
35. 41 Witkowski Tadeusz Nakło 1 1559 1559
36. 16 Kiszka Paweł Opole 1 1538 1538
37. 37 Mencler Jan Głogówek 1 1482 1482
38. 42 Lemke Piotr Leśnica 1 1481 1481
39. 38 Wacław Bernard Zdzieszowice 1 1324 1324
40. 39 Pietruszka Henryk Zdzieszowice 1 1313 1313
41. 34 Wyszkowski Marek Strzelce Opolskie 1 1283 1283
42. 2 Bloch Adrian Kadłubiec 1 1239 1239
43. 40 Hadaschik Rajnhard Leśnica 1 744 744
44. 36 Larysz Józef Wierzch 1 488 488