Sekcja 6
   
nr ew.: 05/011
   
klub/sekcja: RAMSCH Chrzowice
adres: 46-060 Zimnice Wielkie ul. Ogrodowa 5
prezes: Cebula Leonard
kontakt: 697 - 110 - 255
e-mail: kominkicebula@wp.pl
turniej: piątek 17.30 Bar MAJA Folwark
  ulica Krapkowicka 11

CZŁONKOWIE KLUBU

1. Cebula Leonard 05/011/001 RAMSCH Chrzowice m 1955-02-11
2. Kornek Franciszek 05/011/002 RAMSCH Chrzowice s 1953-12-16
3. Smolin Helmut 05/011/006 RAMSCH Chrzowice m 1963-09-02
4. Wotzka Leonhard 05/011/007 RAMSCH Chrzowice s 1940-09-18
5. Loga Krystian 05/011/010 RAMSCH Chrzowice m 1978-09-05
6. Roskosz Adrian 05/011/011 RAMSCH Chrzowice m 1978-11-30
7. Siendzielorz Paweł 05/011/012 RAMSCH Chrzowice s 1947-09-19
8. Grosch Reinchard 05/011/013 RAMSCH Chrzowice m 1956-09-07
9. Scholze  Werner 05/011/014 RAMSCH Chrzowice m 1955-03-31
10. Sojka Zbigniew 05/011/015 RAMSCH Chrzowice m 1956-05-25
11. Kubiczek Piotr 05/011/016 RAMSCH Chrzowice m 1992-09-08
12. Pawelczyk Robert 05/011/017 RAMSCH Chrzowice m 1987-11-22

 




 

  Chrzowice Turniej 3 2023-01-25
           
L.p. Nazwisko,  imię Klub Seria I Seria 2 Razem
           
1 Bieniek Jerzy VICTORIA TRANZYT Chróścice 866 1335 2201
2 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 929 1170 2099
3 Gorzel Norbert LZS Leśnica 988 967 1955
4 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 659 1104 1763
5 Gorzkiewicz Bogdan Przywory 828 717 1545
6 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 705 826 1531
7 Mencler Jan LZS Kujawy 897 624 1521
8 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 935 583 1518
9 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy 680 771 1451
10 Gruszka Monika SWORNICA Czarnowąsy 544 824 1368
11 Roskosz Adrian Strzelec Strzelce Opolskie 673 612 1285
12 Kadłuczka Józef Dąbrówka Górna 699 575 1274
13 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 690 569 1259
14 Szymura Piotr KAROLINKA Gogolin 849 358 1207
15 Pohl Bernard Przywory 592 574 1166
16 Kornek Franciszek RAMSCH Chrzowice 726 439 1165
17 Koik Henryk Opole 958 169 1127
18 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 704 387 1091
19 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 262 771 1033
20 Wieszołek Norbert Komax Borki - Opole 477 540 1017
21 Larysz Józef LZS Kujawy 168 819 987
22 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy 723 234 957
23 Bauman Józef Chróścina Opolska 606 268 874
24 Wanat Edward KAROLINKA Gogolin 95 762 857
25 Jurkowski Henryk RAMSCH Chrzowice 419 418 837
26 Kandzia Lidia Komax Borki - Opole 86 736 822

 

  Chrzowice    
  klasyfikacja po 3 Turnieju    
  Nazwisko Imię Klub - miejscowość suma l gier
1. Bieniek Jerzy VICTORIA TRANZYT Chróścice 5794 3
2. Roskosz Adrian DK STRZELEC Strzelce Opolskie 5651 3
3. Gorzkiewicz Bogdan Przywory 4653 3
4. Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 4492 3
5. Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 4476 3
6. Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 4405 3
7. Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 4193 3
8. Wanat Edward SWORNICA Czarnowąsy 4189 3
9. Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 4086 3
10. Gruszka Alfons SWORNICA OPOLE - Czarnowąsy 3984 3
11. Jurkowski Henryk RAMSCH Chrzowice 3939 3
12. Gorzel Norbert LZS Leśnica 3889 2
13. Mencler Jan LZS Kujawy 3877 3
14. Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole - Czarnowąsy 3808 3
15. Kadłuczka Józef Dąbrówka Górna 3716 3
16. Gruszka Monika SWORNICA OPOLE - Czarnowąsy 3652 3
17. Kandzia Lidia Komax Borki - Opole 3515 3
18. Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 3439 2
19. Szymura Piotr Karolinka Gogolin 3423 3
20. Kornek Franciszek RAMSCH Chrzowice 3371 3
21. Larysz Józef LZS Kujawy 2869 2
22. Bieniek Diter Malina 2795 2
23. Bauman Józef Chróścina Opolska 2794 3
24. Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice 2619 2
25. Koik Henryk OPOLE 2559 3
26. Pohl Bernard Przywory 2169 3
27. Wieszołek Norbert Komprachcice 2073 2
28. Mitko Antoni K.S.Karolinka Gogolin 1627 1
29. Wojtala Alfred LZS Leśnica 1509 1
30. Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 1200 1
31. Skowronek Edward Wysoka 1181 1
32. Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 987 1

 

Kolejny  turniej we środa  1.02.2023 r. godz. 17.30
Źlinice ul Jędrzejczyka (dawna Poczta)