Sekcja 8
   
nr ew.: 05/014
   
klub/sekcja: NITRON Krupski Młyn
adres: 42-693 Krupski Młyn Kasprowicza 10/4
prezes:  
kontakt: (32) 2848053
e-mail:  
turniej: piątek 17.30 Świetlica Stadion NITRON
  w Krupskim  Młynie

CZŁONKOWIE KLUBU

1. Samol Krzysztof 05/014/006 NITRON Krupski Młyn m 1957-04-20
2. Kaszuba Piotr 05/014/014 NITRON Krupski Młyn s 1952-06-25
3. Kocot Andrzej 05/014/016 NITRON Krupski Młyn s 1952-03-25
4. Imach Marek 05/014/017 NITRON Krupski Młyn m 1976-12-20
5. Pilarski Ryszard 05/014/018 NITRON Krupski Młyn m 1964-04-18
6. Kiciński Jerzy 05/014/019 NITRON Krupski Młyn m 1966-02-23
7. Mietelski Zdzisław 05/014/020 NITRON Krupski Młyn s 1957-10-10

 




Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2024

Turniej nr 8    23.02.2024

M-e Nazwisko i Imię Sekcja I seria II seria Pkt
1 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 1169 1065 2234
2 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 764 1214 1978
3 Dudek Arkadiusz Strzybnica 1307 653 1960
4 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 971 968 1939
5 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna 1134 677 1811
6 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 899 837 1736
7 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 1010 651 1661
8 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 796 864 1660
9 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 810 836 1646
10 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 913 611 1524
11 Mietelski Zdzisław Nitron Krupski Młyn 1020 403 1423
12 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 775 571 1346
13 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 488 822 1310
14 Pilarski Bernard Koty 599 646 1245
15 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 202 1027 1229
16 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 573 654 1227
17 Kiciński Jerzy Nitron Krupski Młyn 273 901 1174
18 Pilarski Edward Potępa 576 565 1141
19 Słociński Adam KSS Pawonków 185 946 1131
20 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 612 504 1116
21 Tkacz Mariusz Źyłka 687 422 1109
22 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 991 37 1028
23 Kempa Bogdan  KS Kuźnia Zawadzkie 691 322 1013
24 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 436 456 892
25 Kamiński Zbigniew Lubliniec 731 155 886
26 Doleżych Marek Lubliniec 285 536 821
27 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 491 289 780
28 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 309 415 724
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2024
Po 8 turnieju 
M-e Nazwisko i Imię Sekcja il.tur. pkt +/-
1 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 8 13062 aw.1
2 Dudek Arkadiusz Strzybnica 8 12569 aw.1
3 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 8 12497 sp.2
4 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 8 12035 aw.1
5 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna 8 11856 aw.1
6 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 8 11645 sp.2
7 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 8 11605 aw.5
8 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 8 11356 aw.5
9 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 8 11356 -
10 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 8 11199 sp.3
11 Kędzia Staniaław LZS Ligota Dolna 8 11005 aw.3
12 Słociński Adam KSS Pawonków 8 10859 sp.4
13 Kiciński Jerzy Nitron Krupski Młyn 8 10775 sp.2
14 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 8 10692 sp.4
15 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 8 10264 aw.1
16 Doleżych Marek Lubliniec 8 9717 sp.1
17 Pilarski Edward Potępa 8 9643 aw.1
18 Mietelski Zdzisław Nitron Krupski Młyn 8 9642 aw.2
19 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 8 9638 aw.3
20 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 8 9525 sp.3
21 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 8 9418 -
22 Pilarski Bernard Koty 8 9179 aw.1
23 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 8 9096 sp.4
24 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 8 9007 -
25 Lubas Robert Tarnowskie Góry 8 7979 aw.1
26 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 7 7692 sp.1
27 Maroń Teofil Instalator Bytom 5 7066 -
28 Kamiński Zbigniew Lubliniec 8 6901 -
29 Kempa Bogdan  KS Kuźnia Zawadzkie 5 5960 -
30 Tkacz Mariusz Żyłka 5 4349 aw.2
31 Kaszuba Michał Ptakowice 3 4340 sp.1
32 Gulba Marcin Instalator Bytom 2 3430 sp.1
33 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 1 2234 aw.2
34 Rybka Edward Nitron Krupski Młyn 2 2118 sp.1
35 Jaworek Józef Nitron Krupski Młyn 1 324 sp.1
Turnieje odbywają się w świetlicy przy stadionie Nitronu Krupski Młyn
   Kolejny turniej: 1.03.2024  godz.17.30