nr ew.: 05/012
   
klub/sekcja: KS Kuźnia Zawadzkie
adres: Zawadzkie ul. Dworcowa 3A
prezes: Świtała Franciszek
kontakt: 602 - 747 - 325
e-mail: fswit@interia.pl
turniej: Hala Sportowa Zawadzkie 
  ul. Opolska 51


CZŁONKOWIE KLUBU

1. Ludwig Józef 05/012/009 KS Kuźnia Zawadzkie m 1961-03-01
2. Świtała Antoni 05/012/012 KS Kuźnia Zawadzkie s 1953-06-09
3. Świtała Franciszek 05/012/013 KS Kuźnia Zawadzkie s 1947-08-14
4. Waloszek Józef 05/012/023 KS Kuźnia Zawadzkie s 1950-03-16
5. Dybowski Leopold 05/012/026 KS Kuźnia Zawadzkie s 1948-11-15
6. Brysch Rainhold 05/012/030 KS Kuźnia Zawadzkie s 1939-12-29
7. Bryłka Ernest 05/012/031 KS Kuźnia Zawadzkie s 1951-09-29
8. Urbańczyk Ewald 05/012/032 KS Kuźnia Zawadzkie m 1960-05-01

 



Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie sezon 2023-2024
  Turniej nr 24   22.02.2024
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Stanulla Jerzy DK Strzelec Strzelce Op. 922 1197 2119
2 Deptała Leon Skat Kolonowskie 741 1079 1820
3 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 734 1072 1806
4 Waloszek Józef KS Kuźnia Zawadzkie 827 829 1656
5 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 616 862 1478
6 Kempa Bogdan KS Kuźnia Zawadzkie 687 595 1282
7 Urbańczyk Ewald KS Kuźnia Zawadzkie 835 418 1253
8 Świtała Antoni KS Kuźnia Zawadzkie 746 460 1206
9 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 534 635 1169
10 Grohs Paweł KSS Pawonków 398 655 1053
11 Koźlik Jan Jemielnica 690 341 1031
12 Kukowka Henryk KSS Pawonków 55 834 889
13 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie 504 175 679
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2023-2024
  Klasyfikacja po 24 turniejach 
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Świtała Antoni KS Kuźnia Zawadzkie 24 41031 -
2 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 22 34644 -
3 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 24 34641 -
4 Deptała Leon Skat Kolonowskie 23 34499 -
5 Stanulla Jerzy DK Strzelec Strzelce Op. 24 34249 -
6 Waloszek Józef KS Kuźnia Zawadzkie 23 32050 -
7 Kukowka Henryk KSS Pawonków 23 30793 -
8 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 24 29863 -
9 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie 23 28243 -
10 Urbańczyk Ewald KS Kuźnia Zawadzkie 21 26318 -
11 Grohs Paweł KSS Pawonków 20 22249 -
12 Kempa Bogdan KS Kuźnia Zawadzkie 16 17073 -
13 Koźlik Jan Jemielnica 13 12113 -
14 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 3 4546 -
15 Lasota Edward Piotrówka 3 3357 -
16 Wyszkowski Marek DK Strzelec Strzelce Op. 2 1927 -
17 Hartwig Karl Bremen 1 1841 -
18 Czaja Johannes Bremen 1 991 -
Kolejny turniej odbędzie się 29.02.2024 r. (czwartek) o godz. 17.30
Hala Sportowa Zawadzkie ul. Opolska