nr ew.: 05/007
   
klub/sekcja: LECH Kędzierzyn-Koźle
adres: Kędzierzyn-Kożle ul.Piotra Skargi 69/2
prezes: Trzeciakowski Jerzy
kontakt: 600964155
e-mail: Jerzy.tr@poczta.fm
turniej:  

CZŁONKOWIE KLUBU

1. Biernacki Zdzisław 05/007/001 LECH Kędzierzyn-Koźle m 1955-11-08
2. Gaida Leon 05/007/003 LECH Kędzierzyn-Koźle s 1947-09-10
3. Rączkowski Mieczysław 05/007/005 LECH Kędzierzyn-Koźle s 1949-01-05
4. Trzeciakowski Jerzy 05/007/007 LECH Kędzierzyn-Koźle m 1962-04-21
5. Kosubek Janusz 05/007/010 LECH Kędzierzyn-Koźle m 1956-07-20
6. Goncerzewicz Roman 05/007/011 LECH Kędzierzyn-Koźle s 1942-01-19
7. Chyłek Marek 05/007/012 LECH Kędzierzyn-Koźle m 1961-10-07
8. Szymura Piotr 05/007/019 LECH Kędzierzyn-Koźle m 1968-09-23

Lista wyników

 



X JUBILEUSZOWY TURNIEJ SKATA SPORTOWEGO W STRADUNI
W RAMACH FESTYNU SPORTOWO - RODZINNEGO
21.06.2019 r.
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Byczek Stanisław LZS Kujawy 1250 1168 2418
2 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 1083 1233 2316
3 Jońca Jan Zdzieszowice 948 1344 2292
4 Wiebusch Herman Niemcy 1005 1119 2124
5 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 1060 956 2016
6 Kern Erhard Głogówek 512 1496 2008
7 Rudol Bruno LZS Leśnica 1013 889 1902
8 Hadamek Józef KOMAX Borki - Opole 1180 659 1839
9 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 882 893 1775
10 Dras Gothard - Ludwik KOMAX Borki - Opole 813 898 1711
11 Skowronek Edward Wysoka 509 1134 1643
12 Mateja Józef KOMAX Borki - Opole 775 833 1608
13 Bauman Józef Chróścina Opolska 803 757 1560
14 Stein Roland Pisarzowice 550 970 1520
15 Walczyk Krzysztof Przechód 1014 389 1403
16 Koryzma Adam Zdzieszowice 750 643 1393
17 Szymura Piotr ZAWISZA Stara Kuźnia 1038 286 1324
18 Michna Manfred Stradunia 469 793 1262
19 Gibas Joachim Ligota Bialska 457 795 1252
20 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy-Opole 612 623 1235
21 Wacław Bernard Zdzieszowice 652 574 1226
22 Gorzel Norbert LZS Leśnica 997 226 1223
23 Stein Gerhard Zielina 637 539 1176
24 Barysz Marcin Kujawy 595 577 1172
25 Pluta Jerzy Zdzieszowice 789 353 1142
26 Wojtala Alfred LZS Leśnica 219 879 1098
27 Strzyga Jan Żużela 466 588 1054
28 Grzywa Teofil LZS Kujawy 380 620 1000
29 Nowak Bernard LZS Kujawy 494 481 975
30 Drescher Andrzej Stradunia 294 677 971
31 Drescher Henryk Stradunia 520 447 967
32 Szczepanek Łukasz Stradunia 600 326 926
33 Marek Nikodem Zdzieszowice 211 632 843
34 Dudek Jan Stradunia 445 352 797
35 Pietruszka Henryk Zdzieszowice 438 346 784
36 Dubowik Andrzej Żużela 301 333 634
37 Kocula Kewin Stradunia 407 -32 375
38 Lindhorst Rudolf Stradunia 341 -808 -467