nr ew.: 05/012
   
klub/sekcja: KS Kuźnia Zawadzkie
adres: Zawadzkie ul. Dworcowa 3A
prezes: Świtała Franciszek
kontakt: 602 - 747 - 325
e-mail: fswit@interia.pl
turniej: czwartek 17.30 Zawadzkie BluesBar
  ulica Dworcowa 12A


CZŁONKOWIE KLUBU

1. Ludwig Józef 05/012/009 KS Kuźnia Zawadzkie m 1961-03-01
2. Świtała Antoni 05/012/012 KS Kuźnia Zawadzkie s 1953-06-09
3. Świtała Franciszek 05/012/013 KS Kuźnia Zawadzkie s 1947-08-14
4. Waloszek Józef 05/012/023 KS Kuźnia Zawadzkie s 1950-03-16
5. Dybowski Leopold 05/012/026 KS Kuźnia Zawadzkie s 1948-11-15
6. Brysch Rainhold 05/012/030 KS Kuźnia Zawadzkie s 1939-12-29
7. Bryłka Ernest 05/012/031 KS Kuźnia Zawadzkie s 1951-09-29

 



Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2019/2020
Turniej nr 26 05.03.2020
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Świtała Antoni KS Kuźnia Zawadzkie 1078 726 1804
2 Szymski Marcin Victoria Chróścice 777 1026 1803
3 Waloszek Józef KS Kuźnia Zawadzkie 910 776 1686
4 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice 868 757 1625
5 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 507 1061 1568
6 Brand Roman LZS Ligota Dolna 689 858 1547
7 Skubała Roman KS Skat-Lub Kochcice 402 1082 1484
8 Grohs Paweł KSS Pawonków 746 730 1476
9 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 793 672 1465
10 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 913 519 1432
11 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 728 674 1402
12 Ludwig Józef KS Kuźnia Zawadzkie 641 750 1391
13 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie 674 686 1360
14 Biela Maksymilian Skrzydłowice 827 479 1306
15 Lasota Edward Strzelec DK Strzelce Op. 861 398 1259
16 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 520 720 1240
17 Deptała Leon Skat Kolonowskie 591 643 1234
18 Respondek Jan KSS Pawonków 518 639 1157
19 Kukowka Henryk KSS Pawonków 502 638 1140
20 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 759 312 1071
21 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Kochcice 362 614 976
22 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 678 264 942
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2019/2020
Klasyfikacja po 26 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Świtała Antoni KS Kuźnia Zawadzkie 25 41704 -
2 Szymski Marcin Victoria Chróścice 24 40364 -
3 Dybowski Leopold KS Kuźnia Zawadzkie 25 39742 -
4 Waloszek Józef KS Kuźnia Zawadzkie 26 37828 aw.1
5 Stanulla Jerzy Strzelec DK Strzelce Op. 25 37575 sp.1
6 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 26 36352 aw.1
7 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie 25 36045 aw.1
8 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 24 35571 aw.1
9 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 26 35224 aw.1
10 Nowak Jan Victoria Chróścice 19 35044 sp.4
11 Ludwig Józef KS Kuźnia Zawadzkie 23 33673 -
12 Biela Maksymilian Skrzydłowice 23 33271 -
13 Deptała Leon Skat Kolonowskie 24 33241 -
14 Respondek Jan KSS Pawonków 24 31311 -
15 Grohs Paweł KSS Pawonków 23 30480 -
16 Kukowka Henryk KSS Pawonków 21 30047 -
17 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 23 29893 -
18 Lasota Edward Strzelec DK Strzelce Op. 25 28639 aw.1
19 Kędzia Stanisław KS Skat-Lub Ko0chcice 22 28582 sp.1
20 Brand Roman LZS Ligota Dolna 18 24519 -
21 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna 10 12677 -
22 Wyszkowski Marek DK Strzelec Strzelce Op. 7 10483 -
23 Doleżych Zygmunt LZS Ligota Dolna 7 9218 -
24 Skubała Roman KS Skat-Lub Ko0chcice 5 7801 aw.1
25 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Ko0chcice 4 7383 aw.1
26 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 7 6628 sp.2
27 Kraka Marcin Staniszcze Wielkie 4 5316 -
28 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 2 2071 -
29 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 1 2069 -
30 Siekiera Jacek KSS Pawonków 1 1977 -
31 Bonk Walter Skat Kolonowskie 2 1489 -
32 Dzierżawa Zygmunt Skat Kolonowskie 1 1470 -
33 Zwoliński Eugeniusz DK Strzelec Strzelce Op. 1 1366 -
34 Lamich Krzysztof Barut 1 1196 -
35 Barcz Hubert Zawadzkie 1 -3 -
36 Frank Bogdan Zawadzkie 1 -718 -
Kolejny turniej odbędzie się 12.03.2020 r. (czwartek) o godz. 17.30
Blues Bar Zawadzkie ul. Dworcowa 12A