Sekcja 8
   
nr ew.: 05/014
   
klub/sekcja: NITRON Krupski Młyn
adres: 42-693 Krupski Młyn Kasprowicza 10/4
prezes: Dubiel Zbigniew
kontakt: (32) 2848053
e-mail:  
turniej: piątek 17.30 Świetlica Stadion NITRON
  w Krupskim  Młynie

CZŁONKOWIE KLUBU

1. Dubiel Zbigniew 05/014/001 NITRON Krupski Młyn s 1937-01-02
2. Rybka Edward 05/014/005 NITRON Krupski Młyn s 1943-06-20
3. Samol Krzysztof 05/014/006 NITRON Krupski Młyn m 1957-04-20
4. Jaworek Józef 05/014/012 NITRON Krupski Młyn s 1949-11-27
5. Jaworek Henryk 05/014/013 NITRON Krupski Młyn m 1956-07-07
6. Kaszuba Piotr 05/014/014 NITRON Krupski Młyn s 1952-06-25
7. Kocot Andrzej 05/014/016 NITRON Krupski Młyn s 1952-03-25
8. Imach Marek 05/014/017 NITRON Krupski Młyn m 1976-12-20

 




Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2023

Turniej nr 3   20.01.2023

M-e Nazwisko i Imię Sekcja I seria II seria Pkt
1 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 990 1219 2209
2 Gulba Marcin Instalator Bytom 432 1638 2070
3 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna 901 1143 2044
4 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 1321 635 1956
5 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 808 954 1762
6 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 776 969 1745
7 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 773 843 1616
8 Pilarski Bernard Koty 1389 170 1559
9 Chyra Zbigniew Lubliniec 765 727 1492
10 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 424 1053 1477
11 Pilarski Edward Potępa 731 704 1435
12 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 676 753 1429
13 Mietelski Zdzisław Strzybnica 526 883 1409
14 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 427 942 1369
15 Doleżych Marek Lubliniec 628 739 1367
16 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 674 647 1321
17 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 739 342 1081
18 Maroń Teofil Instalator Bytom 282 785 1067
19 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 437 579 1016
20 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 401 579 980
21 Kiciński Jerzy Nitron Krupski Młyn 706 250 956
22 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 590 352 942
23 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 481 349 830
24 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 330 384 714
25 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 96 591 687
Mistrzostwa sekcji skata Nitron Krupski Młyn Sezon 2023
Po 3 turniejach 
M-e Nazwisko i Imię Sekcja il.tur. pkt +/-
1 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 4 6278 aw.1
2 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna 3 5293 aw.1
3 Kaszuba Piotr Nitron Krupski Młyn 3 5184 aw.2
4 Kiciński Jerzy Nitron Krupski Młyn 3 4999 sp.3
5 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 3 4952 sp.1
6 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 3 4528 aw.1
7 Doleżych Marek Lubliniec 3 4417 aw.17
8 Doleżych Zygmunt KSS Pawonków 3 4330 aw.5
9 Pilarski Bernard Koty 3 4305 aw.1
10 Chyra Zbigniew Lubliniec 3 4251 sp.1
11 Imach Marek Nitron Krupski Młyn 4 4236 aw.10
12 Maroń Teofil Instalator Bytom 3 4199 aw.11
13 Pilarski Edward Potępa 3 4030 sp.2
14 Mietelski Zdzisław Strzybnica 3 3992 sp.2
15 Hadrysiewicz Roman Krupski Młyn 3 3905 -
16 Samol Krzysztof Nitron Krupski Młyn 3 3797 sp.8
17 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 3 3687 -
18 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 3 3626 sp.12
19 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn 3 3568 aw.3
20 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna 3 3432 sp.2
21 Gigiel Wacław LZS Ligota Dolna 3 3261 sp.2
22 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 3 3201 sp.6
23 Pilarski Ryszard Nitron Krupski Młyn 3 2971 sp.3
24 Szewczyk Franciszek Krupski Młyn 3 2740 aw.1
25 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 2 2505 sp.11
26 Gulba Marcin Instalator Bytom 1 2070 -
Turnieje odbywają się w świetlicy na stadionie Nitronu Krupski Młyn
   Kolejny turniej: 27.01.2023  godz.17.30 GOK Potępa