nr ew.: 05/012
   
klub/sekcja: KS Kuźnia Zawadzkie
adres: Zawadzkie ul. Dworcowa 3A
prezes: Świtała Franciszek
kontakt: 602 - 747 - 325
e-mail: fswit@interia.pl
turniej: Hala Sportowa Zawadzkie 
  ul. Opolska 51


CZŁONKOWIE KLUBU

1. Ludwig Józef 05/012/009 KS Kuźnia Zawadzkie m 1961-03-01
2. Świtała Antoni 05/012/012 KS Kuźnia Zawadzkie s 1953-06-09
3. Świtała Franciszek 05/012/013 KS Kuźnia Zawadzkie s 1947-08-14
4. Waloszek Józef 05/012/023 KS Kuźnia Zawadzkie s 1950-03-16
5. Dybowski Leopold 05/012/026 KS Kuźnia Zawadzkie s 1948-11-15
6. Brysch Rainhold 05/012/030 KS Kuźnia Zawadzkie s 1939-12-29
7. Bryłka Ernest 05/012/031 KS Kuźnia Zawadzkie s 1951-09-29
8. Urbańczyk Ewald 05/012/032 KS Kuźnia Zawadzkie m 1960-05-01

 




 

Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie sezon 2023
  Turniej nr 4  26.01.2023
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Deptała Leon Skat Kolonowskie 944 964 1908
2 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 992 830 1822
3 Kukowka Henryk KSS Pawonków 770 901 1671
4 Grohs Paweł KSS Pawonków 689 974 1663
5 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie 839 454 1293
6 Kraka Marcin Skat Kolonowskie 676 608 1284
7 Koźlik Jan Jemielnica 408 747 1155
8 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 693 459 1152
9 Waloszek Józef KS Kuźnia Zawadzkie 556 464 1020
10 Urbańczyk Ewald KS Kuźnia Zawadzkie 720 295 1015
11 Stanulla Jerzy DK Strzelec Strzelce Op. 476 539 1015
12 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 650 308 958
Mistrzostwa KS „Kuźnia” Zawadzkie Sezon 2023
  Klasyfikacja po 4 turniejach 
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Deptała Leon Skat Kolonowskie 4 7784 -
2 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 4 6041 aw.3
3 Brysch Reinhold KS Kuźnia Zawadzkie 4 5845 sp.1
4 Bryłka Ernest KS Kuźnia Zawadzkie 4 5644 sp.1
5 Urbańczyk Ewald KS Kuźnia Zawadzkie 4 5302 sp.1
6 Waloszek Józef KS Kuźnia Zawadzkie 4 5171 -
7 Grohs Paweł KSS Pawonków 4 4954 aw.1
8 Stanulla Jerzy DK Strzelec Strzelce Op. 4 4804 sp.1
9 Kraka Marcin Skat Kolonowskie 3 4483 aw.1
10 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 4 4174 sp.1
11 Kukowka Henryk KSS Pawonków 3 3576 aw.1
12 Koźlik Jan Jemielnica 3 3367 sp.1
Turniej nr 5 odbędzie się 02.02.2023 r.(czwartek) godz. 17.30
Hala Sportowa Zawadzkie ul. Opolska 51