nr ew.: 05/033
   
klub/sekcja: LZS Kujawy
adres: Zielina ul. Wygon 28
prezes: Brynza Krystian
kontakt: 662352032
e-mail: brynza28@o2.pl
turniej: niedziela 13.00 Dom Kultury w Kujawach
  ul. Prudnicka 35

CZŁONKOWIE KLUBU

1. Brynza Krystian 05/033/001 LZS Kujawy m 1961-07-26
2. Grzywa Teofil 05/033/005 LZS Kujawy s 1952-04-26
3. Wybraniec Jerzy 05/033/006 LZS Kujawy m 1957-11-23
4. Mencler Jan 05/033/010 LZS Kujawy s 1952-10-08
5. Byczek Stanisław 05/033/012 LZS Kujawy m 1958-05-09
6. Nowak Bernard 05/033/013 LZS Kujawy s 1947-04-10
7. Rożeński Ryszard 05/033/014 LZS Kujawy s 1947-11-15

 



OTWARTE TURNIEJE SKATA GRAND PRIX LZS KUJAWY
O PUCHAR DFK ZIELINA - sezon 2019 / 2020
10 Turniej - 23.02.2020 r.
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria III seria pkt.
1 Barysz Marcin LZS Kujawy 575 499 848 1922
2 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 555 811 545 1911
3 Jurkowski Henryk RAMSCH Chrzowice 741 574 576 1891
4 Kiszka Paweł KOMAX Opole - Borki 436 503 788 1727
5 Stein Gerhard Zielina 570 682 473 1725
6 Wanat Edward KOMAX Opole - Borki 540 409 736 1685
7 Brynza Krystian LZS Kujawy 295 411 873 1579
8 Fuchs Marcin Kujawy 647 451 437 1535
9 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 688 259 478 1425
10 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin 397 356 668 1421
11 Stein Roland LZS Kujawy 302 350 762 1414
12 Nowak Bernard LZS Kujawy 544 655 200 1399
13 Kesner Waldemar SWORNICA Opole- Czarnowąsy 100 902 356 1358
14 Mencler Jan LZS Kujawy 250 818 254 1322
15 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 416 533 117 1066
16 Grzywa Teofil LZS Kujawy 190 518 277 985
17 Kern Erhard Głogówek 167 489 -2 654
18 Kandzia Lidia KOMAX Opole - Borki -527 296 246 15
OTWARTE TURNIEJE SKATA GRAND PRIX LZS KUJAWY
O PUCHAR DFK ZIELINA - sezon 2019 / 2020
Klasyfikacja po 10 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Brynza Krystian LZS Kujawy 10 15433 -
2 Kiszka Paweł KOMAX Opole - Borki 9 14767 -
3 Wanat Edward KOMAX Opole - Borki 9 14720 -
4 Stein Roland Pisarzowice 9 14427 -
5 Mencler Jan LZS Kujawy 10 13948 -
6 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 8 13257 -
7 Barysz Marcin Kujawy 9 12341 aw.6
8 Jurkowski Henryk RAMSCH Chrzowice 10 11907 aw.7
9 Wieja Piotr LECH Kędzierzyn - Koźle 9 11869 aw.1
10 Grzywa Teofil LZS Kujawy 9 11703 aw.1
11 Mitko Antoni Obrowiec 10 11608 aw.3
12 Walczyk Krzysztof Przechód 9 11283 aw.5
13 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 7 11258 sp.6
14 Szymura Piotr LZS ZAWISZA Stara Kuźnia 8 11154 sp.6
15 Rożeński Ryszard LZS Kujawy 8 10904 sp.6
16 Stein Gerhard Zielina 10 10779 aw.2
17 Hadamek Józef KOMAX Opole - Borki 8 10657 sp.5
18 Białek Zygmunt Strzeleczki 7 9954 sp.2
19 Nowak Bernard LZS Kujawy 6 9665 aw.1
20 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn - Koźle 5 8597 sp.1
21 Kern Erhard Głogówek 8 8597 -
22 Gibas Joachim Ligota Bialska 5 7890 -
23 Skrobek Krystian LZS Kujawy 7 7625 -
24 Żurek Herbert Strzeleczki 5 7554 -
25 Byczek Stanisław LZS Kujawy 6 7070 -
26 Pohl Bernard Przywory 5 6277 -
27 Kesner Waldemar KOMAX Opole - Borki 4 6128 -
28 Fuchs Marcin Kujawy 4 4150 aw.5
29 Matuszek Jerzy LECH Kędzierzyn - Koźle 2 3691 sp.1
30 Wyszka Piotr Dziedzice 2 3589 sp.1
31 Żurek Helmut Dziedzice 2 3197 sp.1
32 Gruszka Alfons SWORNICA Opole- Czarnowąsy 2 3018 sp.1
33 Szymański Piotr Strzeleczki 2 2734 sp.1
34 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 2 2226 sp.1
35 Piątek Marek ZAWISZA Stara Kuźnia 1 2015 -
36 Bieniek Jerzy VICTORIA - TRANZYT Chróścice 1 1945 -
37 Gruszka Monika SWORNICA Opole- Czarnowąsy 1 1754 -
38 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 1 1702 -
39 Piątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 1 1678 -
40 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1 1669 -
41 Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1 1644 -
42 Koryzma Adam Dąbrówka Górna 1 1504 -
43 Manieta Bernard Niemcy 1 1204 -
44 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 1 1200 -
45 Gramula Dariusz Kujawy 2 1187 -
46 Glinka Piotr Niemcy 1 1104 -
47 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 1 1022 -
48 Kiel Sebastian KS Karolinka Gogolin 1 989 -
49 Mrozik Piotr Tarnów Opolski 1 819 -
50 Wieszołek Norbert KOMAX Opole - Borki 1 776 -
51 Job Jerzy Zielina 1 37 -
52 Kandzia Lidia KOMAX Opole - Borki 1 15 -
Turnieje odbywają się - Dom Kultury w Kujawach ulica Prudnicka 1 Gmina Strzeleczki
Kolejny turniej 11 rozegrany zostanie 08 MARCA 2020 r. ( niedziela ) 13.00 wyjątkowo
Świetlica OSP Zielina ul. Kolejowa 5 za LEWIATANEM