Sekcja 6
   
nr ew.: 05/011
   
klub/sekcja: RAMSCH Chrzowice
adres: 46-060 Zimnice Wielkie ul. Ogrodowa 5
prezes: Cebula Leonard
kontakt: 697 - 110 - 255
e-mail: kominkicebula@wp.pl
turniej: piątek 17.30 Bar MAJA Folwark
  ulica Krapkowicka 11

CZŁONKOWIE KLUBU

1. Cebula Leonard 05/011/001 RAMSCH Chrzowice m 1955-02-11
2. Kornek Franciszek 05/011/002 RAMSCH Chrzowice s 1953-12-16
3. Smolin Helmut 05/011/006 RAMSCH Chrzowice m 1963-09-02
4. Wotzka Leonhard 05/011/007 RAMSCH Chrzowice s 1940-09-18
5. Loga Krystian 05/011/010 RAMSCH Chrzowice m 1978-09-05
6. Roskosz Adrian 05/011/011 RAMSCH Chrzowice m 1978-11-30
7. Siendzielorz Paweł 05/011/012 RAMSCH Chrzowice s 1947-09-19
8. Grosch Reinchard 05/011/013 RAMSCH Chrzowice m 1956-09-07
9. Scholze  Werner 05/011/014 RAMSCH Chrzowice m 1955-03-31
10. Sojka Zbigniew 05/011/015 RAMSCH Chrzowice m 1956-05-25
11. Kubiczek Piotr 05/011/016 RAMSCH Chrzowice m 1992-09-08
12. Pawelczyk Robert 05/011/017 RAMSCH Chrzowice m 1987-11-22

 



TURNIEJE SEKCJI SKATA RAMSCH CHRZOWICE 2019/2020
Turniej nr 6 15.11.2019
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1. Roskosz Adrian RAMSCH Chrzowice 624 1462 2086
2. Dzierzawa Josef-Paul SWORNICA Czarnowąsy 898 954 1852
3. Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy 851 958 1809
4. Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 745 1011 1756
5. Pietrek Jerzy SWORNICA Czarnowąsy 575 1152 1727
6. Jarosz Joachim Karolinka Kamień Śląski 842 744 1586
7. Kadłuczka Józef Dąbrówka Górna 622 957 1579
8. Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy 616 876 1492
9. Barysz Marcin LZS Kujawy 904 568 1472
10. Dras Gothard-Ludwig KOMAX Borki-Opole 1073 390 1463
11. Kornek Franciszek RAMSCH Chrzowice 856 572 1428
12. Chudala Antoni Folwark 792 580 1372
13. Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 608 693 1301
14. Mencler Jan LZS Kujawy 640 433 1073
15. Odelga Konrad Chmielowice 472 546 1018
16. Gajda Jerzy Górki 443 559 1002
17. Lakota Jerzy SWORNICA Czarnowąsy 765 166 931
18. Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 53 794 847
19. Bauman Józef Chróścina Opolska 648 129 777
20. Jurkowski Henryk Głogówek 419 302 721
21. Kern Erchard Głogówek 234 344 578
Wyniki SEKCJI SKATA RAMSCH CHRZOWICE 2019/2020
Klasyfikacja po 6 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1. Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 6 10343 -
2. Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 6 9308 -
3. Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy 6 9135 +1
4. Kornek Franciszek RAMSCH Chrzowice 6 9061 -1
5. Kadłuczka Józef Dąbrówka Górna 6 8809 -
6. Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy 6 8579 -
7. Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 6 8294 +1
8. Chudala Antoni Folwark 6 8113 +1
9. Mencler Jan LZS Kujawy 5 8095 -2
10. Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 6 7288 -
11. Gajda Jerzy Górki 6 6281 +1
12. Bauman Józef Chróścina Opolska 4 5627 +3
13. Jurkowski Henryk RAMSCH Chrzowice 5 5583 +1
14. Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 3 5312 -3
15. Odelga Konrad Chmielowice 6 5195 +1
16. Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 5 5178 -3
17. Pietrek Jerzy SWORNICA Czarnowąsy 3 4548 +2
18. Kern Erchard Głogówek 4 4205 -1
19. Dras Gothard-Ludwig Komax Borki - Opole 4 4099 +2
20. Roskosz Adrian RAMSCH Chrzowice 2 4013 +7
21. Wieja Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle 3 3497 -3
22. Dzierzawa Josef-Paul SWORNICA Czarnowąsy 2 3313 +11
23. Lakota Jerzy RAMSCH Chrzowice 2 3035 +2
24. Bieniek Jerzy VICTORIA TRANZYT Chróścice 2 2816 -4
25. Smolin Helmut RAMSCH Chrzowice 3 2609 -3
26. Wieszołek Norbert Komax Borki - Opole 1 2393 -3
27. Gorzel Norbert LZS Leśnica 1 2220 -3
28. Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 1 2033 -2
29. Pohl Bernard Przywory 1 1908 -1
30. Matuszek Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 1 1852 -1
31. Szemainda Józef Chróścina Opolska 1 1692 -1
32. Nowak Bernard LZS Kujawy 1 1660 -1
33. Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 1 1508 -1
34. Barysz Marcin Kujawy 1 1472 +6
35. Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1 1342 -1
36. Koryzma Adam Dąbrówka Górna 1 1125 -1
37. Kubiczek Piotr RAMSCH Chrzowice 1 1041 -1
38. Gruszka Monika SWORNICA Czarnowąsy 1 778 -1
39. Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 1 668 -1
40. Janetzko Gothard Folwark 1 588 -1
Kolejny turniej - odbędzie się 22.11. 2019
BAR „MAJA” Folwark ul. Krapkowicka 11