nr ew.: 05/006
   
klub/sekcja: SKAT KOLONOWSKIE
adres: 47-111 Kolonowskie Haraszowskie 15 a
prezes: Deptała Leon
kontakt: 502921198
e-mail: zygmunt.dzierzawa@p-r.com.pl
turniej: środa 17.30 Świetlica Stadion UNII

CZŁONKOWIE KLUBU

1. Bonk Walter 05/006/001 SKAT Kolonowskie s 1941-03-30
2. Deptała Leon 05/006/002 SKAT Kolonowskie s 1950-11-23
3. Dropała Grzegorz 05/006/003 SKAT Kolonowskie m 1955-12-20
4. Dzierżawa Zygmunt 05/006/006 SKAT Kolonowskie m 1959-05-03
5. Pudełek Józef 05/006/007 SKAT Kolonowskie s 1947-01-02
6. Respondek Krzysztof 05/006/008 SKAT Kolonowskie m 1955-04-29
7. Kościelny Roman 05/006/014 SKAT Kolonowskie m 1955-02-25
8. Garus Artur 05/006/019 SKAT Kolonowskie m 1981-04-02

 



Mistrzostwa sekcji Skat Kolonowskie Sezon 2019/2020
Turniej nr 25 – 04.03.2020
M-e Nazwisko i Imię Klub-sekcja I seria II seria pkt
1 Respondek Krzysztof Skat Kolonowskie 904 1201 2105
2 Deptała Leon Skat Kolonowskie 901 681 1582
3 Stefan Jerzy Skat Kolonowskie 620 827 1447
4 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 623 807 1430
5 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 749 547 1296
6 Szymik Jan Skat Kolonowskie 804 381 1185
7 Respondek Rajmund Skat Kolonowskie 468 562 1030
8 Stanulla Jerzy DK Strzelec Strzelce Op. 301 727 1028
9 Świtała Antoni KS Kuźnia Zawadzkie
612 402 1014
10 Bonk Walter Skat Kolonowskie 551 236 787
11 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie
490 184 674
Mistrzostwa sekcji Skat Kolonowskie Sezon 2019-2020 Klasyfikacja po 25 turniejach
M-e Nazwisko i Imię Klub-sekcja il.tur. pkt +/-
1 Świtała Antoni KS Kuźnia Zawadzkie
22 36233 -
2 Pudełek Józef Skat Kolonowskie 24 35932 -
3 Kościelny Roman Skat Kolonowskie 24 35732 -
4 Deptała Leon Skat Kolonowskie 25 34334 -
5 Stefan Jerzy Skat Kolonowskie 24 32107 aw.1
6 Stanulla Jerzy DK Strzelec Strzelce Op. 23 32096 sp.1
7 Świtała Franciszek KS Kuźnia Zawadzkie
25 31156 aw.1
8 Dropała Grzegorz Skat Kolonowskie 18 30589 sp.1
9 Respondek Krzysztof Skat Kolonowskie 24 26340 -
10 Bonk Walter Skat Kolonowskie 22 24096 -
11 Szymik Jan Skat Kolonowskie 18 22504 -
12 Respondek Rajmund Skat Kolonowskie 11 12216 aw.1
13 Kraka Martin Staniszcze Wielkie 9 11254 sp.1
14 Wyszkowski Marek DK Strzelec Strzelce Op.
7 11146 -
15 Zwoliński Eugeniusz DK Strzelec Strzelce Op. 4 5468 -
16 Dzierźawa Zygmunt Skat Kolonowskie 2 2806 -
17 Hadamek Józef KS Karolinka Gogolin 1 2212 -
Kolejny turniej odbędzie się 11.03.2020 r.(środa) godz. 17.30
Świetlica na stadionie Unii Kolonowskie