Sekcja 6
   
nr ew.: 05/011
   
klub/sekcja: RAMSCH Chrzowice
adres: 46-060 Zimnice Wielkie ul. Ogrodowa 5
prezes: Cebula Leonard
kontakt: 697 - 110 - 255
e-mail: kominkicebula@wp.pl
turniej: piątek 17.30 Bar MAJA Folwark
  ulica Krapkowicka 11

CZŁONKOWIE KLUBU

1. Cebula Leonard 05/011/001 RAMSCH Chrzowice m 1955-02-11
2. Kornek Franciszek 05/011/002 RAMSCH Chrzowice s 1953-12-16
3. Smolin Helmut 05/011/006 RAMSCH Chrzowice m 1963-09-02
4. Wotzka Leonhard 05/011/007 RAMSCH Chrzowice s 1940-09-18
5. Loga Krystian 05/011/010 RAMSCH Chrzowice m 1978-09-05
6. Roskosz Adrian 05/011/011 RAMSCH Chrzowice m 1978-11-30
7. Siendzielorz Paweł 05/011/012 RAMSCH Chrzowice s 1947-09-19
8. Grosch Reinchard 05/011/013 RAMSCH Chrzowice m 1956-09-07
9. Scholze  Werner 05/011/014 RAMSCH Chrzowice m 1955-03-31
10. Sojka Zbigniew 05/011/015 RAMSCH Chrzowice m 1956-05-25
11. Kubiczek Piotr 05/011/016 RAMSCH Chrzowice m 1992-09-08
12. Pawelczyk Robert 05/011/017 RAMSCH Chrzowice m 1987-11-22

 



 Turniej Skata o Puchar Posła Mniejszości Niemieckiej Ryszarda Galli, Wójta Gmny Komprachcice Leonarda Pietruszki i DFK Domecko Aleksandry Czech
  12    Turniej  -  01  MAJA  2022
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria III seria pkt.
1 Rączkowski Mieczysław KS Karolinka Gogolin 1160 1060 1100 3320
2 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 488 1282 1291 3061
3 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn - Koźle 1021 965 669 2655
4 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 1044 587 932 2563
5 Kandzia Lidia KOMAX Opole Borki 954 751 753 2458
6 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 657 1045 722 2424
7 Stein Roland LZS Kujawy 843 997 448 2288
8 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 658 1071 557 2286
9 Dzierzawa Josef - Paul SWORNICA Opole Czarnowąsy 718 603 922 2243
10 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn - Koźle 461 843 748 2052
11 Gibas Joachim  Ligota Bialska 1031 672 339 2042
12 Wieja Piotr KS Karolinka Gogolin 667 624 751 2042
13 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin 528 437 1058 2023
14 Stein Gerhard Zielina 736 698 552 1986
15 Byczek Stanisław KS Karolinka Gogolin 710 763 505 1978
16 Barysz Marcin LZS Kujawy 739 768 458 1965
17 Mencler Jan LZS Kujawy 338 873 692 1903
18 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 671 616 281 1568
19 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 314 820 425 1559
20 Gruszka Monika SWORNICA Opole Czarnowąsy 651 368 505 1524
21 Gruszka Alfons SWORNICA Opole Czarnowąsy 570 335 415 1320
22 Larysz Józef LZS Kujawy 553 151 432 1136
23 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole Czarnowąsy -46 541 545 1040
24 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 145 85 519 749
25 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice -288 456 240 408