nr ew.: 05/009
   
klub/sekcja: DK STRZELEC Strzelce Opolskie
adres: 47-100 Strzelce Opolskie J.Rychla 4/11
prezes: Skrzypczyk Franciszek
kontakt: 666399700
e-mail:  
turniej: wtorek 16.30 Strzelecki Ośrodek Kultury
   

CZŁONKOWIE KLUBU

1. Żminkowski Mikołaj 05/009/007 DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 1947-07-05
2. Zwoliński Eugeniusz 05/009/010 DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 1949-09-27
3. Skrzypczyk Franciszek 05/009/015 DK STRZELEC Strzelce Opolskie m 1956-11-14
4. Kozołup Antoni 05/009/016 DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 1932-06-12
5. Paluch Kazimierz 05/009/020 DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 1945-10-03
6. Stanulla Jerzy 05/009/021 DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 1951-04-18
7. Lasota Edward 05/009/023 DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 1950-04-27
8. Koźlik Jan 05/009/029 DK STRZELEC Strzelce Opolskie m 1955-05-15


 



Mistrzostwa Sekcji Strzelec DK Strzelce Op. sezon 2019-20
Turniej nr 25 03.03.2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Stanula Jerzy DK Strzelec Strzelce Op. 1197 888 2085
2 Żminkowski Mikołaj DK Strzelec Strzelce Op. 656 735 1391
3 Cytera Henryk DK Strzelec Strzelce Op. 656 662 1318
4 Zwoliński Eugeniusz DK Strzelec Strzelce Op. 579 630 1209
5 Deptała Leon Skat Kolonowskie 654 448 1102
6 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 709 377 1086
7 Skrzypczyk Franciszek DK Strzelec Strzelce Op. 524 222 746
Mistrzostwa Sekcji Strzelec DK Strzelce Op. sezon 2019-20
Klasyfikacja po 25 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Stanula Jerzy DK Strzelec Strzelce Op. 25 36131 aw1
2 Zwoliński Eugeniusz DK Strzelec Strzelce Op. 23 35275 sp.1
3 Cytera Henryk DK Strzelec Strzelce Op. 24 29763 aw1
4 Skrzypczyk Franciszek DK Strzelec Strzelce Op. 25 29596 sp.1
5 Żminkowski Mikołaj DK Strzelec Strzelce Op. 19 26776 -
6 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 15 21230 -
7 Roskosz Adrian DK Strzelec Strzelce Op. 15 19354 -
8 Wyszkowski Marek DK Strzelec Strzelce Op. 11 13766 -
9 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 4 5840 -
10 Świtała Antoni KS Kuźnia Zawadzkie 4 4238 -
11 Deptała Leon Skat Kolonowskie 1 1905 -
12 Scholarczyk Rajmund Strzelce Opolskie 1 1507 -
13 Lasota Edward DK Strzelec Strzelce Op. 1 770 -
14 Mrozik Piotr Tarnów 1 759 -
15 Matuszek Seweryn Strzelce Opolskie 1 738 -
16 Lamich Krzysztof Barut 1 661 -
Kolejny turniej odbędzie się 10.03.2020 r. godz. 16.30
Strzelecki Ośrodek Kultury Strzelce Op. Pl. Żeromskiego 7