nr ew.: 05/023
   
klub/sekcja: VICTORIA-TRANZYT Chróścice
adres: Chróścice ul. Nad Ujściem 10
prezes: Glied Joachim
kontakt: 609133642
e-mail: jg.glied@poczta.onet.pl
turniej:  

CZŁONKOWIE KLUBU

1. Bieniek Jerzy 05/023/003 VICTORIA TRANZYT Chróścice s 1952-12-04
2. Glied Joachim 05/023/005 VICTORIA TRANZYT Chróścice s 1951-11-16
3. Nowak Jan 05/023/024 VICTORIA TRANZYT Chróścice m 1959-02-01
4. Szymski Marcin 05/023/025 VICTORIA TRANZYT Chróścice m 1959-05-05
5. Pijanka Andrzej 05/023/031 VICTORIA TRANZYT Chróścice m 1956-02-02
6. Fleischer Grzegorz 05/023/038 VICTORIA TRANZYT Chróścice m 1956-02-14

Lista wyników

 



II Otwarty Turniej Skata O Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Odolanów
Pana Mariana Janickiego
  Świeca II  -  01 października  2022
M-e Nazwisko i Imię sekcja I seria II seria III seria pkt.
1 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróscice 1195 1503 989 3687
2 Kaźmierowski Stanisław Krajna Złotów 785 1070 1159 3014
3 Koziorowski Marian LZS Ligota Dolna 152 935 1725 2812
4 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróscice 468 1221 1115 2804
5 Kodura Ireneusz KOMAX Opole - Borki 741 626 1417 2784
6 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn - Koźle 919 1011 831 2761
7 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróscice 342 1256 1053 2651
8 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 998 1239 351 2588
9 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 963 884 626 2473
10 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 765 1046 592 2403
11 Skiba Bernard Szczedrzyk 751 497 1028 2276
12 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróscice 1409 476 378 2263
13 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 685 884 694 2263
14 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn - Koźle 814 986 411 2211
15 Rother Krzysztof KOMAX Opole - Borki 543 749 821 2113
16 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn - Koźle 1303 346 443 2092
17 Kaźmierczak Henryk Łomnica 882 907 263 2052
18 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróscice 1049 362 638 2049
19 Burczyk Andrzej LECH Kędzierzyn - Koźle 718 646 658 2022
20 Sklorz Roman KOMAX Opole - Borki 341 666 895 1902
21 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole - Czarnowąsy 767 694 435 1896
22 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 527 515 752 1794
23 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie 43 644 1094 1781
24 Szymura Piotr KS Karolinka Gogolin 529 796 438 1763
25 Walczyk Krzysztof KS Karolinka Gogolin 632 567 478 1677
26 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróscice 964 487 216 1667
27 Gruszka Alfons SWORNICA Opole - Czarnowąsy 1077 272 300 1649
28 Woga Jan Nowy Tomyśl 571 441 594 1606
29 Czerepak Bolesław ZAWISZA Stara Kuźnia 369 610 564 1543
30 Skubała Roman LZS Ligota Dolna 858 567 -68 1357
31 Tadeusz Maciej Krajna Złotów 527 377 438 1342
32 Diadieło Stanisław Nowy Tomyśl -149 276 1068 1195
33 Kościelny Roman SKAT Kolonowskie 494 292 342 1128
34 Mitko Antoni KS Karolinka Gogolin 568 212 253 1033