nr ew.: 05/041
   
klub/sekcja: KOMAX Borki Opole
adres: 45-920 Opole ul. Św.Jana 34
prezes: Kodura Ireneusz
kontakt: 604 - 243 - 741
e-mail: info@komax.com.pl
turniej: piątek 19.00 Borki -Opole ul. Pelargonii 12
  dawna Szkoła Podstawowa

 

Lista członków

1. Kodura Ireneusz 05/041/001 KOMAX Borki - Opole m 1974-04-21
2. Wieczorek Marcin 05/041/002 KOMAX Borki - Opole m 1968-11-11
3. Długosz Piotr 05/041/003 KOMAX Borki - Opole m 1977-09-07
4. Lisek Teodor 05/041/004 KOMAX Borki - Opole m 1956-06-03
5. Polednia Alfred 05/041/005 KOMAX Borki - Opole s 1940-11-26
6. Jończyk Franciszek 05/041/006 KOMAX Borki - Opole s 1949-05-01
7. Kesner Waldemar 05/041/007 KOMAX Borki - Opole m 1960-09-21
8. Dras Gothard Ludwik 05/041/008 KOMAX Borki - Opole s 1937-09-30
9. Rother Krzysztof 05/041/009 KOMAX Borki - Opole m 1959-12-23
10. Sklorz Roman 05/041/010 KOMAX Borki - Opole m 1972-05-22

 

IV GRAND PRIX KOMAX BORKI O PUCHAR WZ LZS W OPOLU
Turniej nr 8 24.10.2017 - Borki
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria pkt
1 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy 712 1473 2185
2 Scześniok Ryszard SWORNICA Czarnowąsy 993 930 1923
3 Pohl Bernard Przywory 966 904 1870
4 Gładki Jan SWORNICA Czarnowąsy 642 1192 1834
5 Kowolik Herbert TRANZYT Małapanew Ozimek 878 929 1807
6 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 1056 740 1796
7 Udolf Kazimierz KS Szczedrzyk 856 855 1711
8 Kodura Ireneusz KOMAX Borki - Opole 899 801 1700
9 Lakota Jerzy SWORNICA Czarnowąsy 676 945 1621
10 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 676 909 1585
11 Sklorz Roman SWORNICA Czarnowąsy 844 643 1487
12 Bartyla Józef SWORNICA Czarnowąsy 743 739 1482
13 Warner Piotr LZS Leśnica 512 963 1475
14 Kiszka Paweł SWORNICA Czarnowąsy 887 587 1474
15 Gruszka Monika SWORNICA Czarnowąsy 591 764 1355
16 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy 915 433 1348
17 Michna Janusz KS Szczedrzyk 778 548 1326
18 Wieczorek Marcin KOMAX Borki - Opole 691 580 1271
19 Jura Bogdan Ruda Śląska 862 396 1258
20 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy 565 515 1080
21 Dras Gothard-Ludwig KOMAX Borki - Opole 795 282 1077
22 Pietrek Jerzy SWORNICA Czarnowąsy 460 572 1034
23 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy 435 522 957
24 Wanat Edward KS Karolinka Kamień Śląski 205 732 937
25 Pluta Stanisław TRANZYT Małapanew Ozimek 454 401 855
26 Pisula Eugeniusz TRANZYT- Małapanew Ozimek 247 586 833
27 Kesner Waldemar KOMAX Borki - Opole 749 -137 612
           
IV GRAND PRIX KOMAX BORKI O PUCHAR WZ LZS W OPOLU
Klasyfikacja po 8 turniejach
M-e Nazwisko i Imię sekcja il.tur. pkt +/-
1 Wotzka Leonhard RAMSCH Chrzowice 8 12374 aw.1
2 Wieczorek Marcin KOMAX Borki 8 12066 sp.1
3 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy 8 11903 -
4 Kowolik Herbert TRANZYT Małapanew Ozimek 8 11355 aw.3
5 Kiszka Paweł SWORNICA Czarnowąsy 8 11125 -
6 Pohl Bernard Przywory 6 11045 aw.3
7 Pietrek Jerzy SWORNICA Czarnowąsy 8 10962 sp.3
8 Kodura Ireneusz KOMAX Borki 8 10296 aw.2
9 Wanat Edward KS Karolinka Kamień Śląski 7 10126 sp.1
10 Sklorz Roman SWORNICA Czarnowąsy 8 10014 aw.1
11 Gładki Jan SWORNICA Czarnowąsy 7 9886 aw.1
12 Wiesbach Joachim KS Szczedrzyk 7 9593 sp.6
13 Gruszka Alfons SWORNICA Czarnowąsy 7 8929 -
14 Bartyla Józef SWORNICA Czarnowąsy 6 8584 aw.2
15 Pisula Eugeniusz TRANZYT Małapanew Ozimek 6 8341 sp.1
16 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice 6 8182 aw.2
17 Michna Janusz KS Szczedrzyk 8 7940 -
18 Lakota Jerzy SWORNICA Czarnowąsy 6 7881 aw.1
19 Udolf Kazimierz KS Szczedrzyk 7 7714 aw.1
20 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice 5 7129 sp.5
21 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Czarnowąsy 8 6815 -
22 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy 6 6023 aw.6
23 Jura Bogdan Ruda Śląska 4 5759 -
24 Dras Gothard-Ludwig KOMAX Borki 6 5257 aw.2
25 Pluta Stanisław TRANZYT Małapanew Ozimek 4 5235 -
26 Kesner Waldemar KOMAX Borki 6 5214 sp.4
27 Odelga Konrad RAMSCH Chrzowice 4 4410 sp.3
28 Scześniok Ryszard SWORNICA Czarnowąsy 3 4321 aw.4
29 Deda Franciszek Katowice 3 4161 sp.2
30 Warner Piotr LZS Leśnica 3 3629 aw.4
31 Gruszka Monika SWORNICA Czarnowąsy 3 3479 aw.4
32 Smolin Helmut RAMSCH Chrzowice 2 3462 sp.3
33 Sojka Zbigniew KS Karolinka Kamień Śląski 2 2951 sp.3
34 Loch Hubert KS Szczedrzyk 3 2920 sp.3
35 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie 1 2297 sp.2
36 Rother Krzysztof KOMAX Borki 1 1568 -
37 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 1 1486 -
38 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 1 1410 -
39 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 1 1285 -
40 Lisek Teodor KOMAX Borki 1 1177 -
41 Wilczek Marian Niemcy 1 1117 -
42 Wakan Erwin Chróścice 1 983 -





-
  Kolejny IX Turniej odbędzie się 20.11.2017 (poniedziałek) godz. 17.30
  Dawna Szkoła Podstawowa Opole-Borki ul.Pelargonii 12