nr ew.: 05/023
   
klub/sekcja: VICTORIA-TRANZYT Chróścice
adres: Chróścice ul. Nad Ujściem 10
prezes: Glied Joachim
kontakt: 609133642
e-mail: jg.glied@poczta.onet.pl
turniej:  

CZŁONKOWIE KLUBU

1. Bieniek Jerzy 05/023/003 VICTORIA TRANZYT Chróścice s 1952-12-04
2. Glied Joachim 05/023/005 VICTORIA TRANZYT Chróścice s 1951-11-16
3. Nowak Jan 05/023/024 VICTORIA TRANZYT Chróścice m 1959-02-01
4. Szymski Marcin 05/023/025 VICTORIA TRANZYT Chróścice m 1959-05-05
5. Pijanka Andrzej 05/023/031 VICTORIA TRANZYT Chróścice m 1956-02-02
6. Fleischer Grzegorz 05/023/038 VICTORIA TRANZYT Chróścice m 1956-02-14

 



Indywidualne Mistrzostwa Polski kat. ogólna – 07.12.2019 r. Gilowice - wyniki I dnia
Gospodarz: Zarząd PZSkat Kierownik Janusz Papkala
Sędzia: Eugeniusz Cyran sekretariat J. i D. Papkala
M-e Nazwisko i Imię Klub kat. suma I dzień
Z gry w

Czołowa 16 -stka


1 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 4885 50
2 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice m 4482 41
3 Szatkowski Leszek Krajnia Złotów m 4316 37
4 Mordak Mariusz Y Jana Tychy m 4071 37
5 Mieszczak Zbigniew GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 4069 32
6 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 4012 33
7 Kokot Eugeniusz Sakop 4 Asy Bytom m 3969 32
8 Biernat Wiesław GKS Dąb Gaszowice m 3784 34
9 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory s 3735 34
10 Kraszewski Andrzej Silesia Tarnowskie Góry s 3734 35
11 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. s 3711 42
12 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 3698 35
13 Motyl Andrzej SK BARBARA Chorzów m 3657 34
14 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 3649 31
15 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 3647 43
16 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 3626 38

Pozostali zawodnicy OZSkat Opole


29 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice m 3422 35
36 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle m 3321 33
39 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle m 3281 35
59 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn m 3153 30
61 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice m 3136 31
70 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice m 3050 30
111 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 2709 28
125 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice m 2581 24
128 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice m 2564 28
135 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn s 2491 22
145 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice m 2462 23
147 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice m 2431 26
163 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 2284 26
164 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn m 2283 27
168 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice m 2265 25
192 Szimber Andrzek KS Skat - Lub Kochcice s 1985 23
197 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice m 1929 20
202 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice m 1837 15
207 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna s 1743 19
208 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn s 1733 20
214 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie m 1511 22

Sklasyfikowano 216 zawodników